Astrologinė prognozė spalio 1-ajai, penktadieniui

AVINAS. Aktyviai bendrausite su patinkančiais asmenimis ir su vaikais. Domins protiniai žaidimai, kūrybiniai konkursai. Neplanuotai galite kai ką įsigyti, nors blaivus protas sako neišlaidauti.


JAUTIS. Gali būti, kad susidursite su kliūtimis dėl transporto ar ryšių sutrikimų, dėl kitų žmonių neatsargumo. Arba tiesiog uoliai rūpinsitės techniniais reikalais ir tam naudosite įgytas žinias, eksperimentuosite ar pan. Gali sujaudinti netaktiški komentarai.


DVYNIAI. Aktualūs bus su žiniasklaida, korespondencija, prekyba, reklama, ryšiais susiję reikalai. Tikėtina reikšminga informacija. Jeigu ja pasinaudosite, galite išvengti tam tikros problemos arba papildyti savo piniginę.


VĖŽYS. Palankus metas nuosavybės ir verslo reikalams. Sieksite susikurti tvirtesnį materialinį pagrindą, gauti kreditą ar kažką svarbaus įsigyti. Jums turėtų pavykti. Galbūt kils ūpas ieškoti pramogų, siekti meilės, aistros ir ja dalintis.


LIŪTAS. Galite gauti naudingą ir praktišką patarimą, vertingą pasiūlymą, tačiau sulauksite ir oponentų priekabių, kritikos. Visgi jums viskas klostysis neblogai, jeigu sugebėsite kontroliuoti savo emocijas bei žodžius.


MERGELĖ. Galvosite ir kalbėsite apie susipainiojusį, neaiškų reikalą. Jūsų suvokimas gali būti labai subjektyvus. Tačiau meilės srityje jums puikiai seksis, ypač jei išvengsite svetimų akių, viešumo. Nepiktnaudžiaukite alkoholiu, vaistais.


SVARSTYKLĖS. Sustiprės smalsumas, žinių troškimas. Jums turėtų rūpėti ir visuomeniniai, ir asmeniniai reikalai. Gali prasiplėsti jūsų draugų, pažįstamų ratas. Arba sutiksite žmogų, kurio seniai nematėte ir kuris turi kuo nustebinti.


SKORPIONAS. Šiandien galimi nelengvi, komplikuoti pokalbiai su kolegomis, pareigūnais ar valdininkais. Visgi nuotaika turėtų praskaidrėti dėl viliojamų pasiūlymų, patrauklių komplimentų bei dėmesio ženklų iš palankiai nusiteikusių aplinkinių.


ŠAULYS. Planai, susiję su kelione, užsieniu, publikacijomis, mokslu, karjera tam tikra prasme turėtų pajudėti pirmyn. Galimi mokymai, susitikimai, kurie praturtins jus intelektualiai arba dvasiškai.


OŽIARAGIS. Kils naujų idėjų, susijusių su investicijų ar verslo galimybėmis, bendradarbiavimu. Dėl pažįstamo žmogaus įsikišimo gali įvykti tai, ko nesitikite. Tai nebūtinai nudžiugins. Tačiau nusimato aistringos meilės pagundos.


VANDENIS. Neskubėkite nutraukti sutarties ar santykių su jums svarbiu žmogumi. Jeigu labai pasistengsite ir pasitelksite į pagalbą tarpininkus, galite pasiekti palankų susitarimą jums aktualiu klausimu.


ŽUVYS. Šiandien rūpesčių gali sukelti buhalteriniai, finansiniai reikalai, praktiniai klausimai. Tačiau su pramogų verslu, kūryba, meile susiję reikalai nenuvils. Malonių siurprizų galite sulaukti iš jums neabejingo asmens, vaikų.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis