Kodėl nepavyksta sukurti ilgalaikių sėkmingų santykių, gali pasufleruoti Zodiakas

Vaikinai yra tie, kurie tas bjauriasias mūsų savybes yra linkę pamatyti. Taip yra todėl, jog bendraudamos su jais dažnai parodome tikrąjį savo charakterį. Tad vaikinai tikrai yra susipažinę su visomis mūsų pusėmis. Kokios mūsų Zodiako ženklų savybės erzina vaikinus?

AVINAS. Avino ženklo atstovės kartais neapgalvoja savo veiksmų. Pavyzdžiui, ką nors šiurkščiai pasako arba pasako prieš tai nepamąsčiusios. Vaikinus erzina toks neapgalvotas avino ženklo atstovių elgesys. Kita vertus, avino ženklo atstovės niekuomet nenuolaidžiauja ir turi tvirtą nuomonę, o tai patinka stiprių charakterių vaikinams.


JAUTIS. Jautės, nors būdamos geraširdingos, širdyje yra gana kerštingos asmenybės. Todėl jei vaikinas jas įskaudins, gero tegul nesitiki. Vaikinai prisibijo šios jaučių savybės, todėl dažnai slepia nuo jaučių daugelį dalykų, o tai santykiams suteikia uždarumo ir šaltumo. Patarimas jautėms - nebūtina kiekvieno vaikino žingsnio traktuoti kaip išdavystės, išmok save valdyti ir tapti tolerantiškesne.


DVYNIAI. Dvynio ženklo atstovės gali vaikinus suerzinti tuo, jog dažnai nelaiko liežuvio už dantų. Tai yra, dvynės yra gana plepios, todėl neretai gali leptelėti kažką sarkastiško ar įskaudinančio. Taip labai kenčia gero charakterio vaikinai, kurie tokį dvynių elgesį traktuoja kaip antisimpatiją. Todėl dvynėms būtina išmokti susitvardymo. Ir žinokite, jog kartais tyla yra gera byla.


VĖŽYS. Vėžio ženklo atstovės vaikinus gali erzinti savo neryžtingumu. Jos yra gana pasyvios daugelyje gyvenimo situacijų, o ypač vaikinus erzina jų neryžtas santykiuose. Tik nedaugelis vėžio ženklo atstovių gali pirmos užkalbinti vaikiną ar pirmos jį pabučiuoti. Todėl vaikinų patarimas visoms vėžėms - būkite drąsesnės, ir jūsų drąsą tuoj pat įvertins priešinga lytis.


LIŪTAS. Liūto ženklo atstovės aistringos ir jų aistringumą vaikinai dievina. Nepatinka jiems kas kita. Tai gana didelis noras dominuoti. Liūtės labai dažnai santykiuose yra linkusios valdyti, todėl jei vaikinas yra tas, kuris pasiduoda valdymui, viskas einasi kaip iš pypkės. Tačiau jei ir vaikinas yra linkęs dominuoti, prasideda karas. Ir, beje, jis gali baigtis ne vaikino naudai - liūtės dažnai laimi kovą be didelių pastangų.


MERGELĖ. Mergelių charakteris yra labai švelnus, tačiau vaikinus erzina tai, jog mergelės yra pernelyg tvarkingos. Galima sakyti, jog jos - tikros pedantės ir dažnai vaikinus spaudžia į kampą dėl netvarkos. Mergelėms būtina suvokti, jog kaip bebūtų, vaikinai gyvena savo gyvenimą, o jos - savo, todėl kartais patylėti dėl nedidelės netvarkos yra visai naudinga.


SVARSTYKLĖS. Svarstyklės myli save, tačiau pasitikėjimas savo jėgomis nuo savimylos skiriasi kaip diena nuo nakties. Vaikinams patinka merginos, kurios žino savo vertę, tačiau kai kurios svarstyklės yra tos, kurios meile sau spinduliuoja net per dideliu atstumu. Jei grožiesi savimi, tuomet pasistenk pernelyg to neakcentuoti. Priešingai, kuklumas kai kuriose situacijose gali puošti.


SKORPIONAS. Skorpiono ženklo atstovės yra tos, kurios iš karto pamato neigiamas žmonių savybes. Tai iš vienos pusės gali pasitarnauti, tačiau vaikinų atveju kartais tai erzina. Ypač tada, kai iškilus konfliktui skorpionės smogia į skaudžiausią vietą, tai yra, primena visas vaikino nesėkmes ar jo bloguosius bruožus, kuriuos jis ir pats aiškiai žino. Tuo jos vaikinus ir erzina, todėl patarimas skorpionėms - išlikti šaltesnėmis ir neakcentuoti visų blogųjų savybių.


ŠAULYS. Šaulės romatiškos ir meniškos asmenybės, tačiau kartais gali pasirodyti, jog gyvena visai kitame pasaulyje. Kai vieni vaikinai tokį šaulių keistumą toleruoja, kitus jis tiesiog verčia eiti iš proto. Blogąja prasme. Šaulės dažnai kuria planus, kurių neįgyvendina, pavyzdžiui, jog skris į kelionę, išmoks naują kalbą ar kita. Puiku, jei joms nepristinga ryžto tai padaryti, tačiau daugelio šaulių planai taip ir lieka fantazijomis. Tai vaikinus, kurie yra racionalūs, labai erzina.


OŽIARAGIS. Ožiaragės aplinkai yra gana reiklios, todėl dažnai yra tos, kurios yra linkusios kabinėtis prie įvairiausių smulkmenų. O tai vaikinus ypač erzina. Joms neįtinka vaikino kvepalai, šukuosenos stilius, batų raištelių spalva ar kiti mažmožiai. Vertėtų ožiaragėmis būti pakantesnėms ir nezirziant bei nebumbant paaaiškinti nepatinkančius dalykus.


VANDENIS. Vandenės dažnai gyvena savo malonumui ir pasiduoda pagundoms. Tai nėra visiškai blogai, tačiau kartais vaikinus glumina toks vandenių elgesys. Jos niekaip negali atsispirti šokoladui, nors zirzia, jog neįtelpa į džinus. Jos išvažiuoja su draugėmis kavos, o grįšta kitą dieną su nuotykiais. Ne, jos neišduoda ir nesiekia skaudinti, tačiau toks jų vėjavaikiškumas vaikinus tikrai gali suerzinti.


ŽUVYS. Žuvys nėra kovotojos iš prigimties, priešingai - dažnai siekia pabrėžti savo trapumą ir silpnumą. Taip, vaikinai žino, jog merginos - silpnoji lytis, tačiau jei nuolat priminsi, jog esi gležnoji gėlėlė, tai gali pradėti vaikiną ne juokais erzinti. Jie geidžia rūpintis merginomis, tačiau perdėtas merginų dėmesys sau gali vaikinus dar ir kaip atstumti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis