Astrologinė prognozė balandžio 27-ajai, antradieniui

AVINAS. Šiandien galite prarasti saiką ir išleisti daugybę pinigų įvairiems malonumams, prabangos prekėms ar nebūtiniems poreikiams. Galite būti raginami atiduoti skolas. Taip ir padarykite, ypač jei jų turite ir baigiasi terminai.


JAUTIS. Jūs kitiems arba kiti žmonės jums reikš pretenzijas, kritikuos. Neaštrinkite nesutarimų. Jeigu jaučiate, kad viršų ima pyktis bei ambicijos, venkite bendrauti ir aiškintis santykius.


DVYNIAI. Ši diena primins apie buitinius rūpesčius, nebaigtus darbus. Teks apsikuopti namuose ar padėti į bėdą pakliuvusiems artimiesiems. Gali atsirasti šiokios tokios painiavos dėl dezinformacijos. Būkite apdairūs, nesileiskite įveliami į aferas.


VĖŽYS. Į visus pasiūlymus ir naujas pažintis šiandien reaguokite atsargiai. Nepakenktų didesnis reiklumas sau ir kitiems. Atidžiau prižiūrėkite vaikus. Saugokite asmeninius daiktus bei dokumentus.


LIŪTAS. Namuose vietoj trokštamos paguodos ir supratimo galite sulaukti nemalonių priekaištų. Užsiimkite buitiniais darbeliais, menu, hobiu – tai padės išblaškyti neramias mintis. Kol kas nekurkite ilgalaikių planų ir niekam nieko nežadėkite.


MERGELĖ. Ši diena žada daug bendravimo. Deja, ne visi pokalbiai bus turiningi ir malonūs. Lengva įsivelti į apkalbas, intrigas. Įmanoma ir tyčinė provokacija – jūsų sąžiningumo, kompetencijos patikrinimas.


SVARSTYKLĖS. Nerimą gali kelti turtinė ar finansinė situacija. Turite būti įžvalgūs, antraip galite patirti nuostolių. Kažkokie įsipareigojimai, nesutvarkyti nuosavybės reikalai gali tapti problema.


SKORPIONAS. Gali kamuoti neaiškumai, susiję su mokslu, darbu, sveikata. Svarbu sugebėti atskirti žmones, kuriais galite pasitikėti, ir perprasti kėslus tų, kurie rezga intrigas, nori jums pakenkti ar pasinaudoti tam tikra prasme.


ŠAULYS. Gali iškilti tam tikrų nesutarimų su draugais, partneriais, ypač jei jie siūlys ne tai, ko jums reikia. Kita vertus, jūs patys sąmoningai galite nutolti nuo labiau patikimų žmonių, tikėti melagienomis, netikrais pažadais.


OŽIARAGIS. Ši diena kupina pagundų, kurių padariniai gali būti apgailėtini. Jeigu jus slegia kokie nors nepageidautini ryšiai, geriausia dabar juos nutraukti. Tiktų saikingai pasilinksminti, atsipalaiduoti drauge su šeima, vaikais.


VANDENIS. Šiandien pajusite įtampą dėl nebaigtų darbų, neįvykusių planuotų susitikimų ar kitokių kliūčių. Kai kurie jūsų sumanymai gali patirti fiasko dėl kitų žmonių abejingumo ar pasyvumo. Blaiviai žvelkite į jus supančią realybę.


ŽUVYS. Kai kurios naujienos gali pakeisti jūsų požiūrį į aktualius dalykus, padėti apsispręsti. Regis, namuose jausitės prastai, nejaukiai. Galbūt mėginsite iš jų išsprukti. Deja, galite apsigauti, manydami, kad kitur yra geriau.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis