Spalio mėnesio horoskopas: kai kurioms tai bus didžiųjų permainų mėnuo

Paskaityk, kas tavęs laukia spalio mėnesį. Tikėtina, jog būsi ta, kuriai šis mėnuo lems ypatingus išgyvenimus!

Avinas


Šį mėnesį bus svarbios turto, finansinių galimybių, taip pat laisvės, savivertės, įvaizdžio temos. Venk švaistyti pinigus ir gyventi šia diena nesirūpindama ilgalaike perspektyva. Pinigais nelis. O nuotaiką pasikelsi netikėtais išvaizdos pokyčiais – jie nustebins aplinkinius. Būsi tikra diva! Šis mėnuo taps ir žinių mėnesiu. Daug žinodama tikrai nepasensi, o būsi sėkmingesnė – atsivers daugiau durų. Neliūdėk, jeigu didieji planai nesipildo, verčiau būk su mylimais žmonėmis ir džiaukis šventėmis per daug nesukdama galvos.


Tavo ryšiai su mylimuoju bus gana stiprūs – paaks ir romantikos, ir smagių pokalbių. Tik nevertėtų aiškintis santykių – visai nebūtina trikdyti harmonijos. Ypač naudinga išvykti su juo į kelionę. Vienišėms, gimusioms po Avino ženklu, netrūks priešingos lyties atstovų dėmesio. Kurį nors iš gerbėjų rato gal ir išsirinksi. Nors anksčiau niekas neįtikdavo, dabar greičiausiai galėsi rinktis net iš kelių kandidatų. O, jeigu kam nors simpatizuoji pati, nebijok to parodyti ir imkis iniciatyvos.


Jautis


Stiprink ryšius su broliais ir seserimis. Jei negali pasimatyti, bent parašyk laišką. Tikėtina, kad namie praleisi daugiau laiko, norėsi ramių vakarų su karšta arbata ir knyga rankose. Jautukės rausis praeityje – vartys senus albumus, klausysis nostalgiškų dainų. Prisiminimai tikrai nupieš šypseną tavo veide. Dovanomis ir švenčių atributika pasistenk pasirūpinti iš anksto, nes nuo trečios mėnesio dekados gali nebespėti – vis lakstysi ir galop vis tiek neįgyvendinsi savo planų. Šis mėnuo labai produktyvus menininkėms.


Po jausmų atšalimo, nepasitenkinimo savo antrąja puse pagaliau atsiras noras bendrauti, tapsi draugiškesnė ir švelnesnė. Vienišės ieškos tų, su kuriais galės pasidalyti bendrais interesais. Gali įsiliepsnoti meilė iš pirmo žvilgsnio arba atsiverti akys, ir žmogus, kurį laikei draugu, sužadins visai kitus, ne vien tik draugiškus, bet ir gilesnius jausmus. Sėkmingos pažintys internetu.


Dvyniai


Nors Dvynukės dažniausiai išsiblaškiusios, šį mėnesį būsi kaip niekad susikaupusi, organizuota ir praktiška. Net tavo kalbėjimas bus kitoks – aplinkiniai išgirs daugiau brandumo ir logikos. Nuo 20 d. būk atsargi planuodama, nepriimk naujų pasiūlymų ir nepasirašinėk naujų sutarčių. Spalį gali tekti dalyvauti ne viename vakarėlyje, šventėje, tačiau nepamiršk savo šeimos ir giminių – gal kuris nors per šventes jausis vienišas? Gruodį nemažai galvosi apie ateitį. Turėsi viziją, kaip nori atrodyti ir kur būti.


Sunkumų porose gali kilti dėl to, kur sutikti šventes, su jo ar su tavo šeima, tačiau sugebėsi lanksčiai išsisukti. O, jei jau seniai nori keisti statusą su mylimuoju ir sutvirtinti ryšius, tapsi spontaniška ir priimsi staigius sprendimus, lemsiančius jūsų ateitį. Vienišės turės galimybių užmegzti ilgalaikius santykius. Nelauk, kol patinkantis žmogus užkalbins, imkis iniciatyvos pati, kitaip gali praleisti puikią progą užmegzti šiltus, ilgalaikius santykius.


Vėžys


Spalį būsi pakankamai užsiėmusi spontaniškomis veiklomis. Tad, jei tavo tvarkaraštis vis dar tuščias, – neišgyvenk, netikėtai atsiras pačių įvairiausių pasiūlymų. Raktiniai mėnesio žodžiai – kompromisai ir kooperacija. Savarankiškumui vietos neliks. Sėkmingi bus planai, susiję su kelionėmis. Nors lengvai pastebėsi kitų klaidas (tik nebūk tokia kritiška), savųjų nematysi. Nebūk arogantiška ir per daug vadovaujanti. Visgi geriau žengti žingsnelį atgal, nei būti arogantiška pasaulio bamba.


Mylimajam atsiversi nesunkiai, puikiai išreikši tai, ką galvoji. Bet nepamiršk, kad turi išklausyti ir jį. Energijos šį mėnesį tau netrūks, tad jaukius ir šiltus pasėdėjimus namie mielai iškeisi į pašėlusius vakarėlius. Savęs nekvaršinsi mintimis apie problemas ir rūpesčius, nes ateinančiais metais norėsi užversti praeities knygą ir pradėti viską iš pradžių. Taigi per šventes visas neigiamas emocijas paliksi užnugaryje.


Liūtas


Gali atsirasti netikėtų perspektyvų, pasiūlymų. Sėkmę prisiartinsi tik disciplina ir kruopščiu darbu. Pagerės darbo sąlygos, santykiai su kolegomis. Žvaigždės sako, kad pagerės ir sveikata. Jei kamavo lėtinės ar kitos ligos, gali atsikvėpti ir laukti prašviesėjimo. Sustiprės ir tavo intuicija, o sapnai siųs pranašiškas žinutes. Netikėtas dejavu jausmas ar nuojauta dėl žmonių ir jų pasiūlymų neturėtų būti ignoruojami. Pasistenk pasikliauti ne žodžiais, o veiksmais, prieš sutikdama su kokiu nors pasiūlymu pasirūpink, kad viskas būtų užfiksuota raštiškai, nes žodžiai ir liks tik žodžiais. Atmink: geriau žvirblis rankoje nei briedis lankoje.


Santykiai gali apaugti naujomis taisyklėmis arba įpročiais. Svarbiausia – to nepamiršti ir aktyviai palaikyti. Pasivaikščiojimas miestu, skani vakarienė, filmas ar koncertas suteiks daug teigiamų emocijų. Šie metai meilės srityje buvo gana komplikuoti, tad pasistenk iš to pasimokyti ir stiprinti dvasinį ryšį su mylimuoju kitais metais. Prižadėk sau, kad būsi supratingesnė ir atlaidesnė.


Mergelė


Spalį svarbiausia bus šeima. Nebūtina užsidaryti namuose – ir su šeima galima kur nors nuvykti ar net pasilinksminti. Namuose galimas remontas ar bent minimalūs interjero pokyčiai. Netgi nauja pagalvėlė, nauja žvakė gali suteikti gražių pokyčių. Nešvaistyk tuščiai laiko, geriau skirk jį mąstymą lavinantiems užsiėmimams, pvz., šachmatams, sudoku, kryžiažodžiams. Kai kurioms Mergelėms galimi pokyčiai darbo aplinkoje. Gali sulaukti net kelių labai gerų ir įdomių darbo pasiūlymų, padėsiančių užkopti į karjeros aukštumas. Susidūrusi su permaina, galinčia aukštyn kojomis apversti tavo gyvenimą, susitelk į gerus dalykus.

.

Tavo pasitikėjimas savimi žavės vaikinus, jei sugebėsi atkreipti į save dėmesį. Didelė tikimybė, kad tavo dėmesio ims reikalauti iš karto keletas gerbėjų, bet kiekybė juk ne visada reiškia kokybę. Poroms šis mėnuo kels daug abejonių. Imsi svarstyti, ar tikrai jis – tas vienintelis, arba ims graužti pavydas, negalėsi pasitikėti. Sudėtingus santykius užglaistys nebent didelis mylimojo rūpestingumas.


Svarstyklės


Šį mėnesį pati turėsi tikėti savo svajonėmis, tikslais. Pati sau būsi palaikymo komanda, nes kiti bus užsiėmę savais reikalais. Svarstyklėms tai – tikras išbandymas, nes joms labai svarbi kitų nuomonė. Ne visada vadovaukis posakiu „svarbiausia – siekti savo svajonių“. Geriau būk praktiška ir atsirink tas svajones, kurios turi potencialo. Pirmąją mėnesio dekadą išryškės tavo verslumo gyslelė ir, jei tuo pasinaudosi, turėsi papildomų pajamų šventinėms dovanoms.


Žvelk į viską paprastai, o prieš kirpdama devynis kartus pamatuok. Nuo trečios dekados gali plūsti įvairūs pasiūlymai ir galimybės. Jie gali būti susiję su draugais, bičiuliais, socialiniais tinklais ar kolektyviniu darbu. Mėnesiui artėjant į pabaigą bus svarbi šeima, praleisite daugiau laiko kartu.


Santykiai gali pasiekti įtampos viršūnę. Tavo pasyvumas ir nuolatinis bėgimas į fantazijų pasaulį sunkiai suprantamas antrajai pusei. Jei sutiksi su jo sprendimais ir jį pagirsi, pusiausvyrą galite išlaikyti. Ieškai mylimojo, kuris tau padėtų? Pataikei į dešimtuką. Jei susipažinsi su nauju vaikinu, jis imsis riterio vaidmens ir nuolat norės tave gelbėti. Net jei gelbėti nebus dėl ko, jam bus svarbu jaustis stipriam ir būti tikru užkariautoju.


Skorpionas


Jausiesi suvaržyta ir supančiota. Norėsi išsilaisvinti, atitrūkti nuo grandinių. Tapsi maištautoja, bet labai atsargi. Iki 25 d. venk negatyvių minčių ar noro įgyvendinti kažkokius stulbinamus perversmus. Viskas liks, kaip likę, o tu geriau susitelk į malonius dalykus ir nealink savęs konfliktais su pačia savimi. Tavo dėmesį gali atkreipti ir atviri priešai, konkurentai, teisiniai reikalai, partnerystės, sutartys, bendradarbiavimai. Naudos išpeši tik tada, jei sugebėsi kooperuotis, būti kolektyve ne kaip atskira, o kaip visumos dalis. Nors šaltukas nelepins, šį mėnesį labai naudinga bent truputį laiko praleisti prie vandens telkinių (jūros, ežero), pasivaikščioti paupiu.


Šį mėnesį, tikėtina, išryškės vis daugiau tavo ir mylimojo skirtumų – jie gali labai erzinti. Skirtingi poreikiai galbūt sujauks jausmus. Kažkuris gali likti nuskriaustas arba įsižeistas. Laimei, šis periodas neturėtų ilgai trukti. Jei ieškai naujų santykių, dabar tikimybė sutikti reikiamą žmogų nedidelė, bet visgi egzistuoja. Ypač pačiose netikėčiausiose vietose – parduotuvėje, vedžiojant šunį parke, laiptinėje ar lifte.Šaulys


Gali pailsėti po aktyvių metų, per daug nesirūpinti ir mėgautis malonumais, kuriuos paruošė gyvenimas. Nuo mėnesio vidurio mintimis būsi „išplaukusi“ – verčiau galvosi apie migdolinius debesėlius ir rožinius drambliukus nei apie rūpesčius ir praktiškus būdus, kaip juos spręsti. Pasistenk susitelkti bent jau į svarbiausius darbus. Būk atsargi su technika, nes gali nutikti situacija „nieko nedariau, pats sulūžo“. Per daug neeksperimentuok su išvaizda – rezultatai gali nuvilti.


Tikėtina, kad kai kurios užsiims aktyvia veikla ir įkvėps aplinkinius. Sėkmingi bus kolektyviniai, socialiniai, internetiniai darbai. Pasistenk stiprinti ryšius su tėčiu – šventiniu laikotarpiu tikrai turėsi progos pabūti jo gerąja mergaite.

Laisvų Šaulių laukia daugybė naujų pažinčių. Gali būti, kad su malonumu flirtuosi praktiškai su visais, nieko konkretaus nežadėdama. Gali atsirasti žmogus, kuris sieks tavo palankumo nestandartiniais poelgiais.Ožiaragis


Spalį tavo mąstymas bus praktiškas ir metodiškas. Būsi darbinga ir bet kokiomis sąlygomis atliksi tau pavestus darbus. Tačiau nuo 14 d. gali nepastebėti svarbių detalių. Ypač, jei tai susiję su finansais. Gali užklupti mintys apie emigraciją. Nepamiršk rūpintis savo sveikata – vieną dieną gali jaustis labai pavargusi, o kitą – žvali, energinga. Taigi ieškok savijautos pusiausvyros. Beje, neeikvok energijos ir laiko visiems iš eilės. Užsibrėžk griežtesnę ribą bendraudama su nemaloniais asmenimis. Aplinkui tiesiog pilna energinių vampyrų! Spalis ypač sėkmingas besidarbuojančioms įvaizdžio, prekybos, reklamos srityse.


Labai norėsi jausti partnerio petį. Tikriausiai taip ir bus, bet ne visą mėnesį. Pasitaikys ir labai gražių akimirkų, ir emocinių audrų. Tačiau tu, kaip visada, žinosi, kaip pabėgti nuo šių rūpesčių – darbas ir tik darbas. Jei vaikino neturi, veikiausiai pats likimas tau parodys pirštu į jį. Tai gali nutikti darbe, mokymosi įstaigoje.


Vandenis


Mėnesio pradžioje nepriimk atsakingų sprendimų, nieko nekeisk ir su niekuo nesipyk, nesiaiškink santykių. Nereikėtų sureikšminti šių dienų pokalbių ir naujienų. Gali sulaukti netikėtų dovanų ar staigmenų. Tapsi draugiškesnė, geranoriškesnė, diplomatiškesnė, lengvai užmegsi pažintis. Darbe tavo kruopštus triūsas bus įvertintas – sulauksi pagyrų. Tik neperlenk lazdos, nes nugarmėti į apačią gali taip pat lengvai. Neregzk jokių intrigų: jos tau gali labai pakenkti. Tikėtina, kad išgirsi ir netikėtą verslo pasiūlymą. Palankus laikas atsikratyti žalingų įpročių, nors iš dalies keisti gyvenimo būdą. Tikrai vertėtų į rankas pasiimti psichologinę ar dvasinę literatūrą – iš jos pasisemsi daug teigiamų emocijų.


Poros išgyvens pavydo paūmėjimo periodą. Neliek visų emocijų iš karto, pažiūrėk į situaciją blaiviau. Gali būti, kad tavo nuogąstavimai tėra tik fantazijos. Labiau pasitikėk savo partneriu ir mažiau kapstykis savyje. Nesistenk, kad viskas klostytųsi taip, kaip norisi tau, – vis tiek taip nebus.


Žuvys


Energinis lygis mėnesio pradžioje ypač žemas, todėl nešvaistyk savo jėgų beprasmiams reikalams ir žmonėms. Atmink, kad tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo mažų žingsnelių. Būk santūri ir nepasakok visiems savo paslapčių ir norų. O antrajai pusei gali nepatikti atskleistos namų paslaptys. Būtinas atsargumas bendraujant su kolegomis. Juk nenori, kad kas nors pasisavintų tavo idėjas ir aplenktų, įgyvendintų tai, ką tu dar tik planuoji? Žvaigždės pataria apgalvoti, ar nekovoji su vėjo malūnais, ar turi tą vienintelį tikslą, kurio link eini? Atrodo, kad kiekvienas takelis išveda tave iš pagrindinio tako.


Praleisi daugiau laiko namie, todėl galimi du variantai – arba su mylimuoju vyraus harmonija, arba vesite vienas kitą iš kantrybės. Tikėtina, kad tavo antroji pusė bus linkusi užsiimti savais reikalais, todėl nuolat zirsi, kad trūksta dėmesio. Vienišoms Žuvims šis mėnuo nežada lemtingų pažinčių, o draugystės „iš bėdos“ anksčiau ar vėliau tikrai baigsis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis