Astrologinė prognozė spalio 3-iajai, sekmadieniui

AVINAS. Aktyvi diena. Galbūt imsitės aktyvios veiklos namų ūkyje ar sodyboje. Artimieji bei draugai veikiausiai jums patars ir padės. Geras metas įvaizdžio tobulinimui, sveikatos profilaktikai.


JAUTIS. Tikriausiai jus sups draugiška aplinka. Ši diena gali atnešti meilės išgyvenimų. Turėtumėte pasijusti geidžiami, mylimi. Nusimato pasimatymas, intriguojamas flirtas. Nuo pavojų saugokite savo atžalas.


DVYNIAI. Diena žada šeiminę palaimą. Tikriausiai labiau suartėsite su vaikais, artimaisiais. Bet kuriuo atveju, verta stengtis. Verčiau neieškokite nuotykių už namų sienų.


VĖŽYS. Ši diena žada įvairių kontaktų, turbūt sulauksite laiškų, telefoninių skambučių, svečių ar patys vyksite viešnagėn. Tikėtina, kad su giminaičiais pasikalbėsite tomis temomis, kurios seniai neduoda ramybės. Gera diena ir pasimokyti.


LIŪTAS. Kils noras puošti ir dailinti savo aplinką. Pasižymėsite geru skoniu, meniniu suvokimu, todėl visa, ko imsitės, bus prasminga. Be to, galite sulaukti tiek dėmesio iš dominančio žmogaus, kad užsimirš visos skriaudos.


MERGELĖ. Gali būti, kad ši diena iškels į paviršių tai, kas slypėjo nežinioje, taps aiškiau, ko turite siekti, į ką orientuotis. Gali pavykti išsiaiškinti emocinę, jausminę dilemą, rasti reikiamos informacijos.


SVARSTYKLĖS. Būkite tolerantiški, nuoširdūs stebėtojai, o ne veikėjai, ir išvengsite nereikalingų emocinių ekscesų, nesusipratimų. Pasirūpinkite sveikata, grožiu, augintiniais.


SKORPIONAS. Diena bus gana šauni, jeigu praleisite ją su mielais širdžiai draugais, artimaisiais malonioje jums aplinkoje. Mažiau kalbėkite apie pinigus ir savo kasdienius rūpesčius, o daugiau klausykitės kitų žmonių.


ŠAULYS. Ši diena bus skirta ne vien atsipalaidavimui, nes nusimato pokalbiai rimtomis temomis. Tačiau pramogoms skirtas laikas bus malonus. Tikėtinas įdomus susitikimas.


OŽIARAGIS. Ši diena turėtų būti nebloga, nuotaikinga, jeigu sugebėsite pasimėgauti meilės bei kitais nedideliais gyvenimo malonumais, pakeisti aplinką, praplėsti akiratį.


VANDENIS. Vykdykite finansinius ir kitokius įsipareigojimus, neįstumkite į keblią padėtį savo draugų ar šeimos narių. Neblogai pasijusite, jei turėsite progą kur nors toliau išvykti, pakeisti aplinką.  


ŽUVYS. Sulauksite neblogų pasiūlymų, bet pasitikslinkite dėl jų realumo ir legalumo. Pravartu susitikti su bendraminčiais, mėginti atnaujinti svarbius ryšius, buvusią draugystę, partnerystę ar meilės romaną.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis