5 merginos pagal Zodiaką, kurios 2020 m. bus pačios geriausios draugės

Merginos, gimusios po šiais Zodiako ženklais, ateinančiais metais bus pačios geriausios, nuoširdžiausios ir puikiausios draugės. Štai Zodiako ženklų sąrašas:

DVYNYS. Dvynės žino - draugystė neturi būti kančia ar pareiga. Būtent todėl jos palaiko ryšius tik su tomis draugėmis, kurios yra jų artimos sielos. Jei Dvynės jaus, jog draugė tolsta ar neatitinka jų interesų, tikėtina, jog draugystei užvers kelią. Su Dvynėmis gali prisijuokti iki soties. Kartu su rimtuoju pradu Dvynės savyje talpina toookį humoro jausmą, kuris kartais gali privesti net iki labai rimto pilvo skausmo. Su šia mergina tikrai prisilinksminsi tiek, jog dar ilgai mintyse karaliaus prisiminimai. Ateinančiais 2020 m. Dvynės ir toliau išliks pačios linksmiausios ir nuoširdžiausios draugės.


VĖŽYS. Vėžiukės - pačios nuoširdžiausios draugės, kokios tik gali būti. Dažniausiai jos turi net ne po vieną geriausią draugę ir tai visai nestebina! Ypač, paskaičius, kokios gi jos kaip draugės. Puiku tai, jog Vėžiukės priima kiekvieną žmogų tokį, koks jis yra, todėl šio Zodiako atstovės toleruoja įvairiausius žmonių tipus. Joms nerūpi jų draugų finansinė padėtis ir nė motais, ką vakarėlyje šie prisišnekėjo vakar. Tai be galo tolerantiškos asmenybės, kurios sugeba įžvelgti kiekvieno žmogaus unikalumą.Ateinančiais 2020 m. Vėžiukės ir toliau išliks pačios nuoširdžiausios draugės.


LIŪTAS. Jos bus net tada, kai joms pačioms be galo skaudės. Liūtės, kad ir kokį sunkų laikotarpį išgyventų, visuomet yra linkusios išlikti pozityvios ir net stengiasi padėti kitiems, kai joms pačioms yra nelengva. Su Liūtė jautiesi taip tarsi, būtum namuose. Jei Liūtas ką nors prisileidžia arti, tikėtina, apsupa tą žmogų gerumu. Liūtės niekada savo geriausiems draugams neparodys pagarbos, nesišaipys ir stengsis sukurti jaukią atmosferą.Be to, Liūtės - tikros psichologės, kurioms nebūtinas psichologijos diplomas. Ateinančiais 2020 m. Liūtės ir toliau išliks pačios geriausios draugės - psichologės.


MERGELĖ. Dažniausiai Mergelių gimusių draugės puikiai žino, į ką kreiptis vidurnaktį. Kai griūva santykiai, kai norisi kartu pasijuokti stebint romantinį filmą, pašnekėti apie orą ar rimtesnius dalykus. Tai ta draugė, kuri, net neabejoji, visuomet pakels ragelį ar atvers duris. Tokių žmonių neturi ir negali būti daug - tik ji viena. Būtent Mergelė supras iš pusės žodžio ir nutikus kam nors, kas sudrebins tavo vidinį pasaulį, kantriai išklausys, reikiamu metu patylės arba pralinksmins. Mergelės, kad ir kokį sunkų laikotarpį išgyventų, visuomet yra linkusios išlikti pozityvios ir net stengiasi padėti kitiems, kai joms pačioms yra nelengva. Ateinančiais 2020 m. Liūtės ir toliau išliks pačios geriausios draugės.


OŽIARAGIS. Jos turi nedaug draugių, tačiau pačias tikriausias. Jos yra tos, kuri draugystės it trofėjų neskaičiuoja. Draugė Ožiaragėms - žmogus, kuris skatina tobulėti, kartu su ja žengia pirmuosius žingsnius meilės, karjeros link ir visokeriopai palaiko. Nuoširdumas - jų variklis. Jos visus geba kitus apsupti nuoširdumu, nes yra be galo paprastos. Šio Zodiako ženklo merginos pačios negali pakęsti perdėm pasipūtusių žmonių, todėl stengiasi, jog gyvenimo kelyje jų nepasitaikytų, o jei tai ir nutiktų, jie ilgai jame neužsiliktų. Ateinančiais 2020 m. Ožiaragės ir toliau išliks pačios paprasčiausios ir mieliausios draugės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis