3 Zodiako ženklai, kurie 2021 m. pagaliau atras ilgai ieškotą gyvenimo meilę

Būtent šiems Zodiako ženklams šiais metais prognozuojami radikalūs, teigiami pasikeitimai meiles gyvenime.

AVINAS. Moto 2021 m. - mėgaukis likimo dovanomis. Panašu, kad įsisenėjusi vienatvė trauksis, o skausmas dėl sudaužytos širdies rims. Ateinantys metai ypač palankūs, žadantys daug staigmenų ir gerų permainų. Didelė tikimybė, kad sutiksi taip ilgai lauktą širdies puselę, su kuria sulipsite akimirksniu ir netrukus imsite rimtai kalbėti apie bendrą ateitį. Tos poros, kurios susikūrė prieš Naujuosius metus, džiaugsis darnia pilnatve. Sutvirtės jūsų dvasinis ryšis, susižavėjimas virs tikra meile, nemaža tikimybė sulaukti pasiūlymo tuoktis ar bent gyventi kartu. Vienintelis įspėjimas – nepavyduliauk jo visoms iš eilės, daugiau pasitikėk, vertink tai, ką turi, o ne galvok, kokie pavojai gali grėsti.


ŠAULYS. Moto 2021 m.: žydėjimo metas . Įvertink jį. Pradėsi daugybę naujų dalykų nuo mokslų iki darbų, pomėgių, jausiesi optimistiškai ir tvirtai, tarsi galėtum keisti pasaulį. Tas pasitikėjimas savimi liesis per kraštus ir trauks vaikinus. Stenkis nesusidėti su silpnavaliais zyzliais, kurie tik nori peties išsiverkti, ieško tvirtų asmenybių, kad užliptų ant galvos. Ieškok lygiaverčio partnerio ir sėkmė bus užtikrinta. Ilgametės poros rutinai neturėtų leisti sugraužti gražių santykių. Pinigus ne tik taupykite, bet ir leiskite savo malonumui, keliaukite – jausmai tik stiprės.


VANDENIS. Moto 2021 m.:meilės trikampis. Taip jau nutinka, kad iš pradžių vaikinų – nė kvapo, o paskui jie pasipila iš visų pusių. Tavo horizonte išryškės du potencialūs jaunikiai, vienas geresnis už kitą, tad ilgą laiką blaškysiesi, svarstydama, kurį pasirinkti. Kadangi tavo gyvenime trūksta stabilumo, rinkis tą partnerį, kuris tvirčiau stovi ant žemės, yra praktiškas ir ne tik žarsto komplimentus ar kuria eilėraščius, bet iš tiesų rimtai svarsto apie bendrą ateitį, turi konkrečių siekių ir yra ištikimas. Turinčioms draugą vertėtų atsispirti pagundoms iš šalies – neištikimybę gal ir pavyks nuslėpti, bet kaltės jausmas anksčiau ar vėliau užgniauš gražų ryšį. Neleisk, kad taip nutiktų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis