Astrologinė prognozė gruodžio 2-ajai, ketvirtadieniui

Astrologinė prognozė gruodžio 2-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Diena prieštaringa. Viena vertus, galima tikėtis materialinės naudos, nuolaidų prekėms, paslaugoms. Kita vertus, bus norinčių jumis pasinaudoti. Atsispirkite pagundai nesaikingai išlaidauti.


JAUTIS. Šiandien bus nelengva atpažinti tikrus jausmus ir motyvus nuo netikrų, bendradarbiavimo nuo konkuravimo. Galite žaidimą palaikyti meile, pašmaikštavimą – nuoširdžiu komplimentu, o vienkartinį nuotykį – jau užmegzta partneryste.


DVYNIAI. Tikriausiai vengsite aiškių sprendimų, būsite linkę viską savaip interpretuoti arba taip elgsis jūsų partneriai. Derėtų labiau saugoti sveikatą, nepiktnaudžiauti svaigalais.


VĖŽYS. Jausite gyvybišką bendravimo, draugystės bei kūrybinės saviraiškos poreikį. Iš dalies seksis, tačiau galite šiek tiek graužtis dėl kitų žmonių, vaikų sukeliamų problemų.


LIŪTAS. Prieštaringi bus emociniai santykiai. Nusimato įtampa dėl jums nepatinkančių ar nepriimtinų nurodymų, susikertančių interesų. Pravartu praktiškai pasinaudoti ne tik savo, bet ir svetima patirtimi.


MERGELĖ. Jausite būtinybę arba pats gyvenimas jus vers semtis žinių, plėsti akiratį. Gana aktyviai reikšitės visur, kur reikia taiklios minties ir protingo žodžio. Galbūt internetu sutvarkysite kelis skubius reikalus.


SVARSTYKLĖS. Būsite įžvalgūs dėl tų reikalų, kurie susiję su pinigais, turtu, verslu. Galbūt teks atiduoti skolą, o gal mėginsite ją atgauti. Tikėtini pasikonsultavimai dėl teisės į nuosavybę, turto dalybų, atsiskaitymų, garantijų, paskolų ar kt.


SKORPIONAS. Gali kilti nesusipratimų su partneriais, oponentais. Galbūt jie norės gauti tai, ko jūs visiškai nenorite duoti. Arba aštriai prieštaraus vien tam, kad jums nepasisektų. Galite patirti vidinę dilemą.


ŠAULYS. Slapti interesai kažkuo praturtins jūsų gyvenimą. Galbūt domėsitės okultiniais dalykais, meditavimo praktikomis. Pasistenkite išlikti tolerantiški, jeigu kai kurie žmonės demonstruos nepritarimą ar abejingumą. Neskleiskite apkalbų. Saugokite sveikatą.


OŽIARAGIS. Šiandien aktyviai bendrausite. Tai gali padidinti bendraminčių gretas ir jūsų populiarumą. Gali nustebinti dominančio asmens jausmai, poelgiai ar neįprastas laisvalaikio pasiūlymas.


VANDENIS. Savo namiškiams ar netgi kolegoms demonstruosite emocijų protrūkius. Gali paaiškėti, kad problemų kilo kai kam iš artimųjų. Liaukitės dramatizuoti menkas problemas, neatmeskite patarimų, kurie padėtų rasti sprendimą.


ŽUVYS. Gali būti sukritikuotas jūsų rašto darbas, interviu, straipsnis, požiūris ar pasirinkimas. Mėgindami paveikti kitų mąstyseną ar apginti savo požiūrį, galite elgtis nelabai garbingai. Atsargiai kelyje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis