Astrologinė prognozė birželio 24-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Bendrausite su žmonėmis, kurie dabar yra toli nuo jūsų ir su kuriais nesusitinkate kartu švęsti nei šios šventės, nei kitų. Daug dėmesio iš jūsų sulauks vaikai, mylimas žmogus. Galite jiems kažkaip įsipareigoti.


JAUTIS. Šiandien nepasižymėsite taupumu. Jeigu užsuksite į parduotuves, pinigų išleisite daugiau, nei reikėtų. Vakarą turbūt praleisite įdomiai ir nekasdieniškai. 


DVYNIAI. Nuo pat ryto būsite aktyvūs ir labai palaikysite antrąją pusę, kad ir ką reiktų padėti. Bet kuriuo atveju, šalia esantys žmonės suteiks gerų emocijų. Tačiau vakare kils nesusipratimų. Venkite ginčų.


VĖŽYS. Jeigu nesijausite pagiringi ar sunegalavę, tai iš pat ryto būsite linkę pulti tvarkytis ar gaminti ką nors skanaus. Jums svarbūs santykiai labai svyruoja ir reikia ypatingos diplomatijos, kad jiems nepakenktumėte.


LIŪTAS. Šią dieną pradėsite gerai nusiteikę ir prisiplanuosite daug veiklos bei turiningą vakaro programą. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai, nepervarkite, antraip vakaro planus teks keisti.


MERGELĖ. Šią dieną norėsite praleisti kuo ramiau ir saugiau, tik su artimiausiais šeimos nariais. Vakare netikėtų rūpesčių gali sukelti jūsų atžalos, mylimas žmogus. Jų kaprizai atrodys keisti.


SVARSTYKLĖS. Jūsų rytiniu aktyvumu stebėsis ir turbūt džiaugsis namiškiai. Regis, suksitės kaip vijurkai, mėginsite daug ką suspėti. Popiet daugės įtampos.


SKORPIONAS. Popiet dažnai skambės jūsų telefonas. Tarsi iš užmaršties miglos išnirs seniai nematyti, negirdėti giminaičiai, draugai, o galbūt ir kažkada mylėtas asmuo.


ŠAULYS. Ši diena turėtų būti rami, harmoninga, o galbūt ir gurmaniška. Veikiausiai vakare pasijusite skyrę nepakankamai laiko, pastangų tam, ką buvote susiplanavę iš anksto.


OŽIARAGIS. Ši diena gali būti keistoka. Jūsų būsena bus panaši į pagiringą ar depresinę Regis, sustiprės apleistumo, vienišumo jausmas. Vakaras vėl atgaivins jėgas ir jūs jau veršitės kažkur dalyvauti, prisijungti.


VANDENIS. Rytas bus šurmulingas. Galbūt eisite kažkur, kur gausu žmonių. Regis, ir popiet nestokosite draugijos. Tačiau tuo metu jau galite pasijusti apsnūdę, apsvaigę. Saugokitės sukčių, apsinuodijimo.


ŽUVYS. Į daug ką šiandien žvelgsite kaip į pareigą. Iš ryto seksis padirbėti ar pasimokyti, jeigu tai aktualu. Vakarop jau būsite apsupti tokių žmonių, kurie jus domina.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis