Jaučio metai: aiškiausios 2021 m. prognozės Zodiakui

Horoskopas Jaučio metams atskleis, kam 2021 metai bus sėkmingi, o kas turės pasistengti, jog jie tokie būtų.

Avinas


Metai bus sėkmingi su viena sąlyga – jūs turite pasitikėti savo jėgomis ir vengti save stabdyti ir trukdyti. Finansinės galimybės, naujas darbas arba verslas yra įmanomi jūsų asmeninių pastangų dėka. Sveikatos būklė bus vidutinė, didelių problemų išvengsite.


Jautis


Metai stabiliais ir pastoviais būti nežada. Panašu, jog bus kilimų ir kritimų. Metų devizas jums turėtų būti – ‚konfliktams ir ginčams ne‘. Geriausias puolimas yra atsitraukimas ir nieko nedarymas. Laukia netikėtas romantiškas jausmas.


Dvyniai


Seksis visame kame, sulauksite palaikymo iš aplinkinių ir įtakingų žmonių. Jausite energingi, todėl šturmuosite karjeros viršūnes, pildysite finansinius užmojus. Gausite visko, ko trokštate, tik turėsite dėl to pasistengti- dirbti.


Vėžys


Atsivers naujos galimybės ir perspektyvos. Metai bus vieni geriausių per pastaruosius metus. Jausitės energingi ir entuziastingi, todėl pademonstruosite lyderio savybes. Sveikata ir gyvybingumas džiugins.


Liūtas


Metai bus ne patys geriausi. Tiesa, sėkmė galima, tik turėsite dėl jos nemažai pasistengti. Labai tikėtina dvasinė krizė, prastas emocinis nusiteikimas. Tačiau nežiūrint šių sunkumų, atsivers galimybės, leidžiančios pagerinti kasdienybę.


Mergelė


Žvaigždės žada daug sėkmės. Šiais metais jūsų svajonės gali pildyti taip greitai, kad net patikėti bus sunku. Tačiau pernelyg neatsipalaiduokite, venkite pasiduoti malonumų impulsui. Išnaudokite galimybę sužibėti, pasikelti savo autoritetą.


Svarstyklės


Metai bus ne patys geriausi. Pirmiausia dėl to, kad jausite jėgų stygių. Tai įtakos nenorą siekti rezultatų ir apatiškumą. Galite daug sirgti, tai susiję su nusilpusiu imunitetu, kuriuo būtina pasirūpinti. Pasistenkite išsaugoti turimą pajamų lygį.


Skorpionas


Laukia pakankamai sėkmingi metai. Finansinė padėtis išsilaikys stabili visų metų bėgyje, stygiaus nejausite. Džiaugsitės puikia savijauta. Bus galimybių pakeisti darbo vietą į geresnę ir prestižiškesnę arba pakeisite veiklos pobūdį.


Šaulys


Metai bus tikrai įsimintini, atsivers naujos galimybės. Būsite nusiteikę optimistiškai ir energingai, ir tai padės veržtis visomis kryptimis. Metai jums svarbūs tuo, tai ko imsitės taps atspirties tašku ateinantiems metams.


Ožiaragis


Laukia gan sunkūs metai. Patirsite visko: išbandymų, nesėkmių, bus patikrinta jūsų valia ir asmenybės tvirtumas. Sveikata rimtų problemų nekels, tačiau negalavimų simptomus reiktų vertinti kaip kūno pagalbos prašymą, jokiu būdu neignoruoti.


Vandenis


Metai bus sunkūs daugiausia sunkumų patirsite darbo, karjeros, profesinėje srityje. Tačiau meilės fronte atsivers naujos perspektyvios galimybės. Energija ir fizinė sveikata bus minimalios, todėl sunkiai kovosite su stresu ir įtampa.


Žuvys


Metai žada pozityvias permainas darbo ir karjeros srrityje. Turėsite galimybes sustiprinti savo profesionalo pozicijas. Yra galimybė pakilti karjeros laipteliu aukštyn. Energija bus vidutinė, o finansinė situacija stabili. Meilės tema bus aktyvi visus metus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis