Po šiais 5 Zodiako ženklais gimusios 2020 m. gali išvysti augančius pilvukus

Nors amžius, kuomet gimdo moterys, darosi vis vėlyvesnis, pavyzdžių, kai merginos gimdo jauname amžiuje, vis dar yra nemažai. Tai mus paskatino pasidomėti prognoze, po kokiais Zodiakais gimusios gali jau ateinančiais metais susilaukti vaikų. Įspėjame, kai kurios tai gali palaikyti visišku pramanu, mat kol kas horizonte nematyti partnerio bei potencialaus tėvelio.

JAUTĖS. Jautės - racionalios, viską apskaičiuojančios merginos. Tai, jog Jautės jau ateinančiais metais susilauktų vaikelio, drauges bei aplinkinius nustebintų, tačiau tik iš dalies. Geriau Jautes pažįstantys tvirtai žino, jog nors vaizduoja ganėtinai atsainias, komiškas, neretai net ironiškas merginas, viduje jos yra švelnios merginos, trokštančios besirūpinti šeimos gerbūviu bei aprūpinti atžalas meile bei rūpesčiu. Galima tik pasakyti, jog Jautės būtų puikios mamos ir kaipmat atrastų ryšį su vaiku, nes... su kuo jos jo neatrastų? Tad 2020 metais yra šansas, nors ir labai mažytis, jog jos gali sulaukti staigmenos - vaikelio gimimo.


SVARTSYKLĖS. Svarstyklės to tikrai nesitikėjo... Juk jos - iš prigimties linksmybes, laisvę ir keliones dievinančios asmenybės, kurios dažniausiai yra linkusios svarstyti apie vėlyvą šeimos sukūrimo variantą. Nors tai veržlios, energingos asmenybės, kurios bus puikios mamos, nes pasižymi šaltais nervais, jų netolimos ateities vizijose šeimos sukūrimo nėra. Nejuokaujame, bet gali būti, jog kitais metais jas tiesiog priblokš žinia apie gyvą staigmenėlę. Jei tai nebus mylimas žmogus, yra didelė tikimybė, jog tai bus tas, su kuriuo nesies rimti santykiai arba jie bus ką tik prasidėję. Linkime teisingų, gerai pasvertų, racionalių ir apgalvotų sprendimų, Svarstyklės!


ŠAULYS. Šaulės išsiskiria nepaprasta šiluma ir moteriškumu, todėl jų ateities vizijose šeima nėra tolima. Žinoma, tam, jog sukurti darnią šeimą, būtina rasti potencialų, racionalų ir mylintį partnerį, tačiau net neabejojame, jog Šaulėms tai pavyks padaryti. Ir gali būti, net kitais metais! Remiantis prognozėmis, Šaulės prieš savo gimtadienio šventę sutiks tą vienintelį, kurį įsimylės netikėtomis aplinkybėmis. Tai gali būti žmogus, kurio jos nė nesitikės sutikti, tad pažintis įvyks ne naktiniame klube ar pažinčių programėlės dėka. Kadangi meilė bus stipri, didžiulė, jau metų pabaigoje ją gali vainikuoti kai kas rimtesnio - žinia apie į pasaulį atkeliaujantį žmogutį.


VANDENĖS. Vandenės jau kitų metų pradžioje pajus, jog į gyvenimą atkeliauja harmonija, o kartu su ja - vidinis pasitikėjimas, darna ir optimizmas. Būtent šių savybių rinkinys Vandenėms padės į jų gyvenimą pritraukti rimtą, šeimynišką žmogų, kuris, gali būti, išreikš norą kurti šeimą. Šis pasiūlymas Vandenes gali šokiruoti, ypač, jei šios yra jauno amžiaus. Visgi apsipratusios su mintimi ateinančių metų pabaigoje jos gali pačios savyje pajusti motinišką instinktą ir nebesipriešinti idėjai susilaukti vaikelio. Žinoma, šios mintys taip ir gali likti mintimis arba tik žodžiais, o ne veiksmais. Gims vaikelis ar ne, Vandenės gali pasiruošti ateinančiai rimčiai ir susikaupimui.


ŽUVYS. Žuvys nuo mažumės svajojo apie vestuves, tvirtą vyro užnugarį, meilius vaikučius ir nuostabų harmonijos jausmą viduje. Gal todėl jos ganėtinai jauname amžiuje atsisakys vakarėlių, kurie joms paprasčiausiai pabos ir pradės dairytis rimto partnerio, atitinkančio jų lūkesčius. Be to, teigiama, jog Žuvys - vienos vaisingiausių! O ko daugiau reikia vyrams, jo šie jaustų, jog moteris, mergina bus tinkama šeimai? Ateinančiais metais Žuvys gali subręsti šeimai ir susilaukti palikuonio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis