Tau priskirtas asmenybės tipas pagal Zodiako ženklą

(1)

Šis britų mokslininko N.Gewerio pritaikytas asmenybių aprašymas kiekvienam Zodiako ženklui itin tikslus. Jis nėra itin detalus, tačiau be galo tikslus - rask savąjį Zodiaką ir perskaityk, koks asmenybės tau priskirtas!

AVINAS. Aktyvusis tipas. Šio tipo asmenys lengvai prisitaiko prie naujos aplinkos, naujų žmonių. Greitai supyksta, tačiau geba greitai atleisti. Daugelį dalykų daro dėl naudos sau. Gali įsikalbėti ligą, kurią paskui pats išsigydyti.

Tokiems žmonėms padeda įsitikinimai bei principai. Atsipalaiduoti leidžia užsiėmimas mėgstama veikla.


JAUTIS. Šeimyniškasis tipas. Jos labai vertina šeimą ir skiria jai daug dėmesio, tačiau nevengia konfliktų. Nors jos teigia, jog jas išprovokuoja jų šeimos nariai, vis dėlto gali būti, jog jos pačios yra linkusios konfliktuoti. Tam, jog to būtų išvengta, būtina žinoti jų silpnąsias vietas ir verčiau geriau ant jų „neminti“.


DVYNIAI. Konfliktuojantis tipas. Dvynių santykiai su šeima, kaip bebūtų, yra patys prasčiausi. Dažnai jos konfliktuoja su šeimos nariais dėl laisvo melancholikių būdo. Ypač konfliktai padažnėja paauglystėje, kai jos bando atrasti save ir vietą, kur galėtų save realizuoti.


VĖŽYS. Mąstytojo tipas. Šio tipo asmenys yra uždari ir lėti žmonės. Retai reiškia savo emocijas. Tačiau yra be galo ištvermingi ir gali ištverti daugiau išbandymų ir sunkumų nei kitų temperamentų žmonės. Tokiems žmonėms padeda visapusiška ramybė, neskubėjimas. Atsipalaiduoti leidžia buvimas gryname ore, gamtoje.


LIŪTAS. Pramogisto tipas. Šio tipo asmenys labai dideli karštakošiai, greitai užpyksta, sunkiai atleidžia, niekuomet nenori prisipažinti, jog klydo. Labai audringai ir perdėtai į viską reaguoja. Taip pat tokie žmonės mėgsta pirmauti, priešintis viskam, kas pastoja jiems kelią.Tokiems žmonėms padeda komplimentai, pagyros, nuolatinis liaupsinimas, buvimas su draugais, pramogavimas.


MERGELĖ. Prieraišusis tipas.Šio tipo merginos dažnai būna labai prisirišusios prie savo šeimos, o tai gali trukdyti joms vėlesniame amžiuje. Joms sunku ilgesnį laiką išvažiuoti iš namų, o su tėvais jos stengiasi palaikyti ryšį, kad ir kokiame pasaulio krašte būtų. 


SVARSTYKLĖS. Bendraujantis tipas. Svarstyklės yra tos, kurias nuolat supa kiti žmonės. Jų charakteris optimistiškas ir linksmas, todėl visi nori tapti jų draugais. Deja, kartais jos teigia, jog turi nemažai pažįstamų, tačiau tikrų draugų ne tiek ir daug. 


SKORPIONAS. Įžeidusis tipas. Jos nėra linkusios draugų apgaudinėti, tačiau jeigu draugas ar draugė įžeis Skorpionę, gero nelauk. Jos yra linkusios kerštauti ir kartais net skaudinti. Vis dėlto, jei su ja bus elgiamasi gražiai, ji bus gera ir ištikima draugė.


ŠAULYS. Nepriklausomasis tipas. Jos yra laikomos vienišėmis, kurios vaikšto vienos. Vis dėlto, jei Šaulė pradeda draugauti su vaikinu, jos meilė gali būti kupina įvairiausių vingių. Šaulės mėgsta ramybę, tačiau kai kalba pradeda eiti apie santykius, visko pasitaiko. 


OŽIARAGIS. Melancholikės tipas. Šios merginos yra tos, kurios nepripažįsta didelio pažįstamų rato, o pasikliauna tik tais, kuriuos iš tikrųjų gerai pažįsta. Vis dėlto kaip draugės yra labai linksmos. Jų kūrybingas charakteris lemia tai, jog jos visuomet sugalvoja, ką veikti, todėl su jomis niekada nebus nuobodu.


VANDENIS. Nepatiklusis tipas. Vandenės yra tos, kurios nepripažįsta didelio pažįstamų rato, o pasikliauna tik tais, kuriuos iš tikrųjų gerai pažįsta. Vis dėlto kaip draugės jos yra labai linksmos. Jų kūrybingas charakteris lemia tai, jog jos visuomet sugalvoja, ką veikti, todėl su jomis niekada nebus nuobodu.


ŽUVYS. Intravertiškasis tipas. Šio tipo asmenys yra itin jautrūs žmonės. Jų emocijos labai gilios, tačiau melancholikai jų neišreiškia savo išorėje. Šie žmonės yra labai uždari, nemėgstantys triukšmingų susibūrimų. Dažnai trūksta ištvermės, pasitikėjimo savimi.Tokiems žmonėms padeda bendravimas. Atsipalaiduoti padeda pasyvūs užsiėmimai (pvz., knygos ar žurnalo skaitymas, televizoriaus žiūrėjimas).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis