Didysis horoskopas pagal Venerą: netikėtos tiesos apie asmenybę

Veneros planeta ne veltui laikoma moteriškumo simboliu. Ši planeta labai daug ką gali nusakyti apie moteriškąją lytį, todėl Venera Zodiako ženkluose geba akcentuoti svarbiausias Zodiako ženklų asmenybės dalis.

Venera Avino ženkle


Tai labai impulsyvi Veneros pozicija. Pirmasis instinktas atsidūrus joje – imtis veiksmų. Venerą Avino ženkle charakterizuoja greitai įsiliepsnojantis pyktis, tačiau tas pyktis paprastai ilgai netrunka. Iš tiesų, šie žmonės paprastai negyvena praeitimi, nekaupia nepasitenkinimo ir nejaučia apmaudo. Apskritai, juos pyktis užvaldo greitai, tačiau jie iškart to jausmo atsikrato. Turint tokį charakterį, graužačiai ir kankinimuisi gyvenime nelieka vietos.


Venera Jaučio ženkle


„Lėčiau važiuosi, toliau nuvažiuosi“ galėtų būti Veneros Tauro ženkle šūkis. Šie į tikslą orientuoti žmonės negarsėja savo tempu, tačiau jų ištvermė – milžiniška. Paprastai ramūs ir nieko neimantys į galvą šio ženklo atstovai pernelyg provokuojami pademonstruoja savo charakterį. Vis dėlto, dažniausiai jie nepraranda savitvardos taip greitai kaip kiti. Venera Jaučio atstovuose vertina stiprybę ir stabilumą. Juos sąlygoja saugumas, taip pat jiems labai svarbūs jų asmeniniai daiktai.


Venera Dvynių ženkle


Venera yra ta planeta, kuri valdo mūsų aistras ir impulsus. Permainingame oro ženkle Dvyniuose Venera jaučiasi šiek tiek pasimetusi ir nenuosekli. Šiek tiek nuobodžiaujančiai Venerai Dvyniuose dažnai tereikia pakeisti tempą, kad palaikytų reikiamą energijos lygį. Iš tikrų, tai šiek tiek keista. Kai nėra per daug ką daryti, šio ženklo atstovai jaučiasi šiek tiek išsekinti, o jeigu darbotvarkėje laukia daug įdomių dalykų, Venera čia gali pasitarnauti kaip nepailstantis variklis! Dvyniams labiau nei bet kurio kito ženklo atstovams būdinga fizinė reakcija į nuobodulį.


Venera Vėžio ženkle


Ši pozicija turi polinkį į pasyvų agresyvumą. Tokie žmonės priešinasi pokyčiams ir vengia tiesioginių susidūrimų. Prieš imdamiesi veiksmų jie turi jaustis saugūs. Todėl visai nenuostabu, kad kartais jie atrodo pakankamai lėti. Jų šūkis skamba taip: „Geriausias puolimas yra gynyba“. Kai kam jie gali atrodyti silpni, tačiau iš tiesų jie gali būti itin stiprūs. Jų stiprybė slypi jų atkaklume. Jų lytinis potraukis gali būti labai susijęs su emociniais poreikiais. Jie sugeba sudominti kitus savo apsauginiu, beveik terapiniu būdu.


Venera Liūto ženkle


Ši Veneros pozicija suteikia paskatą reikšmingumui. Venera Liūto atstovuose turi stiprų poreikį kažką kurti. Jie yra nusprendę, kad jų gyvenimai turi ne šiaip sau prasmę, bet reikšmingą prasmę! Tai ypač gyvybinga Veneros pozicija. Aistros nerimsta, tas pats pasakytina ir apie geismus. Venerai daug ištvermės suteikia ne kas kita kaip stipri valia. Nors Venera Liūto ženklo atstovuose mėgausis rizikos teikiamu malonumu, galų gale jie pasižymi dideliu supratingumu.


Venera Mergelės ženkle


Šie produktyvūs ir nuolat užsiėmę žmonės yra orientuoti į tikslą, jie pasižymi stipriai išreikštu praktiškumu. Nors kartais jie gali būti lengvai išsiblaškę, tačiau vien tik todėl, kad kiekvieną akimirką jie daro daugybę dalykų. Nepaisant visko, dėl Veneros įtakos Mergelės ženklo atstovai viską padaro labai gerai! Mergelės sugeba vienu metu daryti daugybę užduočių, joms taip pat būdingas polinkis užsikrauti ant savęs kiek per daug tų užduočių. Veneros Mergelės ženkle nėra labai agresyvus. Nors šie žmonės gali kartais būti šiek tiek užsispyrę ir kritiškai nusiteikę, jie retai vaiko aplinkinius.


Venera Svarstyklių ženkle


Venera Svarstyklėse dažnai atspindi veiksmus dar prieš jų imantis. Ryžtingumas nėra jų stiprioji pusė, tačiau galiausiai jie viską nuveikia. Daugelis žmonių šioje pozicijoje linkę vilkinti situaciją, kadangi dažniausiai jie jaučia poreikį pasverti visas alternatyvas prieš imantis veiksmų. Gyvenimas nėra visada teisingas, kaip pasakytų Venera Skorpione, tačiau Venera Svarstyklėse šiai savokai pritartų retai. Šio ženklo atstovai lengvai pagaunami azarto ginti save ir kitus.


Venera Skorpiono ženkle


Venera Skorpiono ženkle mėgsta mesti iššūkį ir imtis to, kas neįmanoma. Jie metasi į tai, ką nusprendė nuveikti, apsiginklavę koncentruota energija ir neįtikėtina valia. Šie žmonės pritraukia sunkiai įveikiamus priešininkus, nors dažniausiai tai padaro tyliai. Jie niekada nepraranda savo gebėjimo išlikti šaltakraujiški ir neprarasti pusiausvyros. Kas dedasi viduje – tai jau visiškai kita istorija, o į širdį jie lengvai neįsileidžia. Venera Skorpiono ženkle turi potencialą išnaudoti kitus – šie žmonės mato per kitus, nors jie labai pasikliauna savo vidiniu jausmu.


Venera Šaulio ženkle


Kai Venera Šaulio ženkle supyksta, šio ženklo atstovai jaučiasi tarsi bėgtų. Jie privalo kažką padaryti, net jei tai tiesiogiai nesusiję su situacija, tačiau vistiek jiems gyvybiškai būtina kažko imtis. Šauliai nepasižymi didele kantrybe, jei kalba eina apie gebėjimą išlaukti. Štai iš kur kyla nenuilstanti ir į nuotykius linkusi Šaulio prigimtis. Žmonės su šia Veneros pozicija turėtų rimtai pagalvoti apie fizinį aktyvumą kaip geriausią pykčio valdymo priemonę, jei jiems dar natūraliai tai nesigavo. Žmonės su Venera Šaulio ženkle turi keletą projektų vienu metu.


Venera Ožiaragio ženkle


Kai ugningoji Venera atsiduria didesniu tvarkingumu pasižyminčiame Ožiaragyje, šio ženklo atstovai į gyvenimą žvelgia prislopintai ir laikosi kontrolės. Dauguma nepasižymi ypatingu entuziazmu, jų energija silpna, bet ryžto jiems netrūksta. Venera Ožiaragyje mėgsta būti dėmesio centre. Tai dažniausiai į tikslą orientuoti ir susitelkę žmonės, kurie nebijo sunkaus darbo.


Venera Vandenio ženkle


Gali būti šiek tiek sunku suprasti tiksliai, kas Venerai patinka Vandenyje. O gi jiems patinka stebinti žmones. Jų išmėginti ir patikrinti metodai yra pernelyg nuobodūs tiems, kurie gimė su Venera šiame unikaliame ir originaliame ženkle. Venera Vandenyje dažnai taipogi pasižymi pakankamai unikaliu požiūriu į pasaulį. Šie žmonės paprastai stipriai didžiuojasi savo nepriklausomybe. Kai Venera yra šiame pastovumu pasižyminčiame ženkle, jų lengvai nepastumdysi.


Venera Žuvų ženkle


Būdami sukalbamo ir švelnaus būdo, šie žmonės juda per gyvenimą tokiu keliu, kurį sunku būtų pavadinti tiesiu. Venera yra veiksmo ir argumentų planeta, o Žuvys yra pasyvus ženklas, kuris retai kovoja už savo teises tiesiogine to žodžio prasme. Tad Veneros buvimas Žuvyse – neįprasta kombinacija. Kartais šie žmonės turi polinkį jaustis kaltais dėl kylančio pykčio, jiems sudėtinga pastovėti už savo nuomonę. Taigi, Venera Žuvyse linkusi „tekėti palei srovę“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis