3 sudėtingiausio charakterio asmenybės pagal Zodiako ženklus

Sunkoka perprasti kitus žmones, ypač kai šie visiškai kitokie nei mes patys. Skirtingi interesai, požiūriai, vertybės, charakterio niuansai... Galbūt todėl pasaulyje kyla tiek daug nesusipratimų bendraujant. Vis dėlto teigiama, jog būtent po šiais Zodiakais gimusius sunkiausia perprasti. Kuo - paskaityk.

Svarstyklės. Svarstyklės gana jautrus Zodiako ženklas, tačiau ne dėl perdėto jautrumo jas galima išvysti daugiausiai neigiamų savybių turinčių Zodiako ženklų sąraše. Svarstyklės neretai užgula savo problemas kitiems ant pečių - dažnai skundžiasi, virkauja, dūsauja ir kitaip vaidina nuskriaustąsias. Puiku yra išsikalbėti, tačiau kai tai virsta nuolatinių bėdų primetimu kitiems... Svarstyklės taip pat pasižymi labai dideliu neapsisprendimu - nors tai neatrodo tokia jau didelė bėda, kuriant artimus santykius tai tampa tikru peiliu. Nebent partneriui patinka visapusiškai dominuoti ir vadovauti...


Ožiaragis. Ožiaragiai yra laikomi vieni uždariausių Zodiako ženklų, todėl neretai žmonės, bendraudami su jais, atsimuša tarsi į sieną. Sunku suvokti, ką mąsto ir apie ką svajoja Ožiaragis. Šie ženklai yra linkę ypač užsisklęsti, kai kalbama apie jų problemas. Jie nėra linkę išsišnekėti, todėl juos apima depresinės nuotaikos, o tokiu būdu kitiems tampa sunkoka su jais bendrauti ir komunikuoti. Kitiems žmonėms tampa sunku užmegzti su Ožiaragiais draugišką kontaktą, mat jie dažnai atrodo liūdnoki, pasinėrę į save, savo išgyvenimus. Ožiaragiams taip pat nelengva užmegzti artimus santykius - tam trukdo jų apatija ir nemokėjimas džiaugtis gyvenimo teikiamais malonumais.


Skorpionas. Skorpionai ir patys žino - kartais jie būna tokie nepakenčiami, jog verčiau nuo jų bėgti. Nors Skorpionai turi nemažai teigiamų savybių, vis dėlto dominuojančios jų savybės nėra nuoširdumumas ir gerumas. Skorpionai be galo valdingi ir kerštingi, todėl susipykus su jais lengva nebus. Be to, sarkazmas - vienas geriausių Skorpiono draugų, todėl savo kalbomis jie dažnai pašiepia ar net įžeidžia kitus, nors ir žino, jog kitus skaudina. Skorpionai dažnai yra be galo įtarūs - tai kiša koją santykiuose, nes jų begalinis pavydas gali sugriauti ir tvirčiausius ryšius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis