5 patys patraukliausi vyrai ir vaikinai pagal Zodiaką

Su kuo sietinas vyriškas patrauklumas? Dažnai ne tik su vyriška išvaizda, žavia šypsena ar maloniai skambančiu balsu, bet ir su manieromis, gebėjimu galantiškai elgtis su moterimis. Gimę po šiais Zodiakais tikrai sugeba kerėti priešingą lytį. Pažvelk, koks yra stipriausią patrauklumą skleidžiančių vyrukų penketukas.

JAUTIS. Jaučiai - gana užsispyrę, tačiau vyriški vaikinai. Jaučiai dažniausiai yra tikros dovanos savo partnerėms. Galantiški, rūpestingi, atsidavę - jie sugeba savo mylimas merginas pakylėti iki dangaus. Jaučiai ne tik puikiai elgiasi, bet ir be galo žavūs. Tiesa, savo žavesiu neretai naudojasi ir mergina daugelį merginų, kol nesuranda tos vienintelės. Dažniausiai Jaučiams gamta yra padovanojusi nepaprastai gražią šypseną ir vešlius plaukus, kuriuose juos apkabinus paskęsta rankos.


DVYNIAI. Dvyniai - vieni gražiausių vaikinų, kurių veido bruožai dažnai būna dailūs, o šypsena tiesiog pakeri. Didžioji dalis Dvynių toli gražu nepasipūtę, jie paprasti, atviri ir visai nesinaudoja savo prigimtiniu žavesiu. Tai tiesiog prikausto merginas - didžioji dalis gražuolių labai išsiaukštinę, net pervertina savo galimybes bei grožį, o štai Dvynys paprastai neiškels savo žavesio ir su visomis merginomis bendraus paprastai, bus gana kuklus, mielas, linksmas.


MERGELĖS. Vaikinai Mergelės laikomi gana kukliais, ramiais, neišaukštinančiais savęs. Vis dėlto tai nereiškia, jog

Mergelės - pernelyg drovios ar menkai save vertinančios. Nors jie ganėtinai ramūs, kuklūs, yra be galo žavūs. Jie dažniausiai patinka merginoms, kurioms nepatinka išsišokėliai, netraukia itin šnekūs, landūs ar pernelyg vadovaujantys vaikinai. Vaikinai - Mergelės dažnai turi vešlius, sveikus plaukus ir tobulo grožio akis.


SKORPIONAS. Daugelis tikina, jog vaikinas Skorpionas garantuos užtikrintą gyvenimą. Skorpionas reiškia žygį ir sumanumą, turtą. Tai be galo sėkmingi vaikinai, kuriuos lydi laimė tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Skorpionai neretai pasižymi sportiška figūra, mat sportinė veikla jiems nėra atstumianti. Jie žavūs, dievinantys savo darbą vaikinai. Tiesa, jų neįtikėtinas vyriškumas bei grožis gali pintis su pasipūtimu. Skorpionai paprastai nebendrauja su bet kuo, o savo partneres atidžiai renkasi.


VANDENIS. Vaikinai Vandeniai nuo mažumės formuoja tvirtą vertybinę sistemą, dažniausiai juos puikiai išauklėja šeima, tad Vandeniai be galo rūpinasi savo merginomis. Tiesa, būdami labai žavūs ir patrauklūs jie per gyvenimą dažnai turi nemažai merginų. Na, bet dėl jų žavesio neįmanoma ginčytis - Vandeniai dažniausiai aukšti, vyriški, turintys nepriekaištingą šypseną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis