Astrologinė prognozė rugsėjo 10-ajai, penktadieniui

AVINAS. Šiandieną gana nekompromisiškai elgsitės, ir tai gali vesti iš pusiausvyros aplinkinius. Būtų geriau, kad nesugadintumėte svarbių santykių ir savo reputacijos.


JAUTIS. Šiandien kaip šauksite, taip jums ir atsilieps. Verčiau nesivelkite į nekorektiškus ginčus bei dviprasmiškas situacijas. Visgi būtinai išsakykite savo pagrįstus argumentus, netylėkite, jeigu jaučiatės teisūs.


DVYNIAI. Šiandien būsite pastabesni detalėms. Išrankiai vertinsite savo ir aplinkinių išvaizdą, darbo kokybę. Būkite atidesni vaikams. Jų nuojautos, baimės gali būti ne be pagrindo.


VĖŽYS. Nepastovių nuotaikų diena. Nosies nukabinimą keis entuziazmas ir atvirkščiai. Turbūt atsiras progų pademonstruoti savo žavesį priešingai lyčiai. Verčiau nepasikliaukite nei savo, nei kitų reiškiamomis emocijomis, nerizikuokite reputacija.


LIŪTAS. Norėsis šią dieną praleisti ramiai, šeimyniškai. Puiku, jeigu pavyks. Visgi aplinkybės gali būti stipresnės už jūsų norus ir valią. Galbūt teks susidurti su gana nemaloniais dalykais.


MERGELĖ. Šiandien noriai spręsite jums aktualius klausimus, gaudysite naujienas ir patys skleisite informaciją. Jums reikėtų labiau pasverti savo žodžius, nes kai kurie iš jų gali grįžti bumerangu. Vakaras nepalankus sveikatai. Nečiupinėkite ir neerzinkite gyvūnų.


SVARSTYKLĖS. Pasireikš nuotaikų kaita. Tai atrodys, jog geros viltys netelpa širdy, tai kažkas viską pakeičia ir sujaukia ne tik jūsų, bet ir kitų planus. Vakare kažkokia rizika gali daug kainuoti.


SKORPIONAS. Šiandien norėsis ramios, kūrybiškos atmosferos. Būsite linkę geranoriškai bendrauti, to paties lauksite iš kitų. Tačiau kažkas provokuos kitokius polėkius. Verta pakovoti už savo nuomonę ir tai, kas jums svarbu.


ŠAULYS. Sunkiai spręsis finansinės ir dalykinės problemos. Neskubėkite priimti sprendimų, vien tik išgirdę apkalbas arba remdamiesi nepatikrintais įtarimais, spėlionėmis.


OŽIARAGIS. Šiandien kažkas skatins jus tapti veiklesnius, rizikuoti arba įsivelti į avantiūrą. Jeigu labiau akcentuosite tai, kas nepatinka, erzina, tai nenustebkite, sulaukę akibrokšto. Reikėtų vengti pabrėžtinai reikšti savo išskirtinumą bei kritikuoti kitus.


VANDENIS. Būsite nusiteikę siekti teisybės, kreiptis į oficialias institucijas, teisininkus. Sunkiai seksis laikytis numatyto dienos plano. Vakare galimi rimti nemalonumai. Apdairiai elkitės viešumoje ir kelyje.


ŽUVYS. Filosofinis požiūris jums ir padės, ir trukdys. Galite lengvai prarasti realybės jausmą. Vakare kai kurios jūsų viltys gali išsisklaidyti ore arba pakibti ant plauko.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis