Horoskopas: vasario 9-oji

Astrologinė prognozė penktadieniui

AVINAS. Daugiau dėmesio skirkite verslo reikalams. Net dėl mažyčio aplaidumo galite netekti klientų pasitikėjimo ir pagarbos. Neaiškumų gali kilti ir reikaluose, susijusiuose su materialinėmis vertybėmis, technika, pinigais, nuoma. Saugokitės traumų, ugnies.


JAUTIS. Ši diena jautriems žmonėms darys išbalansuojantį poveikį, kels nerimą, skatins fobijas, savidestrukciją. Pasisaugokite abejotinų pagundų meilės, verslo, finansų srityse.


DVYNIAI. Jūsų planams stigs racionalaus pagrindo, būsite linkę tirštinti spalvas arba nerti į nerealias fantazijas. Galbūt sulauksite priekaištų dėl neišpildytų pažadų, beprasmiškų išlaidų.


VĖŽYS. Jeigu turite ką protinga pasakyti, netylėkite. Tačiau neprovokuokite nereikalingų barnių su kolegomis, aplinkiniais. Lengvai galite įsigyti rimtų priešų, o jų jums dabar tikrai nereikia.


LIŪTAS. Šiandieną teks įtemptai darbuotis, nes spaus prisiimti įsipareigojimai, terminai. Dėl skubos gresia klaidingi žingsniai bei sprendimai.


MERGELĖ. Šiandieną būsite nusiteikę griebtis rimtų darbų, mokslų. Tačiau galbūt gausite informaciją, dėl kurios neteksite ramybės. Nerimausite dėl kelionės, vaikų, laukiamos siuntos ar pradėto projekto.


SVARSTYKLĖS. Nelengva diena. Padaugės pavydo, klastos ir nepaaiškinamos įtampos. Šiuo metu negalite sau leisti persitempti, lengva ranka švaistyti pinigų. Gresia traumos, nuostoliai. Atsargiai su technika, ugnimi.


SKORPIONAS. Nekokia diena tvarkyti teisinius reikalus, pasirašyti sutartis. Darbe, politikoje ar netgi asmeniniuose santykiuose gali kilti nenumatytų kliūčių dėl padidėjusios konkurencijos, intrigų, šmeižtų.


ŠAULYS. Būsite nusiteikę rimtai dirbti, tartis dėl užsakymų, sutarčių. Tačiau dirbti bus nelengva, nes atsiras nepatenkintų, kritikuojančių. Gali būti, kad susirūpinti privers sveikatos problema.


OŽIARAGIS. Šiandien jausite emocinę įtampą, ypač jei turite daug atsakingo darbo ir stokojate palaikymo. Savo ryžtą ar nepasitenkinimą išreikšite griežtais, bekompromisiais sprendimais. Pavojų kelia meilės avantiūros ir vaikų išdaigos.


VANDENIS. Šiandien bus nelengva ką nors įrodyti kitiems. Pasitelkite taktą ir kantrybę bendraudami su aplinkiniais, artimaisiais. Stenkitės prisitaikyti prie kintančios situacijos, laikytis taisyklių.


ŽUVYS. Šiandien galite tikėtis įdomių pasiūlymų arba patys juos teikti, tik vargu ar jie bus įgyvendinami. Venkite lengvabūdiškų nuotykių bei rizikos gatvėje. Galvokite, ką kalbate, saugokite reputaciją.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis