Astrologinė prognozė rugsėjo 3-iajai, penktadieniui

AVINAS. Kol neatliksite būtinų darbų, jausite nerimą ir nepasitenkinimą. Bus nelengva suvaldyti emocijas, nuotaikų kaitą. Galimi ir bendravimo nesklandumai. Derėtų labiau paisyti aplinkinių nuomonių bei pageidavimų.


JAUTIS. Tikėtina kelionė, viešnagė, interviu. Pasirūpinkite, kad informacija, kuria ketinate disponuoti, būtų patikrinta, atitinkanti faktus. Atsargiai kelyje. Vakare saugiausiai jausitės namuose.


DVYNIAI. Tikėtini reikalai, susiję su verslu, nuosavybe, pinigais, kreditais. Venkite nelegalių aferų. Vakare norėsis pramogų, bendravimo. Galbūt susitiksite su giminaičiais, draugais, o gal nersite į socialinius tinklus.


VĖŽYS. Nuotaika bus nebloga, jeigu veiksite planingai ir iš ryto neįsivelsite į konfliktą. Antraip galite be reikalo išeikvoti energiją ir patirti emocinių stresų. Verčiau neprovokuokite oponentų.


LIŪTAS. Šiandien neverta niekuo rimtu užsiimti, nebent tai būtų su menu, medicina susijusi veikla, socialiniai reikalai. Pastarieji užsiėmimai gali atnešti apčiuopiamos naudos. Kitokio pobūdžio pastangos neduos norimų rezultatų.


MERGELĖ. Šiandien nepristigs bendravimo. Bendraminčiai, draugai turėtų jus kviesti į kolektyvinius renginius, susitikimus, ir jūs turbūt sutiksite. Tačiau vakare tokį ūpą galite prarasti. Nebesinorės jokio šurmulio.


SVARSTYKLĖS. Tikriausiai nelabai objektyviai vertinsite savo galimybes, sugebėjimus bei įtaką kitiems. Tiek neįvertinę, tiek pervertinę jėgas, galite patirti nusivylimą, nuostolį.


SKORPIONAS. Šiandien jums norėsis lėkti toliau nuo kasdienybės, pakeisti aplinką ar užsiėmimą. Šio to nekasdieniško išties galite patirti ar giliau, plačiau suvokti dominančią aktualiją.


ŠAULYS. Šiandien suksite galvą dėl finansinių reikalų, mokesčių ar kitko, kas nemažai kainuoja. Norų daug, o galimybės ribotos. Ieškokite alternatyvų arba džiaukitės tuo, kuo galite pasidžiaugti.


OŽIARAGIS. Šiandien geriausiai seksis bendrauti su žmonėmis, su kuriais nesaisto jokie dalykiniai reikalai, įsipareigojimai ir nereikia nervintis dėl jų keliamos konkurencijos. Venkite kitus kaltinti, provokuoti negatyvias reakcijas.


VANDENIS. Jums gali pavykti kažką pakeisti savo stiliuje, įpročiuose, dienotvarkėje, mityboje. Pasidomėkite darbo pasiūlymais, jeigu tai jums aktualu, o ypač teisinėmis, buhalterinėmis naujovėmis, kad nepadarytumėte kokių nors klaidų.


ŽUVYS. Šilti, draugiški pokalbiai padės atsipalaiduoti. Nevenkite parodyti švelnumo, dėmesio, ištarti komplimento – tai gali palankiai pakeisti situaciją. Nepamirškite, kad jūsų pavyzdžiu seka vaikai.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis