3 Zodiako ženklai, kurių šią vasarą meilės srityje lauks didžiausi pokyčiai

Teigiama, kad šie trys vasaros mėnesiai meilės srityje bus lemtingi kai kuriems Zodiako ženklams. Būtent šiems Zodiako ženklams ateinančiais metais prognozuojami radikalūs pasikeitimai meilės gyvenime. 

ŠAULYS. Tavo vasaros moto: žydėjimo metas . Įvertink jį. Pradėsi daugybę naujų dalykų nuo mokslų iki darbų, pomėgių, jausiesi optimistiškai ir tvirtai, tarsi galėtum keisti pasaulį. Tas pasitikėjimas savimi liesis per kraštus ir trauks vaikinus. Stenkis nesusidėti su silpnavaliais zyzliais, kurie tik nori peties išsiverkti, ieško tvirtų asmenybių, kad užliptų ant galvos. Ieškok lygiaverčio partnerio ir sėkmė bus užtikrinta. Ilgametės poros rutinai neturėtų leisti sugraužti gražių santykių. Pinigus ne tik taupykite, bet ir leiskite savo malonumui, keliaukite – jausmai tik stiprės.


OŽIARAGIS. Moto vasarai: meilės trikampis. Taip jau nutinka, kad iš pradžių vaikinų – nė kvapo, o paskui jie pasipila iš visų pusių. Tavo horizonte išryškės du potencialūs jaunikiai, vienas geresnis už kitą, tad ilgą laiką blaškysiesi, svarstydama, kurį pasirinkti. Kadangi tavo gyvenime trūksta stabilumo, rinkis tą partnerį, kuris tvirčiau stovi ant žemės, yra praktiškas ir ne tik žarsto komplimentus ar kuria eilėraščius, bet iš tiesų rimtai svarsto apie bendrą ateitį, turi konkrečių siekių ir yra ištikimas. Turinčioms draugą vertėtų atsispirti pagundoms iš šalies – neištikimybę gal ir pavyks nuslėpti, bet kaltės jausmas anksčiau ar vėliau užgniauš gražų ryšį. Neleisk, kad taip nutiktų.


VANDENIS. Moto vasarai: keiskis visomis prasmėmis. Šią vasarą norėsis iš pagrindų pakeisti išvaizdą, ypač patobulinti kūno formas, nes jausi, kad investicijos į išvaizdą atsipirks. Iki tol vis nepastebėtos vaikinų, vasaros viduryje pajus, kad nebėra tuščia vieta vyrų fronte – dėmesį ims rodyti net tie, apie kuriuos nedrįsai pasvajoti. Svarbu, kad nesusigundytum grįžti į praeitį ir nebandytum lipdyti suirusių santykių, nes šie metai tam nėra labai palankūs. Kas buvo – pražuvo, rask jėgų atsispirti pagundai paskambinti senai meilei, atsisakyk jo pasiūlymų susitikti. Laimė lydės tas, kurios drįs pradėti naują romaną, susiporavusios vandenės tegul labiau prižiūri mylimojo laisvalaikį prie kompiuterio – jei ir kils pavojus, kad jį pavilios kita, tai daugiausia – iš interneto platybių.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis