Astrologinė prognozė liepos 13-ajai, antradieniui

AVINAS. Darbe turėtų sektis gana gerai. Galite sudaryti naudingą komercinę ar tiekimo sutartį. Galimas pasiūlymas dėl geresnio darbo, derybos dėl atlygio ar pan. Daugės ir romantiško polėkio, vasaros pramogų bei atsipalaidavimo.


JAUTIS. Sudėtingiems darbams diena nepalanki, tačiau romantikai – kaip tik. Toli siekiančių vilčių gali sukelti netikėtas dėmesys ar pasiūlymas. Tarsi be rimtų pastangų, juokaujant, šmaikštaujant galima išspręsti rimtą asmeninę problemą.


DVYNIAI. Norėsite ramybės, ypač popiet. Būsite nepatenkinti, jei kiti žmonės įkyriai lįs į akis, reikalaus daug dėmesio. Apsukrumo ir komunikavimo reikalaujančius reikalus tvarkykite iš ryto. Galima nauda iš nuomos, reklamos. Galima romantiška intriga.


VĖŽYS. Šiandien puikiai susivoksite situacijose, nebus kliūčių susitarti dėl aktualių dalykų, prekių ar paslaugų. Galbūt gausite mielą žinutę iš neabejingo jums asmens. Arba gerų patarimų sulauksite iš verslaus pažįstamo.


LIŪTAS. Šiandien galite pasistūmėti pirmyn verslo srityje ar kurdami asmeninį komfortą. Turbūt kils naudingų idėjų. Įmanomi ir romantiniai susižavėjimai, aistros.


MERGELĖ. Tai apmąstymų ir sprendimų diena. Nesunku suprasti, kas yra gėris, o kas blogis. laukiate, kad kažkas išsispręstų savaime, tai bent jau neblokuokite kelio sėkmei. Malonus elgesys bei pozityvus nusiteikimas lems gerų dalykų.


SVARSTYKLĖS. Šiandien ne viskas klostysis taip, kaip planavote, jei pernelyg rodysite iniciatyvą. Klausykite vidinio balso ir tuomet taps galimas žavus meilės nuotykis arba kūrybinė sėkmė.


SKORPIONAS. Jums bus negaila keistis naudingais patarimais. Norėsis dalintis meile ir šiluma. Tik kaip gi ji priartės, jei būsite įsitempę ir nedraugiški. Jeigu labiau atsipalaiduosite, šiandien galite užmegzti romantišką ryšį su dominančiu asmeniu.


ŠAULYS. Galite sulaukti naujovių darbe, o galbūt siūlymo keisti darbo vietą, metodus. Jeigu atostogaujate, prasimanysite nekasdieniškų pramogų, išvykų. Gali būti, kad pasijusite atakuojami neabejingai nusiteikusių asmenų, gerbėjų.


OŽIARAGIS. Šiandien palanku tvarkyti finansinius reikalus, įvairius dokumentus. Siūlymus, susijusius su galimomis permainomis, rimtai apsvarstykite. Galite gauti aktualią žinią iš užsienio.


VANDENIS. Šiandien būsite linkę pripažinti ir taisyti savo klaidas, keisti save ir savo aplinką. Galbūt pajusite, kad jus mėgina į savo gelmę įsukti aistrų sūkurys, meilės pagundos.


ŽUVYS. Norėsis aktyviau veikti profesijos srityje, versle, siekti kažko naujo, ieškoti pelningesnio užsiėmimo, investicijų galimybių. Tikėtina, jog išsiaiškinsite susikomplikavusius santykius. Sulauksite malonaus dėmesio iš neabejingo asmens.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis