Astrologinė prognozė liepos 10-ajai, šeštadieniui


AVINAS. Šią dieną geriausia būtų praleisti ramiai ir gana įprastai. Daugiau dėmesio skirkite šeimos nariams – jiems labai reikia jūsų palaikymo. Nesiveržkite į viešumą, nepolitikuokite.


JAUTIS. Diena turėtų būti nebloga. Noriai bendrausite, susitiksite su senais draugais, giminaičiais. Kai kurios išgirstos naujienos gali turėti įtakos jūsų svarbiems pasirinkimams.


DVYNIAI. Šiandieną neblogai seksis smulki komercija, meninė veikla, domins nekilnojamojo turto rinka, vilios gamta. Mielai kapstysitės savo sklype, jei tik turėsite tam laiko. Tai veiks atpalaiduojamai. Be reikalo neišlaidaukite.


VĖŽYS. Ši diena jus nuteiks gana viltingai. Galite pademonstruoti save iš geriausios pusės. Tuo tikslu galite pakoreguoti įvaizdį arba daugiau reikštis aplinkinių tarpe, socialiniuose tinkluose. Neprovokuokite priešiškos oponentų reakcijos.


LIŪTAS. Šiandien jums bus įdomu gilintis į dvasinę literatūrą, ieškoti išminties krislų arba kreiptis į tuos, kurie tuo domisi, spėja ateitį ir pan. Leiskite sau pailsėti, pasimėgauti ramybe, o galbūt menu ar menine kūryba.


MERGELĖ. Diena bus gana šauni, jei turėsite galimybių pabendrauti su gerais draugais, simpatiškais pažįstamais. Nesėdėkite tarp keturių sienų. Tarsi gaivaus oro jums reikia bendraminčių dėmesio, diskusijų. Skirkite pakankamai dėmesio vaikams.


SVARSTYKLĖS. Tikėtina, kad jums teks rimtai darbuotis arba dalyvauti viešuose renginiuose, pristatymuose. Iš artimųjų galite sulaukti priekaištų dėl per mažo dėmesio šeimai, buičiai, besaikio politikavimo ar pan.


SKORPIONAS. Ši diena žada didesnį laisvės pojūtį, polėkį. Norėsis kažkur toliau išvykti ar ką nors neįprasta nuveikti. Noriai diskutuosite, naršysite po internetą arba gilinsitės į globalius klausimus.


ŠAULYS. Šiandieną gali išryškėti beprasmiško išlaidumo, finansinės avantiūros ar rizikingo meilės nuotykio padariniai. Dėl to gali tekti ieškoti išeities. Tai bus ne taip paprasta.


OŽIARAGIS. Šiandien tikriausiai susitiksite su svarbiais jums žmonėmis. Galbūt teks aiškintis santykius arba kažkam padėti. Išvengsite nemalonaus susipriešinimo, jeigu nesielgsite savanaudiškai, egocentriškai. Verčiau kantriai ieškokite tarpusavio supratimo.


VANDENIS. Šiandieną galite nemažai nuveikti ūkyje, buityje bei dėl savo įvaizdžio. Galbūt originaliai sutvarkysite aplinką ar pakeisite šukuoseną, įsigysite ar sumodeliuosite madingą drabužį, įdomų aksesuarą.


ŽUVYS. Regis, ši diena atneš malonių akimirkų. Pasijusite reikalingi, vertinami, o galbūt ir mylimi. Derėtų daugiau laiko praleisti su vaikais, suorganizuoti bendrą pramogą, pasportuoti.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis