Horoskopas RUGSĖJO mėnesiui

Pirmasis rudens mėnuo - permainų metas. Po vasaros laikas grįžti į mokslus ir darbus, todėl drastiškai kinta gyvenimo ritmas. Kas jūsų lauks rugsėjį?

Avinas


Turiningas, audringas ir kupinas pokyčių mėnuo. Fortūna dažnai tau šypsosis. Kaip ir visi šie metai, rugsėjis nešykšti romantikos. Tačiau venk šeiminių dramų, santykiai su tėvais gali paaštrėti. Būk pasirengusi perkelti savo dėmesį nuo namų ir emocinių problemų prie asmeninių ambicijų ir išorinių tikslų. Anksčiau sulipdyta vidinė stiprybė padės tau pasiekti asmeninių tikslų. Tačiau mėnesio pradžioje neužsiimk veiklomis, kurios yra rizikingos ar kelia stresą – atidėk tai vėlesniam laikui. Jei rugsėjis tavo darbo paieškų mėnuo, gali sulaukti labai gerų pasiūlymų. Na, o jei vasarą uoliai dirbai ir praleidai galimybę atostogauti, šis mėnuo puiki galimybė atsigriebti ir čiupti paskutinės minutės pasiūlymus atostogoms. Ypač palanku planuoti tolimas keliones. Jei pamatysi kažką, kam reikia pagalbos, nedvejok – tavo pagalba bus labai veiksminga. Skleisk gerą nuotaiką, pozityvumą ir pamatysi – karma veikia ir visas gėris grįš dvigubai. Šis mėnuo sugrąžins tikėjimą gėriu, draugyste, meile ir visais gražiais dalykais, kurie ateina kaip lietus po sausringų dienų.


Šį mėnesį meilėje seksis su: Liūtais, Dvyniais, Vandeniais.


Būk atsargesnė su: Žuvimis, Jaučiais.


Jautis


Mokslo ar karjeros klausimai šį mėnesį bus antraeiliai. Svarbiau bus vidiniai klausimai, sielos ramybė ir stiprybė. Mėnuo gali būti įtemptas dėl finansų ar kūrybinio projekto, kuriuo užsiimi. Įvertink savo jėgas. Būtent dvasinė stiprybė padės įveikti aplinkinių sukeliamas problemas. Svarbiausia nusiimti rožinius akinius ir pažvelgti į realybę. Jei sulauktum gerai apmokamo darbo ar pelningo projekto pasiūlymo, jokiais būdais neatsisakyk. Priešingu atveju rizikuoji praleisti savo „didžiąją galimybę“.


Neprarasi naujų galimybių, jei atidžiai stebėsi aplinką ir atsirinksi tai, kas tau tinka. Įvykiai gali klostytis labai greitai, o pažinčių ratas sparčiai plėsis. Tik nepamiršk sveikos mitybos ir jos papildymo vitaminais, kad nepritrūktum energijos ir būtum sveika. Santykių fronte – nieko dramatiško, tik santykių stiprėjimas. Jei esi vieniša, nuo 11 d. gali pasinerti į linksmus ir malonius santykius, savo išrinktojo ieškok darbo aplinkoje ar net sporto klube. O galbūt sutiksi žavų vaikiną naujame būrelyje ar užsiėmime, juk rugsėjis pats geriausias metas pradėti naują veiklą!


Šį mėnesį meilėje seksis su: Svarstyklėmis, Ožiaragiais, Mergelėmis.


Būk atsargesnė su: Dvyniais, Šauliais.


Dvyniai


Dvynių protai aštrūs, o rugsėjį būsi dar labiau įžvalgi ir nuovoki. Gebėsi rasti daugybę atsakymų. Idealu, jei tau reikia parašyti straipsnį, mokslinį darbą, o gal suredaguoti kokį tekstą. Visos mintys, sudėliotos raštu, sulauks teigiamų atsiliepimų! O žodinę komunikaciją pasitelk derybose, pardavimuose, aukcionuose. Čia ypatingai seksis. Ypač palankus mėnuo toms, kurios įsirenginėja savo būstus ar ieškosi naujų interjero akcentų. Žvaigždės žada, kad vienu metu gali rodyti draugiškumą, inteligentiškumą ir supratingumą, kitu – irzlumą ir kandumą. Venk tokios nuotaikų kaitos.


Nepasitikėk aplinkiniais, o ypač tolimais giminaičiais ar kolegomis. Rink savo žodžius atsargiai, galvok ne tik ką, bet ir kaip sakai. Nebūk paviršutiniška, nepamiršk – svarbu kokybė, bet ne kiekybė. Jei tavo mylimasis nerodo užtektinai dėmesio, neprilipk prie telefono laukdama žinutės, geriau jį išjunk ir nuveik ką nors smagaus. Juk rugsėjį svarbiausia gerai jaustis ir linksmai leisti laiką, o ne jaudintis ir dvejoti, ar pakankamai gauni dėmesio. Šalin rutiną – nuveik ką nors pašėlusio!


Šį mėnesį meilėje seksis su: Svarstyklėmis, Vandeniais, Avinais.


Būk atsargesnė su: Vėžiais, Mergelėmis.


Vėžys


Apsišarvuok kantrybe. Daugiausia laiko skirsi savo psichologinei būsenai ir būstui. Nors rugsėjį norisi pasinerti į darbus ar mokslus, ypač sutelk dėmesį į namus – čia vis kažkas lūš, strigs. Tad skirk namams pakankamai dėmesio. Namuose galimi ir nesutarimai, visi skeletai bus ištraukti iš spintų. Netinkamas mėnuo atskleisti savo paslaptis kitiems – geriau pasilaikyk jas sau ar patiems artimiausiems žmonėms. Svarbiausia iki 23 d. išlaikyti balansą tarp asmeninio ir socialinio gyvenimo. Tiek vienam, tiek kitam skirk užtektinai laiko. Būk savimi ir niekam nieko neįrodinėk, nors kiti to ir norės. Neplauk pasroviui, geriau išsiskirk iš minios ir tai atsipirks.


Rugsėjį nevaidink bitutės darbštuolės – viskas ir taip bus pakankamai įtempta, o papildomi pažadai ir liks tik pažadais... Tavo antroji pusė gali būti nenuspėjama ir į paprastus dalykus reaguoti dramatiškiau nei įprastai. Geriau išlik rami ir nepriimk visko asmeniškai. Nesiimk aktyvaus gyvenimo būdo – organizmui reikės daugiau poilsio ir miego.


Šį mėnesį meilėje seksis su: Skorpionais, Žuvimis, Jaučiais.


Būk atsargesnė su: Dvyniais, Svarstyklėmis.


Liūtas


Puiki galimybė gyvenimo augimui, daug optimizmo ir sėkmės. Tačiau sėkmės įrankis – bendravimas. Todėl būk maloni aplinkiniams, nemanyk, kad sėkmė ateis be bendravimo – nė vienas žmogus nėra atskirta sala. Darbe gali sulaukti pagyrų iš viršininko. Ypač seksis toms, kurios dirba komunikacijos, žurnalistikos, tyrimų srityse. Taip pat seksis toms, kurios užsiima menu, muzika, šokiais. Svarbios žinutės, kurias tau siunčia žvaigždės, gali būti paslėptos piešiniuose ar iliustracijose, kurias matai savo aplinkoje. Pasisaugok aferų ir greito praturtėjimo sistemų. Puikus laikas tobulėti dvasinėje srityje, skatinti pozityvų mąstymą.


Meilėje bus sunku atskirti, kas yra realu, o kas tik svajonė. Geriausia kliautis savo intuicija. Nauji santykiai gali greitai komplikuotis, tad verčiau kuriam laikui viską pristabdyk – tai puiki strategija. Vienintelis būdas išvengti sudaužytos širdies – visiška meilės abstinencija. Finansai bus stabilūs, jeigu atidžiai juos planuosi ir ribosi asmenines išlaidas bei pirkinius mylimiems žmonėms. Nepervertink savo jėgų dirbdama fizinį darbą, vietoj aktyvaus sporto geriau rinkis jogą ar meditaciją.


Šį mėnesį meilėje seksis su: Vandeniais, Skorpionais, Avinais.


Būk atsargesnė su: Mergelėmis, Ožiaragiais.


Mergelė


Šio mėnesio Mėnulio jaunatis įvyks Mergelės ženkle. Todėl jaunatį jausi labiau nei kitų ženklų atstovai ir galėsi lengvai atskirti pelus nuo grudų. Galbūt pažinsi save iš naujo, susidraugausi su vidiniu AŠ. Tik neskubėk priimti greitų sprendimų, ar įsijausti į teisėjos vaidmenį. Jei nori savo planus skleisti garsiai, geriau patylėti ir pagalvoti, ką kam pasakysi. Darbe ar moksluose paskirstyk savo energiją tiksliai ir kryptingai. Nebūk naivi, tikrink informaciją, kurią gauni, ypač jeigu tai susiję su teisiniais dalykais ar tolimomis kelionėmis. Gali subliūkšti dauguma iliuzijų ir tai vers nusivilti. Bet vėliau džiaugsiesi, kad nusiėmei rožinius akinius.


Šį mėnesį Jupiteris, pinigų planeta, gali pastorinti tavo piniginę, galbūt net užsinorėsi dalį jų paaukoti ar įsilieti į kokią humanitarinę veiklą. Jei esi vieniša, galimos romantiškos pažintys, tačiau rimtesnių santykių dar reikia palaukti. O rimtai įsipareigojusios Mergelės bus žvaigždžių palaimintos ir harmonija klestės visą mėnesį. Konfliktai bus lengvai sprendžiami, vyraus abipusis sutarimas.


Šį mėnesį meilėje seksis su: Jaučiais, Svarstyklėmis, Ožiaragiais.


Būk atsargesnė su: Avinais, Šauliais.


Svarstyklės


Tikėkis visko, rugsėjis – netikėtumų ir įtampos mėnuo. Būsi užimta ir ne visada viskas vyks pagal planą. Rutina – tai ne tas žodis, kurį linksniuosi šį mėnesį. Būk lanksti ir kiekvienoje situacijoje rask išeitį. Rugsėjo įvykiai išbandys tavo minčių vikrumą ir vaizduotę. Iki 20 d. svarbi bus karjeros tema ir viskas gali klostytis taip, kaip tu nori. Tavo darbas bus palankiai įvertintas, o laukiami pokyčiai jau čia pat.


Nors Svarstyklės nemėgsta technologijų ir kartais jų net bijo, šį mėnesį puikiai su jomis susitvarkysi – išmoksi naudotis sunkiomis kompiuterio programomis, lengvai įveiksi techninius klausimus. Venk žalingų įpročių, nesveiko maisto – mityba ypač atsilieps sveikatai.


Venerai atkeliavus į Svarstyklių ženklą, rugsėjį flirtuosi ir būsi labai romantiška. Tik nepulk į santykius greitai ir neapgalvotai – ne viskas gali klostytis taip, kaip tikiesi. Turi nepasotinamą apetitą romantikai ir dėmesiui, bet neskubink įvykių. Tiesiog žvelk į viską su šypsena ir nepamiršk, kad ne viskas auksas, kas auksu žiba.

Šį mėnesį meilėje seksis su: Mergelėmis, Dvyniais, Vandeniais.


Būk atsargesnė su: Vėžiais, Skorpionais.


Skorpionas


Sukaupk visą skorpionišką stiprybę ir priimk gyvenimo nesklandumus. Atėjęs ruduo atneš ne tik šaltesnius orus, bet gyvenimas parodys savo šaltąją pusę. Mokslai, studijos seksis sunkiau nei įprasta, todėl įsivažiuoti į naujus mokslo metus bus nelengva. Gyvenimas tau gali priminti problemas, kurias praeityje nustūmei. Gerai sutarsi su aplinkiniais, jeigu būsi jiems maloni ir nekritikuosi jų. Venk destruktyvių minčių ir būk kantri gyvenimo nesklandumams. Atidėk tolimesnes keliones – ne pats geriausias laikas jomis mėgautis.


Nepamiršk ambicijų karjeroje, bet koks pokytis gali daryti įtaką ateičiai – gyvenamosios vietos keitimas, kelionės ar tiesiog drabužinės atnaujinimas. Gal pasirinksi kitą studijų kryptį, ar paprašysi keisti darbo specifiką tam, kad gautum naujos patirties. Karjeroje seksis toms, kurios darbuojasi statybų, inžinerijos, verslo vadybos, teisės srityse.

Iki 7 d. meilė gali būti išblėsus, o ir pati būsi šalta antrajai pusei. Vėliau santykiai pasidarys šiltesni ir laisvesni. Nuo 24 d. meilės planetai Venerai įžengus į Skorpiono ženklą gali tikėtis netikėtų pajamų ar dovanų. Jei nori užmegzti romantišką pažintį, ieškok žmogaus su panašiais pomėgiais ar tikslais – kartu jūs pasieksite daugiau.


Šį mėnesį meilėje seksis su: Ožiaragiais, Žuvimis, Liūtais.


Būk atsargesnė su: Dvyniais, Vandeniais.


Šaulys


Šį mėnesį sėkmė tavo pusėje. Tačiau nors sėkmę lemia palankus planetų išsidėstymas, daug priklauso ir nuo tavo požiūrio. Pernelyg dideli lūkesčiai tave supančių žmonių atžvilgiu gali viską sugadinti. Pokyčiai darbo aplinkoje – idealus laikas progresui ir ilgai siektiems rezultatams. Pasikeitimai darbe pagerins tavo nuotaiką ir praplės socialinį ratą. Vertink kiekvieną sutiktą žmogų, nes bet kuris gali padėti tau ateityje. Finansiniai planai bus efektyvūs iki 23 d. Vėliau pinigais naudokis atsakingai. Venk pernelyg išlaidauti ir kruopščiai paskirstyk savo išteklius taip, kad turėtum iš ko atsidėti juodai dienai. Venk apkalbų ir suokalbių už nugaros.


Puikus laikas pradėti mankštintis. Pakeitus kai kuriuos įpročius lengviau pakelsi darbo rutiną, tapsi pozityvesnė ir rezultatyvesnė. Motyvacija, susikaupimas ir problemų sprendimas leis sužibėti! 9 d. Šaulio ženklo valdovui Jupiteriui atsidūrus Svarstyklių ženkle būsi ryškesnė, harmonizuosi aplinką. Tikėtina, kad pakeisi savo makiažo įpročius, išbandysi naują šukuoseną ar kardinaliai keisi garderobą. Gali tikėtis daugiau palaikymo ir pagalbos iš aplinkinių. Mylimasis rodys daugiau dėmesio ir primins tau tai, už ką jį pamilai. O jeigu esi vieniša, mylimąjį gali sutikti darbo aplinkoje arba būk šiuolaikiška ir ieškok jo internete!


Šį mėnesį meilėje seksis su: Avinais, Dvyniais, Žuvimis.


Būk atsargesnė su: Vėžiais, Skorpionais.


Ožiaragis


Šis mėnuo tarsi raktas pokyčiams. Būk pasiruošusi ir nemesk kelio dėl takelio! Įvairūs netikėtumai išbandys tavo pasiryžimą pasirinktiems tikslams. Persikraustymas, namo renovacija – įvykiai, galintys nutikti šį mėnesį. Suksi meilės lizdelį, o gal nuomosiesi naują būstą. O galbūt išvyksi laimės ieškoti svetur ir dirbsi tam, kad ateityje turėtum savo svajonių namus.


Kartais jausi, kad nori atitolti nuo artimųjų. Tam, kad skirtum laiko savęs pažinimui ir suprastum, kad viskas ne taip, kaip tau visąlaik atrodė. Viskas suksis apie tave, tavo ateitį, tavo asmenybę. Daryk tik tai, kas tau tinka ir patinka! Išsilaisvink nuo visų dogmų ir pančių. Nors mokslai ir studijos gali gerokai užspausti, pasistenk rasti laiko nors trumpai kelionei. Leiskis į kelionę viena – praplėtusi horizontus labiau pažinsi save. Laisvė vyrauja ir santykiuose – nebūk priklausoma nuo kitų žmonių ar mylimojo. Būtent tu gali būti dėmesio centre, neužleisk jo kitiems! Sėkmė numatoma ir įvairiuose būreliuose, organizacijose, studentų draugijose. Nuo 27 d. Marsui atsidūrus Ožiaragio ženkle padidės tavo gebėjimas konkuruoti ir progresuoti. Būk pasiruošusi griauti sienas dėl savo tikslų!


Šį mėnesį meilėje seksis su: Šauliais, Jaučiais, Mergelėmis.


Būk atsargesnė su: Svarstyklėmis, Liūtais.


Vandenis


Šį mėnesį esi ištroškusi žinių. Įsijauti į mokytojos vaidmenį ir dalijiesi idėjomis, žiniomis, patirtimi. Stebėk save iš šalies – ar turi užtektinai kantrybės su tais, kurių nuomonė ne tokia, kaip tavo? Nebūk kritiška. Jei užplūs stiprus poreikis atsinaujinti, nesipriešink. Nuo noro pertvarkyti palėpę iki išsivalymo nuo negatyvių minčių. Gali rasti pripažinimą raštu išdėsčiusi mintis. Straipsnis, blog‘as, o gal net paprastas feisbuko įrašas išplis ir sulauks dėmesio. Nuo rugsėjo Vandenių finansinė situacija gerėja – tad jeigu piniginės reikalai nedavė ramybės iki šiol, dabar galėsi lengviau atsipūsti. Žvaigždės rekomenduoja skirti laiko poilsiui. Jeigu tam neturi laiko – dažniau būk gryname ore ir vaikščiok pėstute. Taip pat atidžiai rūpinkis valgiaraščiu.


Meilės frontas priklauso nuo tavęs – jei nežinai, ko nori, tai ir nesužinosi. Todėl pirma paklausk savęs, ko nori iš mylimojo, o tik tada to iš jo reikalauk. Jei esi vieniša, gali užmegzti trumpas pažintis. Apmaudu, bet jos gali greitai baigtis. Venk romano su vaikinu iš artimos aplinkos – pažįstamo iš mokyklos, universiteto ar kolegos. Visgi jausmuose vadovausiesi jausmais, o ne protu. Tik kartais reikėtų mažiau rodyti emocijas, nes aplinkiniai nežiūrės į tave rimtai.


Šį mėnesį meilėje seksis su: Avinais, Dvyniais, Svarstyklėmis.


Būk atsargesnė su: Vėžiais, Ožiaragiais.


Žuvys


Rugsėjį gali jaustis kiek priklausoma nuo kitų žmonių, tačiau nesileisk provokuojama ir tvirtai laikykis savo nuomonės. Visuomet galvok, ką sakai. Užmegsi naujus ryšius, kurie ateityje turės teigiamos įtakos. Ruduo idealus metas naujiems užsiėmimams, todėl drąsiai pildyk savo užimtumą (tik ne prie kompiuterio...). Atrasi naujus talentus, pomėgius. Vasarą prisiminsi vis žvilgčiodama pro langą, blaškysies tarp fantazijų ir realybės suvokimo. Tačiau atėjus rudeniniams darbams ar mokslams vis labiau ryškės disciplinuotoji Žuvyčių pusė. Produktyvus mėnuo – susikaupusi padarysi ir kelis darbus iš karto. Nuo 10 d. stebėk savo finansus, nes nė nepastebėsi, kaip pinigėliai iškapsės...


Tikėtina, kad didesnę laiko dalį praleisi namie, pats metas užglaistyti visus nesutarimus su tėvais. Šį mėnesį gali išspręsti visus senus nesutarimus ir harmonizuoti visus santykius su tave supančiais žmonėmis. Geras laikas toms, kurios vis dar ieško savo princo. Kupidono strėlės gali tave pasiekti, kada to mažiausiai tikiesi, o savo simpatiją sužavėsi geru humoro jausmu ir sąmojingumu! O jei esi įsipareigojusi, laukia itin prasmingas, švelnių jausmų kupinas laikotarpis.


Šį mėnesį meilėje seksis su: Skorpionais, Vėžiais, Jaučiais.


Būk atsargesnė su: Avinais, Dvyniais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis