Po šiuo Zodiako ženklu gimusi mergina - tobuliausia draugė (FOTO)

Surasti tikrą, ilgaamžę, nuoširdžią ir pasitikėjimą garantuojančią draugę nėra lengva užduotis. Būtent jai gali skambinti, kai lyg iš giedro dangaus vaikinas pareiškia apie skyrybas arba kai sužinai, jog neišlaikei trečiojo egzamino iš eilės.

Tokia draugė niekuomet neišduos, visuomet palaikys ir stengsis pagelbėti kiek tik galėdama. Jei gyvenimas tau tokią dovanojo - džiaukis, tausok ryšį ir atrask jai laiko. Visko gali būti, jog tavo geriausia draugė yra gimusi po... OŽIARAGIO ženklu.

Ožiaragiai ne veltui yra laikomi vienu draugiškiausių Zodiako ženklų. Tiesa, draugiški gali būti daugelis, tačiau nuoširdūs sau bei aplinkiniams sugeba tapti tikrai ne kiekvienas. Ožiaragės būtent tos, kurios nuoširdžiai patars ir visuomet bus šalia, kai draugui reikės pagalbos. Ožiaragių viduje nuolatos kirba mintys: Ką dabar daro mano draugas (-ė)? Ar jam nieko nenutiko? Ar jis nesusiduria su problemomis?

Šio Zodiako ženklo atstovės nepasižymi egozimu - priešingai, savo energija bei dėmesiu jos trokšta pasidalinti su aplinkiniais. Ožiaragės ne tik puikios mylimosios, bet ir geros draugės, kurios atėjus draugės gimtadieniui visuomet suorganizuos staigmeną ir pasistengs, jog diena taptų ypatinga. Tiesa, Ožiaragės atsidavusios savo veiklai, darbui, todėl neretai jos susiduria su keblumais, kaip išsaugoti ir mylimą veiklą, ir ilgametę draugystę. Vis dėlto tai joms puikiai pavyksta, nors ir turi nemažai pasistengti.

Jei turi draugę Ožiaragę, nė kiek neabejoji jos patikimumu. Ožiaragės niekuomet neišpliurps net ir įdomiausių paslapčių, nes saugos jas savyje. Šio Zodiako ženklo atsovės puikios psichologės, kurios reikiamu metu atidžiai išklauso ir duoda patarimą, su kuriuo dažniausiai neprašauna pro šalį. Beje, su Ožiaragėmis kelionės - nepakartojamos. Jos kantrios, neprincipingos, puikiai sutariančios su žmonėmis, todėl jei rinksiesi kelionių partnerę, be abejonės ieškok Ožiaragės.

Ar dar yra svarstymų, kodėl Ožiaragės - ištikimiausios ir mieliausios draugės?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis