Astrologinė prognozė gegužės 9-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Šiandien pasireikš nuotaikų kaita, viršų ims emocijos. Visgi diena gali būti nebloga, tik vakare pradėsite labiau nervintis, galvodami apie darbą, neatliktas pareigas, politiką.


JAUTIS. Tikriausiai jus vargins abejonės arba nekaip jausitės dėl sveikatos sutrikimo. Gali būti, kad jautriai sureaguosite į dominančio žmogaus repliką, poelgį. Arba patys jį įskaudinsite.


DVYNIAI. Šiandien bus daugiau ūpo bendrauti socialiniuose tinkluose bei realiai susitikti su draugais, pažįstamais. Venkite ilgiau trunkančių kontaktų, saugokitės infekcinio užkrato.


VĖŽYS. Veikiausiai be darbo jums sėdėti neteks. Sutelkite dėmesį į tai, ką privalote atlikti neatidėliodami, ypač jei jaučiate spaudimą kuo greičiau užbaigti, įvertinti rezultatus, padaryti išvadas ar pan.


LIŪTAS. Svajosite pakeliauti, dalyvauti įdomiame renginyje. Tačiau jeigu turite ruošti pranešimą, ataskaitą, straipsnį, mokytis egzaminui ar pan., tai ši diena neprimins poilsio dienos. Vakare galite pasijusti persidirbę.


MERGELĖ. Regis, būsite susirūpinę augančiomis išlaidomis. Jums nelabai patiks vaikų, mylimo žmogaus užgaidos, dėl kurių tektų pakloti nemažą sumelę. Tvirčiau prilaikykite piniginę ir labiau prižiūrėkite savo atžalas.


SVARSTYKLĖS. Šiandien prioritetą teikite santykių sričiai. Jūsų dėmesio labai reikia partneriui, artimiesiems. Tačiau jeigu juos spausite prie buities ar žemės darbų, gero mikroklimato išlaikyti gali nepavykti.


SKORPIONAS. Regis, didelę laisvalaikio dalį skirsite įvairiems darbams. Galbūt talkinsite giminaičiui. Visgi vakare galite nusiminti dėl kažkieno nedėkingumo, neadekvačios reakcijos ar pan.


ŠAULYS. Tikėtina, kad mylimas žmogus, vaikai jus skatins išlaidūniškai elgtis, pramogauti. Galbūt įsigysite norimų prekių, užsisakysite paslaugų. Gali būti smagu, jeigu tik visko nesugadinsite nesaikingumu ir rizikingu elgesiu.


OŽIARAGIS. Visą dieną mintys suksis apie buitį, šeimos narius. Gali pavykti šį tą nuveikti namuose, ūkyje. Tačiau jeigu galvosite tik apie save, asmeninę naudą, vakare nesistebėkite kažkieno nemalonia reakcija, emocijų raiška.


VANDENIS. Šiandien įniksite į dominančios informacijos paieškas. Tuo pačiu galite įsivelti į komentarų mūšius, prisiskaityti dezinformacijos ir ją paskleisti. Elkitės atsakingai.


ŽUVYS. Diena turėtų būti rami. Visgi jus gali nuliūdinti incidentas bendraujant, nepateisintas lūkestis. Galimos netikėtos išlaidos. Kita vertus, įmanomos ir pajamos iš nuomos, amatų, paslaugų.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis