8 sėkmingiausi moteriškiški vardai - jei suradai savo, esi gimusi po laiminga žvaigžde

Jau daugelį amžių tikima, jog žmonės, gavę vardus iš hebrajų (senovės žydų) kalbos, yra palaiminti likimo. Tai apsukrūs, energijos nestokojantys ir sėkmingi žmonės. Yra net aštuoni patys sėkmingiausi merginų vardai, kilę iš hebrajų kalbos. Nepražiopsok šanso sužinoti, ar likimas tau lėmė nesibaigiančią laimę!

Alina. Hebrajų kalba reiškia „puikioji“. Tai mergina, kuriai visą gyvenimą lemti būti laimingai. Alinų spinduliuojama šviesa pritraukia kitus žmones, todėl jos visuomet yra apsuptos draugų. Šis vardas lėmė, jog Alinos yra apsukrios ir geba nuolatos pirmauti. Po šiuo vardu gimusios merginos taip pat pasižymi atkaklumu ir noru kurti bei veikti.

Elzė. Elzės vardas yra trumpinys iš Elžbieta, kuris reiškia „prisiekiu dievu“. Šį vardą turinčios merginos paženklintos sėkme. Gamta joms dovanojo angelą sargą, kuris sergėja ir globoja Elzes kiaurą parą. Šį vardą nešioja talentingos asmenybės, kurios aplink save sukuria gėrį. Be to, Elzės - labai kantrios, todėl išvesti iš kantrybės jų beveik neįmanoma.

Ieva. Ieva iš hebrajų kalbos reiškia „gyvybinga, gyvenimo davėja“. Ar pastebėjai, kiek daug mergaičių yra duotas šis vardas? Ievos yra ypatingos. Jos spinduliuoja neįtikėtina gerumą ir optimizmą, ko taip stokoja daugelis kitų merginų. Ievos vardas lemia sėkmingą gyvenimą ir gausią šeimą, mat Ieva yra gyvenimo davėja, o tai reiškia, jog šioje žemėje atlieka misiją palikti kuo daugiau palikuonių.

Eleonora. Šis vardas reiškia šviesą. Tai be galo charizmatiškos ir ugningos asmenybės, kurių laukia ypatinga karjera. Jos apdovanotos talentais ir nušviečia kitų žmonių gyvenimus tarsi saulės. Tiesa, neretai šalia jų gali pasijusti it mažas žolės lopinėlis, neapšviestas saulės, nes jų tvirtai asmenybei sunku prilygti. Jei esi Eleonora, pasistenk išnaudoti savo talentus - tikėtina, jų turi daug ir įvairių.

Judita. Iš hebrajų kalbos Judita reiškia „judėjietė, Judėjos gyventoja“. Judita - darbštumo ir energijos pavyzdys, kuris niekada nenustoja stebinęs. Judita motyvuoja kitus žmones keistis, be to, yra inspiruojanti asmenybė, pagal kurią kiti trokšta sekti. Juditai lemta siekti karjeros aukštumų, mat jų vardas lėmė neįtikėtiną sėkmę profesijos sferoje.

Marija. Šis dažnai sutinkamas vardas reiškia „atkaklioji“. Marija niekuomet nepasiduos ir visada ras išeitį. Marijų sėkmė - nulemta. Marijos apdovanotos nepaprastu natūraliu grožiu, todėl visuomet yra apsuptos gerbėjų. Šį vardą turinčios merginos nestokoja džiugesio, yra optimistiškos ir svarbiausia, jog viskas, prie ko jos prisiliečia, tampa sėkme.

Simona. Trumpoji vardo reikšmė: šimon „išklausymas“. Tai puikių psichologinių gebėjimų turinčios merginos, kurios yra puikios draugės ir mylimosios. Simonos pasižymi tvirtu būdu, puikiu humoro jausmu ir neįtikėtina empatija, kuri Simonoms pasireiškia įvairiais gyvenimo momentais.

Žaneta. Šis vardas yra kilęs iš vardo Joana, kuris hebrajų kalba reiškė „Jahvės (dievo) išklausyta, palaiminta“. Žanetos pasižymi kuklumu, yra nuoširdžios ir atviros. Nors aukščiausiasis vos Žanetoms gimus jas palaimino, savo laimę jos privalo atrasti pačios. Vis dėlto kažkas iš aukščiau Žanetas sergėja ir joms padeda, todėl joms niekuomet negresia nelaimė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis