Astrologinė prognozė rugsėjo 5-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Regis, daug galvosite apie vaikus, meilę, tarpusavio santykius. Ne viskas džiugins – gali išryškėti kai kurios problemos. Tačiau per visą dieną rasite kuo pasidžiaugti, kam išsakyti savo mintis.


JAUTIS. Jeigu norite daugiau santarvės, draugiškumo, venkite kalbų apie politiką, oponentus, ideologinius skirtumus. Verčiau užsiimkite šeimai, giminei naudinga veikla ar sportu.


DVYNIAI. Šiandien nepraleiskite progos pataisyti pašlijusius santykius, susitikti su tais žmonėmis, kuriems miela jūsų draugija. Jeigu jums iš tikrųjų sunku, galite sulaukti nuoširdžios paguodos ir pagalbos.


VĖŽYS. Regis, įvairiais būdais sieksite išorinio komforto, gerovės, darnos. Gerai jausitės tvarkingoje, jaukioje aplinkoje, netriukšmingoje kompanijoje. Jeigu laikotės dietos, bus nelengva, nes atsiras progų smaguriauti.


LIŪTAS. Regis, tie, kurie jus mėgsta, myli, negailės komplimentų, o galbūt ir gerų pasiūlymų. Nebūtinai džiaugsitės visais dėmesio rodytojais, nes pasitaikys tokių, kurie elgsis lyg persekiotojai. Pravartu aiškintis nesusipratimus.


MERGELĖ. Šiandien jums nelabai norėsis aktyvios veiklos, nors ir nestokosite energijos. Mieliau rinksitės intelektinius užsiėmimus, sėdėjimą prie interneto. Galite užsisakyti norimą prekę ar paslaugą. Saugokitės infekcijų.


SVARSTYKLĖS. Tikriausiai neblogai jausitės bet kokioje draugijoje. Kalbos suksis apie renginius, keliones, studijas, politiką. Galite gauti svarbios informacijos, sužinoti naujieną.


SKORPIONAS. Šiandien nepaliaujamai galvoje suksis politinės aktualijos arba su darbu, sportu susiję klausimai. Savo kalbomis galite išvarginti artimuosius. Regis, jie pageidautų daugiau ramybės ir santarvės.


ŠAULYS. Šiandien neverta ieškoti naujovių, stengtis pakeisti pasaulio ir kitų žmonių. Tiesiog užbaikite, ką esate pradėję, jeigu tai įmanoma. Stenkitės nesinervinti dėl smulkmenų.


OŽIARAGIS. Tai turėtų būti gana gera diena. Jeigu panorėsite, atsiras bendraminčių, sąjungininkų ir darbams, ir nuotykiams. Galbūt sudalyvausite šauniame renginyje ar ką nors patys suorganizuosite.


VANDENIS. Jums turėtų pavykti daugiau laiko praleisti su antrąja puse, išsiaiškinti nesutarimus, o gal netgi atgaivinti romantiškus jausmus. Šiandien duoti pažadai bus gana tvirti.


ŽUVYS. Šiandieną gali kilti noras pasikeisti, pagerinti savo gyvenimo kokybę, išvaizdą. Galbūt pradėsite nuo šukuosenos, o gal kalbėsitės su artimaisiais apie namų aplinkos modernizavimą, gyvenamos vietos keitimą ir pan.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis