5 merginos pagal Zodiaką, kurioms labiausiai sekasi meilėje

Šioms merginoms sekasi meilės srityje. Jos turi tai, ko stinga kitoms - drąsą, gebėjimą atsipalaiduoti, mokėjimą pasitikėti savimi, žavesį... Pati paskaityk.

AVINĖS. Teigiama jog tai pačios nemonotoniškiausios Zodiako ženklo atstovės, o kas labiausiai žavi priešingą lytį? Būtent netikėtumas, gyva emocija, gebėjimas eksperimentuoti, ekspromtų nebijojimas. Šio Zodiako ženklo atstovės tiesiog alksta, kai jas ima nuobodulys ar gyvenimą pradeda valdyti rutina, tad net ir dirbdamos rutinišką darbą ar stropiai besimokydamos, jos geba savo laisvalaikį padaryti įsimintinu. Jos visuomet turi ką papasakoti - nesvarbu, tai gali būti visiškas menkniekis, kuris tuo pat metu galėjo nutikti dar tūkstančiams žmonių, bet Avinės, pasinaudodamos joms suteikta komunikacijos dovana, geba situaciją nupasakoti įdomiai, įtraukiančiai.


DVYNĖS. Taip, taip, Dvynės sugeba patraukti priešingos lyties dėmesį per labai trumpą laiką. Dvynės stengiasi prisižiūrėti, rūpinasi savo išvaizda ir žiūri, ką deda į burną. Sveiko bei dailaus kūno kultas - neatsiejama jų gyvenimo dalis, tai tarsi įaugę į jų kraują. Nors Dvynės ne veltui laikomas vienas neištikimiausių Zodiako ženklų (dėl jų pomėgio dažnai keisti partnerius ir flirtuoti su priešinga lytimi), jei Dvynės iš tiesų kažką stipriai įsimyli, gali tapti geriausia savo pačių versija. Atsidavusi, geranoriška, atlaidi - tokia Dvynė būna santykiuose.


SKORPIONĖS. Gyvenimo džiaugsmu ir entuziazmu trykštanti Skorpionė tikrai nepasiduos. Iškilus kokiai nors kliūčiai, jis ne bandys ją apeiti, o spręs ją atsiraitojusi rankoves. Būtent todėl profesinėje srityje Skorpionėms netrūksta ryžto ir motyvacijos. Skorpionėms visada lengva užmegzti kontaktą su patinkančiu žmogumi, nes jos laisvai bendraus ir pasitikės savo jėgomis. Todėl Skorpionių gerbėjų gretos nemažės - tiesą pasakius, šiais metais jų vis daugės, nes įgavusios gyvenimiškos patirties jos tik dar labiau pasitikės savo flirto įgūdžiais. Jos priešingą lytį trauks ne tik savo bendravimu, bet ir pasikeitusia išvaizda - šukuosena, stiliumi, kūno matmenimis ar auskarais.


ŠAULĖS. Dažniausiai vyriškoji lytis (nekeista) susižavi jų dailia išvaizda, tačiau kaip ten sakoma: pagal išvaizdą sutinka, o pagal protą palydi? Būtent šis pasakymas tiksliausiai tiktų Šaulėms, mat dažnai gana nepatikliai į jų grožį bei patrauklumą žvelgiantys vaikinai greitai įsitikina, jog tai šiltos, draugiškos, o svarbiausia - gudrios ir racionalios merginos. Turbūt todėl šis intuicijos, proto ir nepaprasto gamtos grožio derinys taip įsimena. Prisiminkite visas jums žinomas Šaules - visos jos ryškios, unikalios, geba būti dėmesio centre ir nenusibosti, be to, yra puikios draugės, su kuriomis norisi tiek linksmintis, tiek plepėti mergaitiškomis temomis.


VANDENĖS. Tai nepaprastos personos - dažnai artistiškos, neretai dramatiškos, kartais jautrios, tačiau tokios gyvos ir tikros, jog šių savybių joms galėtų pavydėti kiekviena. Tikriausiai žinote, kiek daug esti merginų, kurios nors ir gražios, nors ir išmintingos, nors ir mielos, yra visai neįsimintos. Vieną kartą pamačius ar susipažinus su tokio tipo merginomis, greitai jas paprasčiausiai pamirši, nes pažintis nebuvo ypatinga. Tik ne tuomet, kai kalbame apie Vandenes. Tai ypatingos merginos, kurių patrauklumo lygmuo labai aukštas. Iš tiesų, tai ganėtinai stiprią trauką vyriškosios lyties atstovams skleidžiančios merginos. Nesvarbu, jos lieknesnės ar stambesnės, turi ilgus plaukus ar trumpesnius, yra puošnesnės ar paprastesnės - visos jos savyje talpins kažką magiško, netikėto, kas kartą nustebinančio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis