Vaikino Zodiakas išduos, ar jis iš tiesų tau jaučia jausmus

Kaip dažnai laužome galvą, ar iš tiesų patinkame savo simpatijai Neretai žmonės drovisi rodyti savo tikruosius jausmus, tačiau verta žinoti - Zodiakas gali išduoti, ar iš tiesų patinki vaikinui! Belieka sužinoti jo Zodiako ženklą ir įdėmiai skaityti.

Avinas. Gali nesibaiminti. Jei iš tiesų patinki Avinui, jis tai ir parodys. Avinai nėra linkę slėpti savo jausmų, todėl atvirai ir aiškiai parodo, jog juos domina kitas žmogus. Avinai linkę dažnai apsikabinti, paliesti patinkantį asmenį, todėl tikrai nėra tie, kurie save varžo jausmų atžvilgiu. Tiesa, iš pradžių Avinai gali pasirodyti kiek pernelyg kontroliuojantys - jie visuomet trokšta žinoti, ką veikia jiems patinkantis žmogus.


Jautis. Jautis, rodantis savo jausmus - labai pastabus ir dėmesingas. Jautis pastebės net menkiausią detalę ir visuomet stengsis išsiaškinti tavo troškimus. Nors Jaučio charakteris - ganėtinai principingas, savo principus įsimylėję jie palieka užmarštyje. Jaučiai tampa meilūs ir pasiryžę dėl savo meilės padaryti bet ką.


Dvyniai. Dvynių simpatija išsiskira tuo, jog jie nenustoja žiūrėti į sau patinkantį žmogų. Be to, prie savo simpatijos jie tampa itin kalbūs - stengiasi palaikyti pokalbį, nuolatos kažko klausinėja. Dažniausiai jie nešvaisto laiko su tais žmonėmis, kurie jiems nepatinka. Visgi Dvynių geriau pasisaugok - jie yra linkę kitus įvelti į žaidimus bei intrigas.


Vėžys. Vėžiai - ganėtinai drovūs meilės srityje, todėl atskirti, ar patinki Vėžiui, ganėtinai sudėtinga. Visgi yra keletas pastebėjimų - rodantys simpatiją Vėžiai visuomet atsidurs ten, kur jų simpatija ir būtinai papasakos apie savo jausmus savo artimiems draugams. Jei knieti sužinoti apie tikrus Vėžio jausmus, klustelk jo draugų.


Liūtas. Liūtai meilės srityje ganėtinai išrankūs, tačiau jei jau pasirenka kažkam simpatizuoti, parodo tai gana akivaizdžiai. Liūtai mėgsta daryti įspūdį savo simpatijai - kartais pernelyg daug girdamiesi, tačiau tik todėl, jog taip išreiškia savo simpatiją. Liūtams būdinga dažnai paliesti, šėlmiškai nusišypsoti ir kitaip parodyti, jog jie simpatizuoja kitam žmogui. Akių kontaktas - taip pat svarbi ypatybė, mat Avinai linkę jį palaikyti, kai kažką tikrai jaučia kitam žmogui.


Mergėlė. Mergelės pačios iš savęs yra itin draugiškos asmenybės, todėl neretai draugiškumas gali būti supainiotas su simpatija. Vis dėlto jei iš tiesų patinki Mergelei, jis tau dažnai rašys. Mergelės yra linkusios palaikyti ryšį žinučių pagalba, todėl jei nuolatos gauti žinutes iš Mergelių - žinok, jog joms patinki.


Svarstyklės. Svarstyklės - itin atsargios asmenybės, todėl dažniausiai santykių pradžioje nevengia parodyti savo neigiamų savybių vien tam, jog įsitikintų, kad su tuo žmogumi jam lemti būti ir laimėje, ir varge. Todėl nenustebk, jei Svarstyklės iš karto atsivers ir parodys savo tamsiąsias puses - jos tokiu būdu trokšta nuoširdumo.


Skoprionas. Jei nori sužinoti, ar iš tiesų patinki Skorpionui, atkreipk dėmesį, kaip Skorpionas su tavimi elgiasi viešumoje. Ar jis tau rodo ypatingą dėmesį? Jei ne, tuomet tu Skorpionui nepatinki. Skorpionas tikrai nešvaistys savo laiko ir nedalins dėmesio nepatinkančiam asmeniui. Visai kas kita laukia jo Simpatijos - jis ją tiesiog apipils dėmesiu.


Šaulys. Šauliai dažniausiai nepasižymi drovumu, todėl jei pastebi, jog visuomet linksmas ir ryžtingas Šaulys prie tavęs bendraudamas kiek drovisi - tai ženklas, jog jam patinki. Stebėk jo elgesį - jei prie tavęs jis nustoja juokauti ir pradeda kalbėti rimtomis temomis, gali būti, jog iš tiesų jam kritai į akį.


Ožiaragis. Ožiaragių simpatijos rodymas - itin nepastovus. Vieną dieną jie gali būti šalti it ledas, kitą dieną jau ypatingai rodantys dėmesį. Jų nepastovumas dažnai atbaido partnerius, tačiau jei trokšti sužinoti, ar iš tiesų patinki Ožiaragiui - paklausk jo atviro klausimo apie jausmus. Jei jis pasimes, gali būti, jog jam nepatinki. Jei tiksliai ir aiškiai išdėstys savo ketinimus - reiškia, žiūri į tave rimtai.


Vandenis. Vandenis, jei tik jam patinki, visada bus šalia tavęs. Nors Vandeniai mėgsta individualumą ir yra be galo savarankiški, kai jiems žmogus iš tiesų patinka, jie pasistengs rūpintis juo ir būti netoliese. Todėl jei jauti Vandenio artumą - suklusk, tu jam iš tiesų patinki.


Žuvys. Jei Žuvims kas nors patinka, jos tampa... kvailokos. Žuvys yra tikros svajotojos, todėl neretai pernelyg prisisvajojusios santykiuose gali tapti naivios bei patiklios. Tačiau jei nori pastebėti, ar Žuviai iš tiesų patinki, stebėk jos elgesį - kaip ji bendrauja, ar nesidrovi, ar nėra kukli.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis