Astrologinė prognozė balandžio 4-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Tikriausiai būsite nervingi, neramūs. Gali būti, kad teks taikytis prie nepalankių sąlygų, rizikuoti arba nuo desperatiškų poelgių stengtis sulaikyti kitus. Jeigu sugebėsite taikytis, laviruoti, situacija pagerės.


JAUTIS. Šiandien protingiausia būtų vengti ginčų, nes sunku bus įrodyti savo teisybę. Jeigu kur nors toliau vyksite, nepraraskite budrumo kelyje. Ir verčiau nebandykite pažeisti taisyklių.


DVYNIAI. Šiandien lengva pasiduoti tiek panikai, tiek pagundoms. Jus vilios seksualiniai eksperimentai, finansinės ar kitokios avantiūros. Vienur gavę, kitur prarasite.


VĖŽYS. Būsite nervingi, jautrūs. Jeigu nesuvaldysite negatyvių emocijų, galite pakenkti santykiams su partneriu, draugais. Atsargiai elkitės kelyje bei su technika, įrankiais.


LIŪTAS. Regis, nesidžiaugsite, jeigu velykinis stalas bus gausus kaloringo maisto, nes vis galvosite apie savo figūrą, sveikatą. Verčiau šiandien leiskite sau atsipalaiduoti. Nesigraužkite, jeigu ne viskas klostosi pagal planą.


MERGELĖ. Galbūt teks imtis griežtesnių priemonių auklėjant savo atžalas ar nukreipiant vaikus tinkamu keliu. Tikėtinos romantiškos fantazijos, tačiau pasireikš ir pavydas, įtarumas.


SVARSTYKLĖS. Tikėtini priekaištai iš šeimos narių, kaimynų. Sunku bus įveikti inerciją, negatyviai veiks bet koks raginimas. Gali prislėgti artimam žmogui iškilusi problema.


SKORPIONAS. Tikėtinas aktyvus bendravimas socialiniuose tinkluose arba telefonu su giminaičiais, draugais. Jūsų nevaldomas liežuvis gali šokiruoti ne vieną pašnekovą. Labiau liesis juodas humoras, erzinimai.


ŠAULYS. Gali būti, kad šiandien aštriau pajusite, kaip jums trūksta materialinio ar dvasinio komforto, stabilumo. Tačiau kol kas atrodys, kad nieko neįmanoma išspręsti. Tiesiog švęskite taip, kaip šiandien galite. 


OŽIARAGIS. Jūsų siela maištaus, atrodysite neramūs. Galite netinkamai išsišokti. Venkite emociškai įtemptų situacijų, stenkitės daugiau pabūti vieni, atsipalaiduoti.


VANDENIS. Jums atrodys, kad kažkas rezga prieš jus intrigas, ketina apgauti. Gali būti, kad tai tėra jūsų vaizduotės padarinys. Visgi negalima ignoruoti intuicijos balso. Klastingi poelgiai neturi likti neįvertinti.


ŽUVYS. Akivaizdu, kad nenuobodžiausite, nes jumis domėsis nemažai žmonių. Jeigu nenorite pakliūti į bėdą, viską darykite apgalvotai. Taktiškai bendraukite su realiais bei virtualiais pašnekovais.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis