Tau skirtas vaikino vardas ateinantiems 2020 m. pagal Zodiaką

(4)

Jei netiki, jog meilės pasirinkimą gali lemti ne kas kita, o vaikino vardas, būtinai paskaityk šią prognozę. Po pusės metų ar metų galėsi pasakyti, ar ji tavo atveju buvo teisi. O gal vaikinas su šiuo vardu jau yra tavo meilės fronte? Visai nesistebėtume!

Avinas. Tau skirtasis... Mantas. Avinėms šalia savęs reikia tvirto bei vyriško vaikino. Mantai dažniausiai puikiai žino, ko nori iš gyvenimo ir vadovaujasi savo tvirta pozicija. Tai vaikinai, kuriuos pavergti nelengva, bet jei Mantai simyli, savo mylimąją pakylėja iki dangaus. Dovanos, siurprizai, romantiškos staigmenos, kelionės... Mantai vienaip ar kitaip pasistengia, jog mylimos jų damos liktų patenkintos. Jei turi Mantą šalia - laikyk ir nepaleisk.


Jautis. Tau skirtasis... Gintas. Jautės trokšta šalia savęs matyti lygiavertį partnerį. Vardas Gintas yra kilęs iš vokiečių kalbos ir reiškia galingas, stiprus. Gintams dažniausiai gamta yra dovanojusi nepaprastai atletišką kūną ir gebėjimą pritraukti merginų dėmesį. Tiesa ta, jog nors Gintai atrodo tikri donžuanai, iš tiesų yra be galo rūpestingi savo antrosioms pusėms. Tai vieni labiausiai atsidavusių poroje vaikinų, kurie labai vertina merginas.


Dvyniai. Tau skirtasis... Benas. Šalia savęs įsivaizduoji optimistišką ir drąsų vaikiną. Benas iš italų kalbos reiškia gerai. Tai su visais sutariantys ir optimiškai į pasaulį žvelgiančios asmenybės, kurios tikrai puikiai susikontaktuotų su kiek tvirtesnę poziciją turinčiomis kovo mėnesį gimusiomis merginomis. Puikiausia sąjunga!


Vėžys. Tau skirtasis... Vaidas. Vėžiukės yra be galo tvirtos, tad šalia savęs neįsivaizduotų išskydėlio. Vaido vardas kilęs iš lotynų kalbos žodžio, reiškiančio nugalėtojas. Vaidai linkę pirmauti ir gana dažnai santykiuose yra pavydūs. Vis dėlto pavydas nėra griaunantis - Vaidai kiek pavyduliaudami įrodo, jog mergina jiems svarbi. Vaidams svarbu merginą apsupti dėmesiu ir dažniausiai jie akivaizdžiai parodo, ką jai jaučia. Be to, nuolatos palaiko ryšį, todėl Vaidas visuomet parašys pirmas.


Liūtas. Tau skirtasis... Adomas. Liūtėms imponuoja vyriškumas. Adomas kilęs iš hebrajiško žodžio vyras. Adomai - vyriškumo, džentelmeniškumo bei elegancijos įsikūnijimai. Neretai Adomai būna mąslūs, gana gruboki, kartais net šalti, tačiau kai įsimyli, gali dėl savo mylimosios atiduoti viską. Draugystė su Adomu gali būti pati nuostabiausia, jei jo... neišduosi. Išdavystė Adomui prilygsta pragarui.


Mergelė. Tau skirtasis... Domantas. Šalia savęs įsivaizduoji ne titaną, o geraširdį bei suprantantį tave vaikiną. Domantas iš anglų kalbos reiškia mylintis, atsidavęs. Tai be galo romantiškos asmenybės, o kokie santykiai Mergelėms be romantikos? Domantas jas apipils taip trokštamu dėmesiu bei pasirūpins.


Svarstyklė. Tau skirtasis... Justinas, Justas. Esi tvirtai ant žemės stovinti asmenybė, todėl tau reikėtų vaikino, kuris taip pat propaguotų šias vertybes. Justino vardas yra kilęs lotynų kalbos ir reiškia teisingumą, tiesumą. Justinų varde užkoduotas nuolatinis tiesos ieškojimas, todėl su Justinais santykiai bus skaidrūs ir aiškūs. Justinai nėra linkę išduoti, jie vertina santykius ir stengiasi dėl jų kaip tik gali. Visgi Justinai turi puikią uoslę - jei juos išdavinėsi ar santykiuose jausiesi nebegerai, jie šią tiesą pasakys anksčiau nei spėsi jiems tai pranešti.


Skorpionas. Tau skirtasis... Rokas. Tu įsimyli labai greitai ir to paties lauki iš vaikino. Roko vardas kilęs iš lotynų kalbos ir reiškia laimėjęs mūšį. Rokai dažniausiai kovingi, greitai užsiplieskiantys, tačiau gebantys apginti savo mylimąją ir saugantys ją nuo negandų. Kai įsimyli, Rokai tarsi pakvaišta - ir nors jų susižavėjimas gana greitai atslūgsta, prie mylimos merginos jie ganėtinai greitai prisiriša, o tai garantuoja stabilumą.


Šaulys. Tau skirtasis... Edvinas. Šalia savęs įsivaizduoji tą, kuris vestų tave klaidžiu gyvenimo keliu. Edvinai- be galo sėkmingi vaikinai, kuriuos lydi laimė tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.Tau tiesiog būtinas sėkmingas vaikinas šalia, mat tu pati esi be galo ambicinga.


Ožiaragis. Tau skirtasis... Karolis. Esi kultūringa mergina, kuriai imponuoja intelektualus partneris. Karolis yra puikiausia sąjunga itin protingoms bei išsilavinusioms Ožiaragėms, kurios negali pakęsti nekultūringų vaikinų.


Vandenis. Tau skirtasis... Arnas. Šalia savęs įsivaizduoji stabilumą vertinantį ir patikimą žmogų. Arnas iš germanų kabos reiškia erelį. Šį vardą turintys vaikinai yra labai veiklūs, energingi - puikiausiai tinkami tau, Vandenei, kuriai reikia kiek veiklesnio žmogaus šalia, nes pati esi kiek ramesnė, tylesnė.


Žuvys. Tau skirtasis... Aurimas. Šalia savęs trokšti to, kuris būtų geraširdis ir atviras, kaip ir tu pati. Aurimo vardas yra širdingumo ir dosnumo simbolis. Tau, kaip dažnai užsilpliekiančiai asmenybei, vaikinas su šiuo vardu garantuos atlaidumą. Tai be galo geri ir didelę širdį turintys žmonės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis