Astrologinė prognozė gegužės 2-ajai, sekmadieniui


AVINAS. Regis, jums teks bendrauti su ambicingais, reikliais asmenimis. Jeigu interesai per daug nesikerta, tai ir problemų nekils. Galbūt kaip tik galėsite šio to pasimokyti iš kitokio požiūrio.


JAUTIS. Veikiausiai būsite kupini idėjų ir sumanymų. Kelionė, renginys suteiks puikių įspūdžių. Emocijų potvynis gali paskatinti jus rodyti iniciatyvą meilės fronte. Mokėkite atskirti dėmesio vertus dalykus nuo tuščių plepalų bei pažadų.


DVYNIAI. Noriai imsitės namų ir ūkio darbų. Būkite atsakingi, skaičiuodami pinigus, ką nors pirkdami, žadėdami ar įsipareigodami. Jums gali pavykti susitarti dėl finansinės, turtinės aktualijos, pasiskolinti reikalingą daiktą ar pan.


VĖŽYS. Diena bus aktyvi, kūrybinga. Tikėtinas meninis įkvėpimas, įdomios idėjos. Būsite nusiteikę labiau pasigilinti į priešingą nuomonę, oponentų argumentus. Derėtų daugiau dėmesio skirti vaikams, antrajai pusei.


LIŪTAS. Neblogai seksis planuoti ir tvarkyti savo praktinį gyvenimą, jeigu vadovausitės racionalia logika. Raskite laiko šiltam pabendravimui su šeimos nariais, pasveikinkite mamas.


MERGELĖ. Apčiuopiamų rezultatų galima tikėtis srityse, susijusiose su šou verslu, konkursais, žaidimais, renginiais. Aplinkiniai pageidaus jūsų draugijos, dėmesio. Tikėtina atrakcija, pasimatymas.


SVARSTYKLĖS. Jus gali kamuoti vidinis sielos nerimas – tarsi ieškosite kažko, kas pakeistų jūsų gyvenimą ir jus pačius, pridėtų saugumo. Nuotaiką gali praskaidrinti gera žinia, dovana ar pagalba.


SKORPIONAS. Jūsų komunikabilumas padės jums labiau suartėti su kaimynais, giminaičiais, užmegzti reikalingus ryšius. Galite sumanyti keisti asmeninių santykių pobūdį ar gyvenamąją vietą.


ŠAULYS. Gali būti, kad kažkiek papilnės jūsų piniginė arba kursite praturtėjimo planus. Kad ir kokia būtų jūsų materialinė situacija, mylimas žmogus, vaikai reikalaus vis daugiau.


OŽIARAGIS. Jūsų valiai, nuomonei turbūt niekas nenorės prieštarauti, nes atrodysite labai įsitikinę savo teisumu. Draugystę, meilę gali kartinti keistas pavydo jausmas.


VANDENIS. Stenkitės objektyviai mąstyti. Reikalingas atidumas – dabar svarbu pastebėti smulkmenas, į kurias anksčiau nekreipėte dėmesio. Patartina nevartoti svaigalų. Saugokite sveikatą, branginkite artimus santykius.


ŽUVYS. Nestigs draugų, aplinkinių dėmesio, galite tikėtis jų pastabų ir patarimų. Padidės poreikis rūpintis išvaizda, sveikata, jėgų papildymu. Pasveikinkite mamas. Pasidomėkite ir vaikų interesais.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis