Po šiais 3 Zodiakais gimusios - draugės, kurias kiekvienai būtina turėti savo gyvenime

Tai žmonės, be kurių negera. Nejauku. Nemiela. Gimsta ilgesys, kuris pereina į sunkią pasiilgimo būseną, ypač, jei šių žmonių nematome ilgiau nei mėnesį. Po šiuo Zodiaku gimusios spinduliuoja neįtikėtinai artimą bei jaukią aurą, kuri kviečia prisėsti, užsiplikyti arbatos, nuoširdžiai pasišnekėti, o po to keliauti linksmintis iki ryto.

VĖŽYS. Kuo puikiausiai sutari su draugės tėvais, jie mielai su tavimi pasišnekučiuoja ir gal net laiko savo kita dukra - juk dažnai vakarieniauji pas draugę, kaip ir... pusryčiauji. Puikiai žinai, jog tik su geriausia drauge smagiausios šnekos iki ryto, todėl gana dažnai net svarbų pasimatymą iškeiti į pasibuvimą su drauge. Neretai dar nepažinus žmogaus sunkoka spręsti, ar jis gyvenime užims svarbią vietą. Vis dėlto su tavimi susipažinus yra kitaip - vos pamačiusi tave ir dar gerai tavęs nepažinus, daugelis širdies gilumoje jau žinojo, jog tu būsi gera draugė. Dažniausiai daugelis šalia tavęs jaučiasi taip, lyg tavęs nebūtų. Šalia tavęs galima pasakyti toookią nesąmonę, jog ir tas, kuris pasakė, gali dėl jos susigėsti. Tu esi geriausia draugė, kuri daugeliui suteikia neapsakomą laisvumo jausmą.

Kadangi esi talentinga ir žingeidi mergina,iš tavęs draugės mokosi įvairiausių dalykų - profesinių, kulinarinių, bendravimo su žmonėmis gebėjimų, flirto vingrybių ar profesionalumo kalbant apie stilių bei grožį. Tu taip pat esi linkusi palaikyti ryšį su draugėmis virtualiuoju būdu, kad ir kuriame pasaulio krašte jos begyventų. Nesvarbu, kiek kilometrų jus skirtų, tu visuomet stengiesi palaikyti su drauge ryšį ir komunikuoji internetiniu būdu. O kai esi šalia, šalia tavęs paprasčiausiai yra be galo gera. Daugelis nežino tokio žmogaus, su kuriuo jaustumeisi taip ypatingai, kaip būdami su tavimi. Tu skleidi nepaaiškinamai stiprų ryšį su draugėmis, kuris nenutrūks niekada.

Esi visada išklausantis ir besirūpinantis kitais žmogus. Daugelis, esantys šalia tavęs, nebijo, jog liks vieni - puikiai žino, jog yra kažkas, kas juos palaikys net sunkiausiu momentu - tai esi tu! Neretai draugams dažniausiai vengiame skųstis ir pasakoti tai, kas mus skaudina ar erzina. O tu esi tas žmogus, kuris daugelį skatina atsiverti ir gali palaikyti net sunkiausiu gyvenimo momentu. Paprasčiausiai labai stengiesi dėl draugystės, nes manai, jog turėti artimų širdžiai žmonių - viena svarbiausių gyvenimo užduočių. Beje, su tavimi kartu gera tiek tylėti, tiek linksmintis - esi vienas tų unikalių žmonių, kurie geba palaikyti nuotaiką per linksmybių įkarštį, o kartu ir nurimus smagiai bei jaukiai paplepėti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis