Horoskopas: vasario 8-oji

Ką šiandien žada žvaigždės?

AVINAS. Darbe nieko nedarykite atmestinai, kad nekiltų problemų ir nebūtų progos jūsų priešams, konkurentams suvesti su jumis sąskaitas. Reikėtų itin saugoti savo ir kitų sveikatą.


JAUTIS. Kažkuo gali nustebinti asmuo, kuriam puoselėjate jausmus arba nuo kurio stipriai priklausote. Kaip bebūtų, daug kas priklauso nuo jūsų nuostatų, norų bei pastangų. Galite viską įveikti ir patirti malonių įspūdžių.


DVYNIAI. Šiandien būsite labai jautrūs aplinkos poveikiui. Regis, negalėsite atsiginti nuo smulkių rūpesčių. Nederėtų piktnaudžiauti kitų pasitikėjimu ir pataikauti savo silpnybėms.


VĖŽYS. Šiandien būsite linkę bendrauti, flirtuoti, šmaikštauti. Atsakingiau vertinkite pateikiamą ir gaunamą informaciją, neskleiskite apkalbų, nepatikrintų faktų. Nežaiskite kitų jausmais, įvertinkite galimas pasekmes.


LIŪTAS. Šiandien nederėtų švaistytis pažadais, prisiimti per daug įsipareigojimų. Jeigu įmanoma, pravartu užbaigti tai, kas seniai pradėta. Objektyviai įvertinkite savo finansinę padėtį, neišlaidaukite, tačiau nebūkite savanaudiški, jei reikia pasistengti dėl artimųjų.


MERGELĖ. Nesielkite lengvabūdiškai, aplaidžiai, ypač turto, verslo srityse. Peržiūrėkite savo idealus, planus. Pravartu atsisakyti to, kas nėra pakankamai prasminga ir moralu.


SVARSTYKLĖS. Tikriausiai nekaip reaguosite į slaptas pinkles, užkulisinius žaidimus. Nepasiduokite provokacijoms, išlikite taktiški, santūrūs. Patausokite savo ir kitų nervus.


SKORPIONAS. Iš ryto gebėsite dirbti kolektyviai, nestokosite energijos ir valios, o popiet vis mažiau pageidausite kitų draugijos. Galite pajausti, jog norai norais, svajonės svajonėmis, o realybė kerta per sparnus. Vakarą skirkite poilsiui be šurmulio.


ŠAULYS. Užgrius nemenka darbų našta. Jeigu kažkokio įsipareigojimo niekaip neįvykdote, nepasitenkinimą gali reikšti kolegos, namiškiai. Vakare neatsisakysite draugiškos kompanijos.


OŽIARAGIS. Šiandieną nekelkite gyvenimui bei aplinkiniams ypatingų reikalavimų. Jei turėsite reikalų su užsieniečiais ar su solidžiais veikėjais, valdininkais, atsakingai pasirenkite susitikimams.


VANDENIS. Nebūkite savininkiški ir kritiški – tiek santykiuose su žmonėmis, tiek daiktų atžvilgiu. Priimkite aplinkinius su visais jų trūkumais. Pagarba kitiems didins pagarbą ir jūsų atžvilgiu.


ŽUVYS. Regis, domėsitės konkursais, mokymais, projektų finansavimais. Galbūt teks parengti ataskaitas. Galite pateikti rimtų argumentų, bendraudami su dalykiniais partneriais, vadovybe.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis