Astrologinė prognozė liepos 11-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Nusimato intriguojamas flirtas, pasimatymas, šauni šeiminė pramoga ar pan. Jums išties ne pro šalį atitrūkti nuo įgrisusių rūpesčių. Nepagailėkite geranoriško dėmesio ir laiko savo vaikams.


JAUTIS. Noriai imsitės šeiminių pareigų ir buitinių darbų, tačiau pasireikš didelė nuotaikų kaita, priklausomybė nuo momentinių emocijų. Nusimato susitikimai su giminaičiais.


DVYNIAI. Šiandien galėsite deramai pailsėti, pasilinksminti. Regis, nueisite į pramoginį renginį, nuvyksite į pajūrį ar prie ežero. Galbūt kažką įsigysite iš namų ūkio ar technikos prekių.


VĖŽYS. Ši diena gana palanki, siekiant papildyti piniginę ar norint įsigyti stambesnį pirkinį. Laisvalaikiu norėsis mėgauti žemiškais malonumais. Pasistenkite nepersivalgyti, rinkitės sportiškesnius užsiėmimus.


LIŪTAS. Būsite emocionalūs ir jautrūs. Tikriausiai pavyks jaukiai pasibūti su dvasiškai artimais žmonėmis. Jei tokių šalia nėra, tuomet pasimėgaukite vienatve, nes ji leis geriau susivokti savyje, atstatyti energijos atsargas, išgirsti, ką šnibžda intuicija.


MERGELĖ. Šiandien jums ne pro šalį gerai pailsėti. Venkite triukšmingų susibūrimų, intensyvios veiklos. Tiktų apsilankyti parodoje, pasidomėti menu, pasimėgauti gamta.


SVARSTYKLĖS. Šiandieną nusimato susitikimai su draugais, kolektyvinės pramogos, renginiai. Tikėtini nuotaiką pakeliantys pašmaikštavimai. Galbūt įsibanguos ir meilės aistros.


SKORPIONAS. Apskritai, šiandien beveik viskas jums turėtų sektis, todėl sunku suprasti, kodėl protarpiais tarsi be priežasties ges nuotaika. Jeigu esate kelionėje ar jai ruošiatės, kaupsite nekasdienišką informaciją.


ŠAULYS. Mintys kryps į ateities planus, svajosite apie permainas, keliones. Ši diena atneš palengvėjimą, ypač jeigu ištrūksite iš įprastos aplinkos, praplėsite akiratį, pabendrausite su kitokiais žmonėmis nei kasdien.


OŽIARAGIS. Ramybės neduos investicijų, draudimo, mokesčių, paskolų klausimai. Pasistenkite pernelyg nešvaistyti pinigų. Jeigu panorėsite, galėsite įdomiai ir naudingai praleisti laiką su tinkama kompanija.


VANDENIS. Šiandien būsite nusiteikę bendrauti. Vieniems nesinorės nei kur nors eiti, nei ką nors veikti. Bus kur kas smagiau, jei suderinsite interesus su antrąja puse ir „žiūrėsite viena kryptimi“.


ŽUVYS. Šiandien dėmesio pareikalaus namų ūkis, asmeninis verslas, augintinių poreikiai. Galbūt gausite įdomių patarimų dėl įvaizdžio, stiliaus ar įsidarbinimo.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis