Astrologinė prognozė rugsėjo 4-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Šiandien būsite nusiteikę gana smagiai. Seksis vilioti priešingą lytį, bendrauti su augančia karta. Regis, jus domins informacija, susijusi su reklama, pedagogika, šou renginiais ir pan.


JAUTIS. Nenusivilsite, jeigu šiandien savo energiją eikvosite šeimai, namų ar gyvenamosios aplinkos ir sąlygų pagerinimui. Galite puikiai apsitvarkyti, užbaigti tai, kas jau ėmė slėgti.


DVYNIAI. Lengvai judės susiplanuoti darbai bei kontaktai. Į galvą gali šauti ir naujų idėjų, arba sėkmingai pasinaudosite kitų suteikta informacija. Pravartu užbaigti užsitęsusias diskusijas.


VĖŽYS. Galimos neplanuotos išlaidos, arba planuotos, bet tokios nepageidaujamos. Galbūt padėsite apsipirkti, sumokėti mokesčius kam nors iš artimų žmonių, draugų.


LIŪTAS. Nuotaika bus nepastovi ir labai priklausys nuo kitų žmonių spinduliuojamų energijų bei jausmų. Vakare iš pusiausvyros jus gali išmušti netikėtas incidentas viešoje vietoje. Venkite kontaktų su neprognozuojamais asmenimis.


MERGELĖ. Tai gali būti jums gana rami diena, ypač jei laiku užbaigėte planuotus darbus ir neblogai jaučiatės. Tuomet ramia sąžine galėsite patinginiauti bei pasimėgauti tuo, kas jums teikia džiaugsmo, komforto pojūtį.


SVARSTYKLĖS. Tikriausiai mintys suksis apie pramogas, žmones, kuriuos norite susitikti. Galite gauti pasiūlymų, dėl kurių pulsite keisti nelabai įdomius planus. Visgi šis vakaras jums gali būti nesaugus.


SKORPIONAS. Gali sustiprėti nepasitenkinimas savo aplinka ar gyvenimo būdu, artimu žmogumi ar partneriu. Nesielkite savanaudiškai ir abejingai, antraip galite išprovokuoti nemalonią situaciją.


ŠAULYS. Šiandien būsite veiklūs, energingi. Padaugės pokalbių temų apie tarptautines ir pabėgėlių aktualijas, mokslo klausimus, studijas. Vakaras nepalankus sveikatai. Pasisaugokite galimų rizikų.


OŽIARAGIS. Jus domins įvairios nuolaidos prekėms ir paslaugoms, lizingas, draudimas. Tikriausiai sugebėsite susitvarkyti aktualų finansinį, turtinį reikalą. Tačiau rizikinga vakaro pramoga gali daug kainuoti.


VANDENIS. Šiandien su kaupu bus emocijų. Ir ne tik gerų. Regis, išprovokuosite pavydo sceną, jeigu elgsitės lengvabūdiškai ar nepaisysite artimo žmogaus poreikių, šaipysitės iš jo nuomonės. Susilaikykite nuo šeiminių skandalų.


ŽUVYS. Šiandien jums turėtų pavykti užbaigti anksčiau pradėtą darbelį. Kita vertus, jums nerimą gali kelti kiek pasikeitusi savijauta ar atsiradęs išvaizdos defektas. Labiau galvokite, ką kalbate ir rašote.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis