HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (02 10 - 02 12)

Savaitgalis ant nosies! Pasižiūrėkime, ką mums lėmė žvaigždės.

Avinas. Savaitgalį tau bus sunku atsispirti – atrodysi neprilygstamas tiek savo, tiek aplinkinių akyse, pasitikėjimas trykšte trykš. Charizma šiandien pravers įvairiausiose srityse, netgi namuose, bendraujant su namiškiais. Svarbiausia neperlenkti lazdos ir neužriesti nosies, kaip sakoma – aukštai pulsi, susikulsi. Bet koks neigiamas poelgis labai greitai atsigręš prieš tave.

Jautis. Sekmadienis visiškai skirsis nuo šeštadienio – žadamas puikus laikas priimti net ir patiems sudėtingiausiems sprendimams. Gebėsite išanalizuoti situaciją, rasti kompromisą, imtis ryžtingų veiksmų. Palankus metas įvairiausiems projektams pradėti. Jei turite sumanymą, kuriuo norisi pasidalinti, klausimų, kuriuos reikia su kuo nors aptarti, veikite nedelsdami.

Dvyniai. Savaitgalį jausite trauką viskam, kas nauja ir nepažinta. Įprasti dalykai kels nuobodulį, liepsnos aistra naujoms vietoms, naujoms žinioms, naujiems žmonėms. Tad šiandien jums būtina ištrūkti iš kasdienybės rėmų. Tebūnie tai bent jau pasivaikščiojimas naujomis gatvėmis, nauja knyga ar naujas patiekalas.

Vėžys. Savaitgalį švaistysi pinigus. Dažniausiai esi linkęs pataupyti, bet šiandien taupumą pakeis dosnumas ir netgi vėjavaikiškumas. Na, kodėl gi kartais nepakvailiojus? Susiveržti diržą bus galima ir vėliau. Beje, žvaigždės šiandien pataria nepersitempti, patausoti sveikatą.

Liūtas. Savaitgalis bus kupinas audringų aistrų ir išgyvenimų. Nuotaikų kaita, spontaniški poelgiai ir jausmai, ryškus ekscentriškumas – visa tai gali būti įelektrinto emocinio dienos fono padarinys. Nesistebėkite, jei aplinkiniai reaguos aštriai į viską, kas dedasi aplink. Žvaigždės pataria neužgauti svetimų jausmų, emocijų – tai gali baigtis verksmingai. Užgniaužkite ambicijas, savimeilę.

Mergelė. Neišlaidauk. Galbūt kils noras apipilti draugus ar partnerį dovanomis, nes pastaruoju metu jiems teko nukentėti dėl tavo irzlumo, vis tik pinigų nešvaistyk, nuoširdus pokalbis atsiprašymas dažnai geriau už dovanas. Dėl planetų išsidėstymo gali tekti grįžti į ne itin malonia situacijas, bet pasistenk nepykti, neburnoti, viskas susitvarkys.

Svarstyklės. Savaitgalį būk atsargesnis su žmonėmis, kurie mėgins tavimi manipuliuoti, šiandien manipuliatoriai bus aktyvūs kaip niekada. Jei turi galimybę, šiandien šalinkis didelių susibūrimų, viešų vietų, geriau pabūk vienumoje. Priešingu atveju gali būti įtrauktas į svetimus reikalus, o tai geriausiu atveju neatneš jokios naudos, o blogiausiu – problemas.

Skorpionas. Savaitgalį laukia daug planuotų ir neplanuotų susitikimų – kiekvienas gali būti neeilinis. Tai pasakytina ir apie romantiškas pažintis, ir apie susitikimus, susijusius su dalykiniais reikalais. Sulauksi dėmesio – tiesa, nebūtinai su pliuso ženklu...

Šaulys. Šį savaitgalį Šaulys garantuotas šviežio oro gūsis, nes dvi asmeninės planetos – Merkurijus ir Venera – sujungia savo kosmines galias su motyvuojančiuoju Marsu ir įsikuria tavo namų ir šeimos zonoje. Jeigu pastaruoju metu jautei šiokią tokią įtampą namuose, pagaliau vėl įsiviešpataus ramybė, vėl galėsi kurti planus nesibaimindama, kad kažkas ims kaišioti pagalius į ratus.

Ožiaragis. Bendravimo planeta Merkurijus ir meilės planeta Venera įsitaisė tavo ženkle ir bus ten iki mėnesio pabaigos, tad tai idealus metas išspręsti smulkius ir netgi kvailus, tačiau tuo pat metu svarbius klausimus su savo draugais, šeimos nariais, bendradarbiais ir kambariokais.

Vandenis. Savaitgalį protas bus atviras naujoms idėjoms, o širdis – ekstremalioms emocijoms. Tai puiki diena išeiti iš komforto zonos ir išbandyti ką nors naujo, pikantiško. Šiandien norėsis balansuoti tarp įprasto ir neįprasto, tarp to, kas leistina ir neleistina. Flirtas su nepažįstamuoju? O taip. Netikėtas pasiūlymas? Žinoma.

Žuvys. Savaitgalį spinduliuosi magnetizmą, net prieš savo valią trauksi aplinkinių dėmesį. Ir tau nereikės kažko ypatingo sakyti ar daryti – tylėjimas bus ne mažiau intriguojamas nei žodžiai. Žvaigždės pataria pasinaudoti jų prielankumu ir siekti sau naudos. Susipažink su mielais ar galinčiais būti naudingais žmonėmis. Tai diena – vien šypsena ar įdėmiu žvilgsniu bet kam susuksi galvą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis