Ko labiausiai nekenčia skirtingi Zodiako ženklai?

Kiekvienam pravartu žinoti, ko nemėgsta, kas erzina, nervina ar net ko negali pakęsti kiti žmonės pagal savo Zodiako ženklus.

Avinas. Šio ženklo atstovai – puikūs organizatoriai, todėl jie nemėgsta už juos planuojančių jų gyvenimo ateitį. Be to, Avinas tiesiog negali pakęsti įkyrių žmonių. Ypač nepriimtini Avinui – nenuoširdūs, apsimetinėjantys žmonės. Aviną taip pat erzina ir nekoks kito žmogaus drabužių kvapas.


Jautis. Šio Zodiako ženklo atstovams nemalonūs žmonės, nepritariantys jų nuomonei ar požiūriui į daugelį gyvenimo klausimų. Šio ženklo atstovas susinervina, kai kas nors jį pradeda skubinti. Jaučio atstovus taip pat nervina ir nuobodūs pašnekovai. Nepastovūs, besiblaškantys ir nežinantys ko nori žmonės – Jaučiui paprasčiausiai nepriimtini.


Dvyniai. Dvynių ženklo atstovams labai nepatinka, kai juos kas nors mėgina užgožti .Ypač juos nervina nepagarbūs, netolerantiški, nesupratingi žmonės. Dvynių nedomina ir kitų pasakojimai, nes jie patys turi ką papasakoti. Uždari žmonės – taip pat nepriimtini šio ženklo atstovams.


Vėžys. Vėžiui nepatinka pernelyg atviri bei daug ir garsiai kalbantys žmonės. Vėžius nervina ir nuolat jį skubėti verčiantys žmonės. Šio ženklo atstovai ypač nepakantūs pažadėjusiems, bet savo žodžio neištesėjusiems žmonėms. Vėžio atstovus nervina, jei pažįstamo, kaimyno ir kitų namuose – apšnerkšta, netvarka, jaučiasi kiti nemalonūs kvapai.


Liūtas. Šio ženklo atstovus ypač nervina atviras melas. Jie negali pakęsti, kai juos kas nors laiko kvailiais. O dar Liūto atstovus siutina humoro jausmo neturintis žmogus. Liūtą labai erzina, kai prie jo prisiliečia pašaliniai ar nepažįstami žmonės. Taip pat nepriimtini Liūtui ir žmonės, besiskundžiantys gyvenimu.


Mergelė. Šio ženklo atstovai negali pakęsti netvarkos ir netoleruoja neatidumo nei sau, nei kitiems, todėl jie linkę nebendrauti su tokiais žmonėmis.


Mergelėms labai nepatinka neišimti plaukai iš šukų. Mergelei nepriimtini gyvenimiška išmintimi trykštantys žmonės. Mergelė atsargiai žvelgia ir į perdėtai smalsius žmones.


Svarstyklės. Svarstykles nervina nestilingais, o juo labiau netvarkingais drabužiais apsirengęs žmogus. Šio ženklo atstovams nepriimtini ir abejingi žmonės. Svarstyklės taip pat nemėgsta ir ginčytis linkusių ar besiginčijančių žmonių. Šio ženklo atstovai stengiasi laikytis toliau ir nuo žmonių, trukdančių gyventi taip, kaip Svarstyklės nori.


Skorpionas. Skorpionas tiesiog negali pakęsti kritikos. Juos erzina ir reikalavimas laikytis tvarkos, švaros. O dar juos nervina paviršutiniški žmonės. Rizikuoti bijantys žmonės Skorpionui taip pat nepriimtini. Skorpioną erzina ir minkštaširdžiai žmonės.


Šaulys. Šio ženklo atstovus siutina ir kitų didesnis išprusimas ar intelektualumas. Taip pat Šaulio ženklo atstovės nepakenčia pažadų neišpildančių žmonių. Be to, nepatinka jiems ir silpni žmonės. Šaulys taip pat nemėgsta ir gyvūnams abejingų žmonių. Šio ženklo žmonėms nepatinka klausyti ir kitų patarimų, mat jie mėgsta patys dalyti patarimus į kairę ir į dešinę.


Ožiaragis. Šio ženklo žmones tiesiog siutina nieko neveikiantys žmonės. Taip pat juos erzina ir pagerinti savo padėties nesiekiantys asmenys. Ožiaragiai kreivai žiūri ir į žmones, neturinčius aiškių ateities planų ir tikslų. Nenuspėjamas ir paslaptingas žmogus – irgi ne Ožiaragio skoniui. O tinginių šio ženklo atstovai vengia iš tolo.


Vandenis. Šio ženklo atstovai labiausiai nemėgsta priverstinio darbo. Vandenis nemėgsta ir žmonių, dažnai besiskolinančių pinigų. O dar juos iš pusiausvyros išveda išdavystė. Rutina – mirtinas Vandenio priešas. Jei Vandeniui nuolat priminsite jo trūkumus, jis išklausys, bet gero nelaukite. Šio ženklo atstovai patys žino savo trūkumus, todėl geriau jiems to nesakyti.


Žuvys. Žuvims nepriimtini meluojantys žmonės. Šio ženklo atstovus labiausiai erzina įsipareigojimų nesilaikantys ir atsakomybės vengiantys žmonės. O bene labiausiai Žuvis nervina nedėkingi žmonės. Juos kaip reikiant nervina sukrauti nešvarūs indai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis