Astrologinė prognozė spalio 2-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Regis, šiandien pasidžiaugsite romantišku polėkiu, azartinėmis nuotaikomis ir kūrybiniu įkvėpimu. Labiau vertinkite esamus santykius, nesileiskite užvaldomų momentinių pagundų. Išlaidaukite saikingai.


JAUTIS. Ši diena atneš šiokių tokių ūkinių, buitinių ar techninių rūpesčių. Gali streikuoti sveikata, galbūt ne jūsų, o šeimos nario. Kita vertus, džiugins meilė, o kūrybine prasme tai turėtų būti naudinga, rezultatyvi diena.


DVYNIAI. Aktyvi, kontaktiška diena. Bendravimas teiks šilumos bei pažinimo džiaugsmo. Kita vertus, galite pasijausti kalti dėl kažkokio keisto įvykio, incidento. Būkite labai atsargūs gatvėje.


VĖŽYS. Šiandien bus daug jausmingumo, aistros. Galite išleisti daug pinigų, norėdami pasirodyti dosnūs, padaryti įspūdį. Tikriausiai megsis ar atsinaujins romantiškas ryšys. Atsargiai kelyje.


LIŪTAS. Būsite emocionalūs, priklausomi nuo nuotaikų. Galite nukentėti per savo ar kitų neatsargumą, ne laiku ar ne vietoje pateiktą informaciją. Kantrybė ir blaivus protas padės išvengti nemalonumų.


MERGELĖ. Šiandien venkite ginčų ir debatų. Regis, nesugebėsite pakankamai objektyviai vertinti aptariamų temų. Nepersitempkite, saugokitės infekcijų. Jeigu dalyvausite pobūvyje, pramoginiame renginyje, nepiktnaudžiaukite svaigalais.


SVARSTYKLĖS. Jūsų interesais rūpinsis draugai, pažįstami, tačiau galite apsigauti manydami, kad jie nesiekia sau naudos. Galimas neprognozuotas netikėtumas, susijęs su vaikais ar mylimu asmeniu.


SKORPIONAS. Jums derėtų būti tolerantiškesniems ir lankstesniems. Kitaip galite labai įskaudinti svarbų žmogų arba išprovokuoti, kad įžeistų jus. Venkite viską griežtai skirstyti į juoda ir balta. Galima meilės avantiūra.


ŠAULYS. Diena stimuliuos nuotykiams, naujiems sumanymams. Norėsis laisvalaikį praleisti kažkaip nekasdieniškai, ne namuose. Galbūt kur nors vyksite, eisite į renginį arba tai planuosite. 


OŽIARAGIS. Situacija klostysis nekaip, jeigu ambicijos ar ydingų pagundų galia neleis paklausyti patarimų. Nėra santykių be problemų, tačiau viską galima išsiaiškinti taikiai ir juos pagerinti.


VANDENIS. Nors būsite užsiėmę įvairaus pobūdžio veikla bei kontaktais, į šeiminius rūpesčius neturėtumėte numoti ranka. Nederėtų imtis darbų, susijusių su rizika persitempti, susižeisti.


ŽUVYS. Tikriausiai domėsitės techninėmis ir ūkinėmis prekėmis, sveikatos klausimais. Jeigu gerai jaučiatės, tuomet lengva bus ir kurti, ir mąstyti, ir mylėti aplinkinius tokius, kokie jie yra.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis