3 Zodiako ženklai, kurių meilės gyvenimas 2021 m. kardinaliai pasikeis

Jausmai... Jų neužsakysi į namus ir nerasi po Kalėdų eglute. Kai jie ateina, keičiasi viskas. Jei 2020 m. stigo meilės, visko gali būti, jog šiais Jauči metais viskas pasikeis. Teigiama, kad kardinaliausi pokyčiai meilės srityje šiais metasi lauks būtent šių Zodiako ženklų.

Jautis. Jaučiams besibaigiantys metai buvo kiek apatiški jausmų atžvilgiu - kad ir kaip stengėsi sukurti kažką rimtesnio, nuo jų vis nusisukdavo sėkmė . Zodiakas žada, jog šiais metais laukia kur kas geresnė situacija. Pirmąjį metų pusmetį Jaučių laukia susipažinimas su simpatingu žmogumi. Pažintis gali peraugti į kur kas rimtesnį ryšį. Jaučiams tereikėtų būti kiek pakantesniems ir pabandyti lengviau įsileisti žmogų į savo širdį, mat šiais metais jie santykių prasme buvo gana uždari.


Šaulys. Sveikiname - Šauliai šiais metais pagaliau susitupės! Nors praėjusiais metais jie jautėsi lyg nesavi - blaškėsi, greitai nutraukdavo ryšius, ateinančiais metais Šauliai sutiks tą, su kuriuo norės megzti rimtesnį ryšį. Keisčiausia, jog jie patys jausis neįtikėtinai ramūs, o tai Šaulių ženklo atstovams nėra būdinga. Darnūs santykiai prognozuojami šių metų viduryje. O iki tol... Šauliai dar patirs šaunių nuotykių, apie kuriuos tikrai bus galima papasakoti anūkams.


Vandenis. Vandeniai laikomi vienais iš šalčiausių Zodiako ženklų, tačiau jų santūrumas ateinančiais metais pranyks kaip dūmas. Vandeniai pajaus kylančią hormonų audrą - ypač atėjus šiltajam sezonui. Gali būti, jog šiais metais jų kaip niekad daug laukia romantiškų staigmenų, neįprastų, gal net egzotiškų pasimatymų. Šio Zodiako ženklo atstovai išbandys tai, ko nebuvo bandę ir taip šiuos metus pelnytai tituluos atradimų metais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis