Po šiais 3 Zodiakais gimusios gali turėti astrologinių gebėjimų

Gyvenimas per trumpas, jog ilgą laiką neįmintume savo asmenybės paslapčių. Viena jų - tik mums gamtos dovanotas antgamtiškas gebėjimas. Ar nori sužinoti, po kokiais Zodiakais gimusios, jei tik norėtų, galėtų išlavinti savo, kaip raganaičių, pradą? Skaityk toliau ir susipažink su savo paslaptingu vidiniu pasauliu.

JAUTIS. Jautės labai dažnai pasižymi giliu, veriančiu žvilgsniu. Jo reikšmė ne vien išorinė - dažniausiai Jautės pasižymi itin didele, sustiprinta empatija. Ji reiškia, jog Jautės kuo puikiausiai nujaučia tai, ką galvoja kiti žmonės ir geba atspėti jų norus, poreikius. Taip pat Jautės pasižymi tuo, jog geba įspėti įvykius - tiek teigiamus, tiek neigiamus. Tai gali net kiek gąsdinti aplinkinius ir juos pačius. Galima drąsiai tvirtinti, jog tai tikrų tikriausi raganos - ekstrasensės požymiai. Jeigu lavintumėte šiuos gebėjimus, galėtumėte tapti profesionaliu ekstrasensu ar ekstrasense. Jautės taip pat yra be galo valingos ir nuožmios, tad jei iš tiesų įdėtų pastangų, gali taip labai talentingomis ekstrasensėmis, kurios pagelbės nemažai žmonių.


SKORPIONAS. Skorpionės gali turėti raganiškų galių, mat yra be galo intuityvios. Raganaitės nuo seno pasižymėjo nepaprasta intuicija, mat gebėjo nusakyti ateitį, įspėti žmonių ketinimus ar įminti slapčiausias paslaptis. Intuicija Skorpionėms tiesiog įdiegta, mat jos geba kone perskaityti žmonių mintis ar prognozuoti likimus, tad net pačios stebisi šiais gebėjimais. Tiesa, apie tai jos neprisipažįsta - neretai nejauku aplinkiniams teigti dalykus apie tai, kas gali būti netiesa bei sietina su magiškais elementais. Vis dėlto išugdžiusios šį gebėjimą jos gali tapti puikios spėjikės bei pagelbėti žmonėms, mat gebės įminti jų paslaptis, padėti atrasti gyvenimo kelią.


OŽIARAGIS. Ožiaragės galėtų būti puikios raganaitės - psichologės. Žmones jos jaučia geriau už bet ką kitą. Nuo pat vaikystės empatiškos, jautrios bei gebančios suprasti aplinką - tokios yra Ožiaragės. Ožiaragės kuo puikiausiai galėtų būti gerosios raganos, kurios savo psichologiniais gebėjimais galėtų padėti žmonėms išsprendžiant problemas. Žinoma, su lašeliu magijos, jog visas procesas atrodytų stebuklingesnis. Ožiaragės, jei tik būtų galimybė, galėtų rengti seansus su žmonėmis, bandyti įspėti juos kankinančias bėdas bei rasti išeitį, kuri padėtų nugalint problemas. Vertėtų atidžiau sekti žmones, reaguoti į jų elgseną, veiksmus bei lavinti savo, kaip psichologės - raganos gamtos dovaną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis