Savaitės horoskopas (vasario 12-18 d.)

Kokia bus sekanti savaitė?

AVINAS

Šios savaitės pradžioje nepersistenkite siekdami savo tikslų tiek finansinėje, tiek meilės srityje. Tikriausiai nelabai objektyviai vertinsite savo galimybes, sugebėjimus ar įtaką kitiems. Kiekviena diena stiprins nusiteikimą pastumti į šalį įgrisusią rutiną ir kur nors išvažiuoti. Regis, kils rūpesčių, jeigu turite planų susijusių su užsieniu ar studijomis. Jei ieškotės darbo, tikėtinas pokalbis su potencialiu darbdaviu. Savaitgalį derėtų vengti konfliktų šeimoje bei socialiniuose tinkluose. Gali kilti problemų kelyje ir su logistika.


JAUTIS

Savaitės pradžioje būsite linkę oponuoti. Rūpesčių gali kelti teisiniai reikalai, derybos, dalybos. Visgi rimtai siekiant tikslo, galima tikėtis neblogų rezultatų net jei kelią sunkins stipri konkurencija. Būkite kuo atsargesni, ką nors darydami su elektra, techniniais prietaisais bei vairuodami. Regis, būsite išradingi panaudodami brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus. Savaitės pabaigoje ypač domins kelionių, studijų, užsienio ryšių, migracijos temos. Galbūt išvyksite kai ko aplankyti arba sulauksite brangių svečių iš toli.


DVYNIAI

Šios savaitės pradžioje būsite veiklūs, darbštūs. Galimi susitarimai dėl pagalbinių, ūkinių ar techninių darbų, paslaugų, nekilnojamojo turto sandorių. Vertėtų pasirūpinti garantijomis. Darbe galite gauti pastabą ar žinią, kad kažką reikia papildomai padaryti. Daug sužinosite intensyviai bendraudami. Tai padės suderinti skirtingus interesus. Savaitės pabaigoje bus sudėtinga numatyti, kaip klostysis finansinė situacija, jei priimsite vienokį ar kitokį sprendimą. Galite sulaukti išbandymų kelionėje ar kitoje srityje.


VĖŽYS

Savaitės pradžia dėl įvairių veiksnių neatrodys smagi, nors bus progų patirti pramogų, nuotykių. Regis, nerimausite dėl vaikų ar draugų. Pasirūpinkite, kad jūsų vaikai saugiai leistų laisvalaikį. Patys nevenkite rimčiau padirbėti, galbūt net už du, jei taip susiklostys situacija. Vėliau tai išeis į naudą. Savaitės antroje pusėje geriausiai seksis bendrauti su žmonėmis, su kuriais nereikia konkuruoti. Draugiški pokalbiai padės atsipalaiduoti, gauti reikalingą patarimą. Neprovokuokite kitų žmonių pavydo.


LIŪTAS

Šią savaitę visose srityse bus daug emocijų, nerimavimo. Regis, rūpės neišspręstos buitinės ar finansinės problemos. Smagiau leisite laiką, jeigu atostogaujate, tačiau išlaidos viršys numatytas. Pasistenkite atsispirti keistoms pagundoms. Savaitės pabaigoje gali atsirasti proga pademonstruoti stiprias asmenines ar dalykines savybes. Regis, įsigysite neįprastą, galbūt egzotišką daiktą. Visgi gali tykoti rizikingos situacijos ir neprognozuojamų asmenų draugija. Labai svarbu saugoti savo ir kitų sveikatą.


MERGELĖ

Savaitės pradžioje tikriausiai intensyviai bendrausite ar keliausite. Gali padaugėti darbo, susijusio su informacija, transportu. Pasisaugokite neapgalvotų, paviršutiniškų sandorių. Venkite neįprastai elgtis ir aklai pasitikėti kitais. Saugokitės sukčių. Gerbkite tuos, kurie nėra jums lygūs pagal rangą, socialinę padėtį arba yra kitokių pažiūrų. Savaitės pabaigoje stiprių įspūdžių galite tikėtis, jei išvykstate/esate užsienyje darbo ar pažintiniais tikslais, ruošiate straipsnius, tvarkote studijų formalumus. Saugokite sveikatą.


SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje būsite užsiėmę pinigų, nuosavybės klausimų sprendimu. Turbūt įtemptai darbuositės siekdami papildyti savo piniginę. Galite sudaryti ilgalaikę sutartį. Tačiau įmanomi ir tokie nesusipratimai, kurie lems nuostolį, pajamų šaltinio praradimą ar kt. Būkite apdairūs. Geriau būtų, kad kai kuriuos dalykus nutylėtumėte, bendraudami su artimos aplinkos žmonėmis. Neskleiskite abejotinos informacijos ir socialiniuose tinkluose. Savaitgalį veršitės į kurortą, pramoginį renginį, parodą, šou konkursą ar pan.


SKORPIONAS

Savaitės pradžioje išbandymai ir netikėtumai jūsų laukia tolimoje kelionėje ar turint reikalų su užsieniečiais. Už sunkų darbą pamėginkite išsiderėti daugiau pinigų ar poilsio dienų. Tikėtinas finansinis, materialinis savų galimybių įvertinimas. Galbūt planuojate steigti verslą ar įsigyti nepigų daiktą. Galite gauti informacijos, kuria sumaniai pasinaudosite. Savaitės pabaigoje kitus žavės jūsų kūrybingas ir netradiciškas požiūris. Galite šį tą nuveikti dėl vaikų ar mylimo žmogaus. Bus nesaugu kelyje. Atsargiai.


ŠAULYS

Savaitės pradžioje pravartu stabtelėti ir susimąstyti, prieš žengiant svarbų žingsnį. Nieko gero, jeigu mėginsite kažkam daryti įtaką neturėdami supratimo, kas iš tikrųjų reikalinga ir teisinga. Jei atostogaujate, stenkitės kūrybingai bei turiningai praleisti laisvalaikį. Regis, jausite poreikį ir malonumą sportuoti, rungtyniauti. Galite šio to imtis dėl šeimos gerovės. Jeigu aktualu, turbūt atsiras įsidarbinimo galimybė ar šansas papildomai užsidirbti, kažką įsigyti naudingomis sąlygomis ir pan. Savaitgalį saugokitės nuostolio.


OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje labiau patiks bei geriau seksis dirbti ir ilsėtis vienumoje, o su draugais bendrauti virtualiai. Galite turėti reikalų su menu, labdara, socialine, sveikatos apsauga. Saugokite savas ir svetimas paslaptis. Regis, kažkokie įvykiai gali atskleisti kai kurių draugiškų ar dalykinių santykių esmę. Gali būti aptartos jūsų studijų, karjeros ar kitos perspektyvos. Savaitės pabaigoje jums norėsis kitus valdyti, auklėti ir negirdėti jokių prieštaravimų. Tikėtini ginčai, kurie gali peraugti į rimtą susipriešinimą.


VANDENIS

Savaitės pradžioje kažkas jums pradės kelti griežtesnius reikalavimus, norės primesti savo taisykles. Dėl rimtų problemų nevenkite pasitarti su tais, kurie galėtų jums padėti. Saugokitės traumų, žaibo. Jeigu atostogaujate, ieškosite galimybių pasidžiaugti gyvenimo malonumais, draugyste. Dėl draugystės turbūt šiek tiek papurtysite piniginę. Galbūt norėsite paremti ir dėl to pirksite nebūtiną prekę ar paslaugą. Savaitės pabaigoje galite turėti reikalų su gydymo įstaigomis, socialinėmis institucijomis. Saugokite sveikatą.


ŽUVYS

Ši savaitė bus kupina emocinės įtampos, nerimo. Gali būti, kad išgirsite užgaulių žodžių. Derėtų būti santūresniems, nedalinti neapgalvotų pažadų, nešvaistyti pinigų. Kita vertus jūsų veikla gali būti rezultatyvi, jeigu tarpininkaujate, siekiate diplomatinių sprendimų. Galite gauti lauktą žinią iš valstybinės įstaigos ar pažįstamo asmens. Bendraminčiai, draugai nepamirš jūsų pakviesti į kolektyvinius renginius. Savaitgalis palankesnis meninei kūrybai, meditavimui, drybsojimui pliaže nei praktinei veiklai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis