Kuo ypatingi žmonės, gimę po 13 - uoju Zodiako ženklu

(2)

Nors astrologija besidomintys puikiai žino tryliktojo Zodiako ženklo Gyvatnešio ypatybes, kai kuriems šis paslaptingasis ženklas gali būti negirdėtas.

Gyvatnešio ženklas apima Skorpiono ir Šaulio Zodiako ženklus. Jam priskiriamas laikotarpis nuo lapkričio 16 - 21 d. ir nuo lapkričio 29 iki gruodžio 18 d.


Nors esame pratę prie tradicinių dvylikos Zodiako ženklų, Mineapolio universiteto dėstytojas P. Kanclis teigia, jog prieš 2000 metų sudaryta Zodiako ženklų sistema jau gerokai paseno. Juk laikui bėgant keitėsi žemės ašies pasvyrimo kryptis, todėl Zodiako ženklai išsitempė.


Žinoma, kol kas į P. Kanclio samrotavimus astrologai rimtai nežiūri ir neketina dėl Gyvatnešio keisti visų Zodiako ženklų. Tačiau viena yra visiška teisybė - į Gyvatnešio laikotarpį pakliūnantys asmenys, kaip teigiama, yra ypatingi.


Kuo pasižymi žmonės, gimę po Gyvatnešio ženklu?


Po Gyvatnešio ženklu gimę asmenys pasižymi neįtikėtina stiprybe. Jie turi ypatingų galių, kaip teigiama, net atgamtiškų. Būtent šio Zodiako ženklo atstovai dažnai teigia matantys dvasias, paranormalius reiškinius ir prisiekia girdintys keistus garsus.


Moteriškosios lyties atstovės pasižymtin stipria nuojauta bei neįtikėtina uosle blogiems dalykams - išdavystėms, nelaimėms, netinkamam žmonių elgesiui. Galbūt todėl po Gyvatnešio Zodiako ženklu gimusiems žmonėms dažniausiai labai sekasi, jie sukuria sėkmingus verslus, tvirtas šeimas ir užaugina gabius vaikus.


Tiesa, sėkmę Gyvatnešiai gali sugriauti vienu piršto judesiu. Nors tai be galo stiprūs žmonės, jie neretai pasiduoda priklausomybėms, kurios gali sugriauti jų laimę. Gyvatnešiai ypatingi tuo, jog geba sėkmingai manipuliuoti žmonėmis, mat yra iš prigimties tam sutverti. Būtent todėl su Gyvatnešiais derėtų būti atsargiais.


Asmeniniame fronte Gyvatnešiai geba būti ir be galo švelnūs, ir tuo pačiu labai šiurkštūs bei atšiaurūs. Jei jiems bus parodyta meilė, Gyvatnešiai į ją atsakys. O jei juos skaudins, jie kerštaus taip, jog maža nepasirodys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis