Horoskopas savaitgaliui: vasario 10-11 d.

Kas tavęs laukia šį savaitgalį?

Avinas. Kaip įprastai, jautiesi persitempusi, bet išlaikai pusiausvyrą bene geriausiai savo gyvenime. Nepamiršk skirti šiek tiek laiko sau, kad galėtum pasisemti jėgų ir visas jėgas skirti žmonėms, kuriems tavęs reikia. Kartais tavo antroji pusė yra svarbiausias, bet neretai tu vienodai myli daugiau nei vieną žmogų, įskaitant draugus ir šeimos narius.


Jautis. Šį savaitgalį tau teks daugiau, nei gali pakelti. Tau reikia, kad viskas vyktų lėtai ir galėtum susikaupti ir blaivia galva priimti sprendimus. Šį savaitgalį tau teks tiek daug išbandymų visose srityse, kad jausiesi tarsi važinėtumeisi centrifuga atrakcionų parke. Tu negali priimti sprendimų greitai ir todėl prašysi laiko, tikėdamasi, kad tas, kas prašo, nenusisuks ir neatsisakys kažko, kas gali būti nuostabu, vien todėl, kad negavo tavo atsakymo tą pačią minutę.


Dvyniai. Jei būtų duobė, kuri galėtų dabar atsiverti ir praryti tave, tu pasirinktum tai vietoj sutrikimo ir pažeminimo, kurį dabar jauti. Tu net negali pasakyti, kaip atsidūrei tokioje padėtyje – nuo sausio mėnesio tai buvo kaip „sniego gniūžtės” efektas, su savo pakilimais ir nuopuoliais, bet galiausiai tai lėmė, jog atsidūrei pačiame dugne. Tu norėtum turėti jėgų imti ir pakilti iš šios duobės, bet šį savaitgalį tu nori tik valgyti ledus, žiūrėti serialus ir skendėti savigailoje.


Vėžys. Savaitgalį Vėžys galės užkariauti visą pasaulį! Bent jau taip būsi nusiteikusi. Įdomiausia, kad tavo pasitikėjimas savimi turės realų pagrindą – sekmadienį iš tiesų būsi pasirengusi nuversti kalnus. Jausi energijos perteklių, o iš žodyno bus išbrauktas žodis „neįmanoma“. Žmones, kurie stos tau skersai kelio, galima tik užjausti – siekdama savo tikslo, būsi atkakli ir negailestinga.


Liūtas. Savaitgalį darbai ir mintys bus susiję su artimais žmonėmis – giminaičiais ar draugais. Galbūt kažkas iš jų turi problemų, kurias tu padėsi išspręsti arba galėsi morališkai palaikyti. Žvaigždės pataria Vėžiui nepamiršti pareigos jausmo ir jei reikia, paaukoti savo asmeninį laiką arba net darbo reikalus tam, kad palaikytum artimą žmogų. Sekmadienį tu pati semsiesi stiprybės iš artimųjų, kurie tave palaikys.


Mergelė. Sportas pusryčiams, parduotuvės pietums ir atpalaiduojanti vonia vakarienei – toks valgiaraštis padės tau atsipalaiduoti pasiruošti sekmadieniui bei ateinančiai savaitei. Grožio šeštadienis bus naudingas, nes sekmadienį žvaigždės tau lemia naujas pažintis su tavo talento gerbėjais arba tiesiog žmonėmis, kurie tavimi žavisi. Tu būsi pailsėjusi, tad kunkuliuosi energija, mielai būsi įvykių centre, o gal net apsiimsi juos režisuoti pati.


Svarstyklės. Kad ir kokį sprendimą šeštadienį reikėtų priimti Svarstyklių ženklo atstovėms, joms vargu ar pavyks, nes atrodys, kad neįmanoma galutinai pasirinkti vieną arba kitą variantą. Ir kuo greitesnio ir ryžtingesnio sprendimo reikalaus aplinkybės, tuo labiau tu būsi linkusi lėtinti tempą, kol galiausiai apskritai sustosi. Beje, jeigu šeštadienį tavęs niekas neragins ir nekels sąmyšio, tau turėtų pavykti veikti konkrečiai ir apgalvotai.


Skorpionas. Gali pradėti diktuoti tendencijas. Tavo energija, komunikabilumas ir gyvenimo džiaugsmas užtikrins aplinkinių dėmesį – jie gaudyte gaudys kiekvieną tavo žodį. Perduosi savo entuziazmą praktiškai visiems, išsakydama klausytojams visas naujas idėjas ir planus bei įkvėpdama juos naujiems darbams. Draugės norės rengtis taip kaip tu, ir įgyvendinti tavo sugalvotas idėjas.


Šaulys. Tavo nuotaiką būtų galima apibūdinti, kaip „daryk, ką nori, kada nori”, ir niekas negali tau jos sugadinti. Savo mintyse išstūmei visas problemas į priekį ir pakišai po kilimu arba į tolimiausias savo minčių kerteles ir paliksi jas ten, kol nesibaigs savaitgalis. Tau jau kuris laikas reikėjo poilsio, nes pastaruoju metu turėjai spręsti tiek daug smulkių problemų, kad neturėjai laiko į ką nors įsigilinti ir pabendrauti su žmonėmis, kuriuos tikrai myli.


Ožiaragis. Savaitgalį Ožiaragiai vis pastebės suglumusius aplinkiniu žvilgsnius – neorganizuotumas atsispindės net tavo veide. O jei neatsispindės veide, tikrai pasireikš prieštaringame elgesyje ir svarstymuose, kaip geriau pasielgti. Sekmadienį Ožiaragiai bus linkę veikti, tad aplinkiniai tiesiog negalės nepastebėti tavo blaškymosi. Jiems teks apsišarvuoti kantrybe ir pakentėti, kol tu susitvarkysi savo išsidraikiusias mintis ir jausmus.


Vandenis. Savaitgalį gyvenimas suteiks Vandeniui nemažai puikių galimybių, deja, ne visomis iš jų sugebėsi pasinaudoti! Žvaigždės nulems, kad savaitgalį tu būsi atsipalaidavusi, sulėtėjusios reakcijos, tad paprasčiausiai gali nespėti laiku reaguoti į sparčiai besikeičiančias aplinkybes. Tad jei nori pagauti sėkmės paukštę už uodegos, pasistenk aktyviau įsitraukti į įvykius – nežioplinėk.


Žuvys. Savaitgalį Žuvys visur ieškos praktiškų, netgi pragmatiškų sprendimų. Tai sakytina net ir apie romantiškus santykius – jei savaitgalį planuoji pirkti dovaną mylimajam, vietoj gėlių būsi linkusi dovanoti apelsinmedį vazone, o vietoj širdžiai mielos dovanos – daiktą, reikalingą buityje. Beje, dovana vargu ar bus brangi – šeštadienį nebūsi linkusi švaistyti pinigų. Tačiau toks dalykiškas požiūris tau padės išspręsti praktiškai bet kokią buitinę problemą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis