2020 metų išsami prognozė Skorpionėms: vieną mėnesį ypatingai seksis

Vienam ryškiausių Zodiako ženklų - Skorpionėms, ateinantis sezonas laukia aktyvus ir dinamiškas. Paskaitykite, ką apie jūsų metus nusakys detali būsimų metų prognozė.

SAUSIS


Mokslai ir darbas turėtų būti pagrindinis tavo interesas pirmąjį metų mėnesį. Nenusimink, kad teks daugiau padirbėti, nes tavo darbas bus pastebėtas ir įvertintas. Tačiau nepaskęsk darbų sūkuryje, sausis – puikus mėnuo ir romantiškiems pasimatymams, net piršlybų metas.


VASARIS


Antrasis metų mėnuo bus pažymėtas pabaigomis: galbūt teks išsiskirti su vaikinu, pakeisti mokyklą ar darbo vietą. Svarbu apsispręsti, kokie santykiai ar veikla atneša tau daugiau streso ar liūdesio, bet ne laimės. Būtent juos be gailesčio mesk iš savo gyvenimo.


KOVAS


Atrodys, kad kažkas tave saugo jau nuo pavasario pradžios. Paaiškės, kad tai artumas žmogus, nekantraujantis pranešti tau kuo geresnes naujienas, tikėtina, apie pagerėsiančią tavo finansinę būklę.


BALANDIS


Pasiruošk balandžiui, nes jis bus daug paslapčių atskleisiantis mėnuo. Turi didelių svajonių? Galvok apie jas atsargiai: būtent šį mėnesį didžiausia galimybė išsipildyti slapčiausiems troškimams.


GEGUŽĖ


Gegužę stenkis nė per žingsnį nesitraukti nuo draugių: joms tavo parama bus itin svarbi, o tau už viską labiau norėsis rūpintis silpnesniais. Tačiau saugok sveikatą: apgaulinga šiluma gali paguldyti tave į ligos patalą.


BIRŽELIS


Vasaros pradžia nebus lengva, laukia daug neužbaigtų reikalų, atsiskaitymų, gal net egzaminų perlaikymų. Todėl stenkis jau nuo mėnesio pradžios atidžiai mokytis, nepraleisti pamokų, nes, atrodys, kad visų testų klausimai „susimokė“ prieš tave. Sudėtingas mėnesis tiek emociškai, tiek fiziškai, todėl pradėti sportuoti – ne pats geriausias metas.


LIEPA


Liepa stebins beveik kiekvieną dieną! Kai jau atrodys, kai pagaliau gali atostogauti ir atsipalaiduoti, netikėtai atsiras patrauklus darbo pasiūlymas arba susipažinsi su vaikinu, kuris mėgsta aktyvų gyvenimo būdą. Tiesa, birželio išbandymai tęsis ir liepą, todėl stenkis iš paskutiniųjų saugoti savo jėgas ir sveikatą.


RUGPJŪTIS


Rugpjūtis – vasaros pabaiga, tačiau tau jis bus naujų pradžių metas. Galbūt apsispręsi dėl studijų, svarbios kelionės arba tiesiog nuspręsi pasikeisti pati. Kad ir kas tai bebūtų, gyvenimas versis aukštyn kojomis.


RUGSĖJIS


Mokslo metų pradžia pareikalaus iš tavęs visų jėgų, todėl nenustebk, jei jau po pirmos savaitės jausiesi pavargusi. Gali jaustis nelaiminga dėl nepasitikėjimo savimi, atėjus rudeniui desperatiškai norėsi keisti savo išvaizdą, stilių ir net... draugus. Geriausia, jei sugebėsi susikoncentruoti ir visą likusią energiją skirti tobulėjimui.


SPALIS


Jeigu spalį tektų pasirašyti svarbus dokumentus, būk itin atidi, nes gali skaudžiai nusvilti ar net prarasti pinigus. Šį mėnesį atrodys, kad aplinkiniai nori tave apgauti, pasinaudoti tavo gerumu ir naivumu. Deja, nuojauta tavęs neapgaus.


LAPKRITIS


Paskutinis rudens mėnuo bus skirtas atsisveikinimams. Paprastai tau sunku atsikratyti net nereikalingų daiktų, mėgsti viską kaupti. Tačiau kartais reikia susitvarkyti ne tik spintą, kambarį, bet ir savo jausmus. Todėl jei visus metus širdyje nešiojai dvejonę, metas priimti sprendimą. Tai ypač aktualu toms, kurios svarstys apie santykių nutraukimą.


GRUODIS


Atsargiai, gruodis vilios ne tik šventiniu persivalgymu, bet ir kitais blogais įpročiais. Atsargiai, nes gruodį priaugti kilogramai tirps sudėtingiausiai. Laikykis griežtos dienotvarkės ir nesuk ratų aplink šaldytuvą vakarais. Švenčių metas – didelis išbandymas tavo piniginei. Jau dabar pradėk taupyti!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis