2021 m. prognozė 12 Zodiako ženklų pagal žymiąją astrologę Vaivą Budraitytę

Neretai sakoma, kad moterys turi raganiškų galių – vienos numato ateitį pažiūrėjusios žmogui į akis, kitos gi žino, kas bus, pažvelgusios į dangų. Būdų pažinti ateities paslaptis yra daug, tačiau tai gali vienetai. Praėjusį sekmadienį TV3 laidos „Pasaulis apie moteris“ žiūrovų laukė intriguojantis pokalbis su ypatingų galių turinčiomis moterimis – vyriausiąja Lietuvos ragana Vilija Lobačiuviene ir žymiąja astrologe bei būrėja Vaiva Budraityte.

Laidos vedėjos Kristinos Rimienės pašnekovės atskleidė, ko tikėtis ateinančiais metais – V. Budraitytė papasakojo, kas laukia visų dvylikos zodiako ženklų, o V. Lobačiuvienė patarė, kaip sutikti šiuos Naujuosius metus ir ko reikėtų vengti, norint pritraukti sėkmę.


Vietoj kailinių – nauji puodai


Būrėja Vaiva pradžiugino laidos žiūroves – joms ateinantys metai turėtų būti geresni nei vyrams, tačiau ir jie turės kuo džiaugtis, nes ateinantis jautis yra labai taupus, todėl moterys neturėtų nustebti, jei dovanų gaus ne naujus kailinius, o... puodų rinkinį.


Laidos žiūrovės sužinojo ne tik tai, kodėl kailinius ir deimantus pakeis puodai ir samčiai, bet ir tai, kokių spalvų ir kodėl reikėtų vengti sutinkant Naujuosius metus – būrėja Vaiva atvirai papasakojo, ką gi reiškia ateinantys jaučio metai.


Astrologė atskleidė ir tai, kas laukia kiekvieno zodiako ženklo – jei manote, kad po jaučio ženklu gimusieji bus ateinančių metų karaliai – klystate, jiems prireiks įgimto darbštumo ir atkaklumo, kad nugalėtų.


2021-ųjų prognozė kiekvienam zodiako ženklui


Laidos žiūrovės sužinojo, ko tikėtis iš ateinančių metų, kaip elgtis, kad jie būtų sėkmingesni ir palankesni – laidos viešnia Vaiva turi ką pasakyti kiekvienam zodiako ženklui.


Po avino ženklu gimusios moterys ateinančiais metais jausis pakylėtos, dvynių ženklo žmonės pagaliau galės lengviau atsikvėpti – būrėja jiems numato visai neblogus metus, o po vėžio ženklu gimusiųjų laukia naujų galimybių metas.


Puošniosios liūtės kitąmet turėtų būti atsargesnės, mergelėms seksis, nes jos, anot Vaivos, galų gale išmoks svajoti, o tai leis išpildyti joms slapčiausias svajones.


Po trejų metų apribojimų svarstyklių laukia šviesus metas – vieni didžiausių gyvenimo sunkumų liko už nugaros. Tokia prognoze itin apsidžiaugs pati laidos vedėja K. Rimienė.


Skorpionėms ateinantys metai nebus patys lengviausi, juk jos turės išmokti paklusnumo, šaulės pasijus sėkmingesnės, o amžinai viskuo nepatenkintos ožiaragės atsigaus ir mėgausis gyvenimu.


Vandenių laukia permainų metai, o meniškosioms ir jautriosioms žuvims metai ir toliau bus labai palankūs.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis