Patraukliausių priešingai lyčiai merginų bei moterų 5 - tukas

Nors daugelis patrauklumą sieja su išoriniu grožiu, tiesa ne visai tokia. Į patrauklumo sąvoką įeina gebėjimas bendrauti, tinkamai pateikti save, pasižymėti geromis manieromis ir išprusimu. Tam pritaria ir vyriškoji lytis, kuri renka pačius patrauklius merginų Zodiakus pagal jų savybes:

1 vieta -SKORPIONĖS. Skorpionės tikrai neturėtų skųstis priešingos lyties dėmesiu vien dėl to, jog savo gudrumu gali suvilioti kiekvieną. Dažniausiai jos strategiškai mąsto, kaip patraukti priešingos lyties atstovą ir pradeda nesibaigiantį meilės žaidimą. Jei tik priešinga lytis į jį įsitraukia, prasideda įdomybės. Be to, šios merginos iš prigimties labai žavios - turi stiprius plaukus, gražius dantis, skaisčią odą, todėl, akivaizdu, jog puiki išvaizda joms tik prideda žavesio. Žodžiu, šios merginos gali mėgautis nesibaigiančiais meilės nuotykiais, jei tik pačios to panorės.2 vieta - LIŪTĖS. Liūtės nepaprastos personos - dažnai artistiškos, neretai dramatiškos, kartais jautrios, tačiau tokios gyvos ir tikros, jog šių savybių joms galėtų pavydėti kiekviena. Tikriausiai žinote, kiek daug esti merginų, kurios nors ir gražios, nors ir išmintingos, nors ir mielos, yra visai neįsimintos. Vieną kartą pamačius ar susipažinus su tokio tipo merginomis, greitai jas paprasčiausiai pamirši, nes pažintis nebuvo ypatinga. Liūtės - ypatingos merginos, kurių patrauklumo lygmuo labai aukštas. Nesvarbu, jos lieknesnės ar stambesnės, turi ilgus plaukus ar trumpesnius, yra puošnesnės ar paprastesnės - visos jos savyje talpins kažką magiško, netikėto, kas kartą nustebinančio.


3 vieta - DVYNĖS. Po šio Zodiako ženklu gimusi mergina - ypatinga, ir daugelis besidominčių astrologija bei pažinusių ją realybėje, gali tai patvirtinti. Tai be galo stiprią aurą turinti moteriškosios lyties atstovė, kuri keri ne tik išoriniu žavesiu. Taip, šio Zodiako ženklo merginos neleis sau iš namų išeiti nesusitvarkiusios ar stilingai neapsirengusios, taip dar labiau padidinant savo privalumų skaičių. Visgi ne jų puikus stiliaus bei estetikos pojūtis žavi labiausiai - tai vidinis tviskesys, kuris nenustoja egzistavęs visus metus. Dvynės spinduliuoja vidinį patrauklumą, nesivaiko banalybių, vulgarybių, ir žino, kad svarbiausia dailinti savo vidinį pasaulį.4 vieta - SVARSTYKLĖS. Svarstyklės geba savo laisvalaikį padaryti įsimintinu. Jos visuomet turi ką papasakoti - nesvarbu, tai gali būti visiškas menkniekis, kuris tuo pat metu galėjo nutikti dar tūkstančiams žmonių, bet Svarstyklės, pasinaudodamos joms suteikta komunikacijos dovana, geba situaciją nupasakoti įdomiai, įtraukiančiai. Dažniausiai vyriškoji lytis (nekeista) susižavi jų dailia išvaizda, tačiau kaip ten sakoma: pagal išvaizdą sutinka, o pagal protą palydi? Būtent šis pasakymas tiksliausiai tiktų Svarstyklėms, mat dažnai gana nepatikliai į jų grožį bei patrauklumą žvelgiantys vaikinai greitai įsitikina, jog tai šiltos, draugiškos, o svarbiausia - gudrios ir racionalios merginos.


5 vieta - VANDENĖS. Vandenės, nors neretai būdamos karštakošės ir neretai gebačios lengva ranka sugriauti santykius, yra vienos labiausiai dėmesį traukiančios merginos. Gerbėjai prie jų limpa it musės prie medaus, nes jos ne tik be galo charizmatiškos, bet ir geba meistriškai flirtuoti. Kalbant apie vyriškąją lytį, vaikinus dažniausiai traukia karštas Vandenių būdas - nors neretai jos puola į konfliktus ir ginčus, jos tiesiog magiškai geba prikaustyti dėmesį ir jį išlaikyti. Šios merginos taip pat pasižymi ypatingu žavesiu, tiesa, jį yra labiau linkusios išlaikyti santykių pradžioje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis