3 Zodiako ženklai, kurių meilės pasaulis iki vasaros pasikeis kardinaliai

Pavasaris - meilės metas. Ne veltui pavasarį daug labiau šalia savęs norisi turėti žmogų, su kuriuo būtų gera visomis prasmėmis. Kurių iš Zodiako ženklų meilės pasaulis iki vasaros pasikeis kardinaliai?

Jautis. Jaučiai, ruoškitės: jūsų gyvenimas versis aukštyn kojomis! Vienišės Jautukės, kurios labiau už viską trokšta meilės, turėtų būti itin budrios gegužės mėnesį, būtent tuomet jūsų laukia šansas sutikti dėmesio vertą vaikiną. Tik neišsigąskit: nauji santykiai rutuliosis taip sparčiai, kad po mėnesio galite ne tik kartu apsigyventi, bet ir susižadėti! Ir nesvarbu, ką sakys vyresni giminaičiai, šiuose santykiuose spausti stabdžio pedalo neverta: pasitikėk savo širdies balsu, šįkart jis – visiškai teisus.


Ožiaragis. Ožiaragės, pasiruoškite malonių išbandymų metui, jų netrūks! Ir ilgai laukti neteks: balandžio dienomis bet kurią akimirką būk pasirengusi sutikti tą, dėl kurio pamesi galvą. Nebijok savo jausmų, kad ir kokie audringi jie bebūtų.

Gegužę ir antrąsias puses turinčios Ožiaragės pradės ilgėtis romantiškų poelgių, o tai gali tapti ir rimtų kivirčų priežastimi. Pradėsite reikalauti iš mylimųjų ypatingo dėmesio ir jums bus visiškai nesvarbu, ar šiuo metu jo gyvenimas kupinas problemų ir toli gražu ne romantiškos iškylos jo galvoje. Tačiau jei sugebėsite ramiai ištverti šį periodą, jūsų ryšys tik sutvirtės. Vienišėms – priešingai: šis metas itin palankus pradėti naujas pažintis, leistis į romantiškus nuotykius.


Vandenis. Vandeniams tuoj tuoj laimė nusišypsos meilės fronte. Gali būti, jog visai greitai Vandeniai pagaliau sutiks savo gyvenimo meilę, jei dar jos nerado. O jei vis dėlto Vandeniai jau turi antrąją pusę, jų asmeninis gyvenimas nušvis kitomis spalvomis - partneriai nustos pyktis, taps pakantūs vienas kitam, gebės vienas kitą prajuokinti. Tiems Vandeniams, kurie tik ką tik sukūrė santykius, patariama būti atsargesniems, tačiau ne šaltiems ir nesugriauti romantinio ryšio per anksti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis