Lapkričio mėnesio prognozė pagal Zodiako ženklą

Ruduo įsibėgėjo! Kas tavęs laukia lapkritį?

AVINAS


Šiuo metu ypač trokši meilės, aistringo širdies draugo, būsi artistiška ir šelmiška. Savo aktyvumu šiek tiek gąsdinsi padoresnius vaikinus, tačiau kokį nors blogiuką nesunkiai suviliosi. Deja, vargu ar ilgam. Jei turi nuolatinį partnerį, šiuo metu irgi kils grėsmė išsiskirti, nes padaugės konkurentų. Jei ne jis, tai tu pati dairysiesi nuotykių. Tiesa, jei turi piniginių bėdų, skolų, labiausiai rūpės susirasti darbą arba jo neprarasti. Antra dekada nekokia operacijoms, ypač plastinėms.


JAUTIS


Šis mėnuo tau žada nemažą konkurencinę įtampą. Regis, visur su kažkuo kovosi, konkuruosi – darbe, moksle, meilėje. Gal netgi bylinėsiesi dėl tam tikrų teisių, arba kam nors padėsi ieškoti teisybės, liudysi, tarpininkausi. Regis, turėsi protingų sąjungininkų ir mėnesio viduryje tau pavyks kažką įrodyti arba gauti kompensaciją. Kita vertus, kai kurie draugai ir gerbėjai gali elgtis veidmainiškai. Draugė gali vilioti tau patinkantį vaikiną, arba vaikinas, atrodęs nuoširdus ir rimtai tavimi susidomėjęs, gali skaudžiai nuvilti. Trečią spalio dekadą pasitaikys proga atstatyti santykius su buvusiu mylimuoju.


DVYNIAI


Gali būti, kad jau spalio pradžioje kažkur įsidarbinsi ir tai vyks ne atsitiktinai. Regis, pats likimas stumia įgyti patirties. Tiesa, jei netausosi sveikatos, gali įsitaisyti lėtinę ligą ir ilgai iš jos kapanotis. Susidomėjimas vienu vaikinu tave vers priekabiau save apžiūrinėti veidrodyje. Spalio viduryje gali įsitraukti į kūrybinio projekto vykdymą ar rengimą, susitarti dėl naudingos praktikos ar stažuotės, gastrolių. Nors būsi kūrybinga, romantiška, vaikinai turės patys rodyti iniciatyvą, jei norės susipažinti, nes tave stabdys vidiniai kompleksai.


VĖŽYS


Tikėtina, kad atsiras daugiau kūrybinės veiklos ir įkvėpimo, arba darbo su vaikais, per kurį įgysi patirties. Teks nemažai paaukoti, o atlygis nedidės. Gal netgi turėsi papildomų išlaidų. O jei dabar įsimylėsi, tai ši meilė taps stipriai susijusi su įsipareigojimu, atsakomybe. Tai truks ilgai. Jei nuomojiesi butą, gali tekti kraustytis, ieškoti kitos vietos. Kad ir kokią pareigą, atsakomybę tektų prisiimti, tai atrodo lemtinga ir svarbu tavo ateičiai.


LIŪTAS


Mėnesio pradžioje eikvosi daug jėgų mokslui, mėginsi studijas suderinti su darbu, jei esi studentė. Jei dar ne, tuomet vis tiek tavo užimtumas bus labai įtemptas, todėl pavargsi. Regis, dėl to net meilė neberūpės. Tuo tarpu vaikinams atrodysi seksuali, komunikabili ir ne vienas su tavimi norės užmegzti romantišką ryšį. Ypač juos dominsi spalio viduryje. O tau pačiai nuotykiai bus mažiau patrauklūs už stabilius, šeimyniškus santykius. Jeigu turi vaikiną, visą dėmesį skirsi jam vienam, kai tik turėsi tam laiko. Regis, abu galvosite, kaip susikurti bendrus namus.


MERGELĖ


Be mokslo ir žinių neužsidirbsi pinigų – štai, ką turėtum suvokti šiuo metu. Kita vertus, pradžioje gali tekti susimokėti už studijas ar kursus, ir tai nebus lengva. Turėsi nelengvai plušėti laisvu nuo paskaitų metu. Gali patekti į keblią situaciją. Regis, tave ne itin džiugins meilė ir sveikata. Jei turi pastovų draugą, su kuriuo esate artimi, pajusi jo patikimą petį. Be vaikino stipria atrama gali tapti ir šeimos narys, giminaitis. Nuo lapkričio vidurio bus daugiau energijos ir progų užsidirbti, susirasti pasiturintį draugą.


SVARSTYKLĖS


Mėnesio pradžioje galimas staigus išsiskyrimas. Jeigu turi vaikiną ar sutuoktinį, jis gali pasielgti labai keistai ir tave nuvilti. O jei pirmą lapkričio savaitę dalyvausi konkurse, tavo varžovai bus originalesni, apsukriai apeinantys taisykles. Šiuo metu tau pajamų gali duoti protinė veikla. Ir artimi žmonės norės padėti. O štai iš vaikino, ypač jei neseniai su juo susipažinai, neverta tikėtis brangių pramogų ir dovanų. Gali pasitaikyti klastingų gerbėjų – būk atsargi.


SKORPIONAS


Lapkričio darganos tave veiks labai keistai – lyg ir būsi nusiteikusi kalnus nuversti, kad tik pasiektum, ko trokšti, tačiau kartais būsi visiškai ištižusi. Jeigu turi nedorų, neatsakingų draugų, gali patekti į areštinę. Apskritai, būsi labai intuityvi ir logiškai mąstanti. Regis, kietai imsiesi mokslų, gliaudysi kaip voverė riešutus net sudėtingiausias užduotis. Meilės reikalai bus banguojantys – daug ginčų, nesusipratimų. Spalio viduryje itin saugokis įtartinų asmenų.


ŠAULYS


Lapkritis neleis nuobodžiauti. Būsi apsupta draugų. O nuo antros dekados ims džiuginti meilė. Tiesa, tarp gerbėjų pasitaikys tuščių pažadukų-pagyrūnų. Arba tu pati kai kam tokia pasirodysi. Jeigu mėnesio viduryje imsiesi kokio projekto ar finansinės apskaitos, be slaptų pagalbininkų su užduotimi gali nesusidoroti. Verčiau nesitikėk lengvos naudos iš pasiturinčio vyruko, nes gali tekti nusivilti. Gali būti, kad paaiškės, jog jis nudegęs nuo „barakudų“ ir yra perdėtai įtarus. Jeigu nespėsi išsirinkti vaikino iki paskutinės savaitės, po to jau bus sunkiau tiek pačiai rodyti iniciatyvą, tiek ir vaikinai bus labiau linkę stebėti per atstumą.


OŽIARAGIS


Tai metas, kai tau lemta susirasti savo vietą visuomenėje arba kolektyve, užmegzti tvirtą draugystę. Tiesa, mėnesio pradžia gali pažerti išbandymų – galbūt teks išsikelti iš nuomojamo būsto ar išeiti iš darbo. Ir meilė gali žeisti, nes vaikinas spaus daryti tai, ko tu nenori. Kita vertus, jei prasidėjai su netinkamu žmogumi, turėsi progą labiau įvertinti seno bičiulio draugiškumą. Per jį ar kitą pažįstamą gali gauti darbą ir pradėti karjerą. O tie žmonės, iš kurių mokysies, paliks gilų pėdsaką tavo gyvenimo istorijoje. Jei dabar su komanda įsitrauksi į kokį projektą ar visuomeninę-politinę veiklą, tai bus ilgam.


VANDENIS


Lapkričio pradžioje tave ne kartą užplūs tokios nuotaikos, kurios skatins nutraukti studijas, įprastinę veiklą ir lėkti tolyn be jokio rimto plano. Jeigu išvykai studijuoti ar dirbti į užsienį, tai spalio pradžia išties bus nelengva. Tau atrodys, kad nesugebi adaptuotis, viskas svetima ir esi lyg balta varna.Tačiau lapkričio viduryje susirasi draugą. Regis, vienas užsienietis kris į akį iš pirmo žvilgsnio. Visgi netrukus pamatysi jame trūkumų.


ŽUVYS


Aistrų ir dramų mėnuo. Beveik visą lapkritį būsi psichologiškai pažeidžiama. Dėl to gali pašlyti sveikata, nervų sistema bei kai kurios gyvenimo sritys. Regis, geriausiai seksis „gydytis“ mokslu arba darbu, nes visa galva pasinersi į rimtą užsiėmimą, atitrūksi nuo minčių apie nelaimingą meilę, skaudų įvykį ar kt. Mylimas vaikinas iš tiesų gali pasielgti negarbingai. Būk atsargi ir su partneriu, ir su kitais vyrais, ypač antrąją spalio dekadą. Sėkmę žada mokslas, protinis darbas, viktorinos, konkursai, konferencijos, tarptautiniai renginiai. Venk vakarėlių, nes jie gali prišaukti bėdą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis