3 Zodiako ženklai, kuriems 2020 gali grėsti nesėkmės

(5)

Ne visiems ateinantys 2020 metai prognozuojami kaip sėkmingi. Viskuo įtikėti negalima ir nesėkmių prognozuoti sau nebūtina, tačiau pabūti atsargesnėms, mažiau rizikuoti ir nesivelti į avantiūras patariama būtent merginoms, gimusioms po šiais 3 Zodiako ženklais:

Jautis. Jaučiams ateinantys metai, ko gero, bus patys skaudžiausi. Gali būti, jog Jautės pagaliau suvoks, tarp kokių žmonių buvo visą šį laiką - nemylinčių, negerbiančių, pavydinčių. Jautėms derėtų atidžiau peržvelgti savo draugų sąrašą - galbūt yra tų, kuriems neverta būti jame. Taip pat joms iškils sunkumų sprendžiant asmenines problemas, mat dažnai jausis irzlios, piktos ir negebės suprasti savo artimųjų. Ateina nelengvas metas, tačiau vertėtų nesusikoncentruoti į blogumus ir visur stengtis išlaikyti optimizmą.


Vėžys. Vėžių gyvenimo ritmas niekuomet nebuvo itin aktyvus. Ateinančiais metais Vėžės pasijus it karuselėje - gyvenimas jas tai išmes aukštyn, tai leis žemyn. Gali būti, jog kils nesklandumų profesinėje veikloje - pasirinkta kryptis netenkins, bus prarastas darbas arba kils ginčų su kolegomis. Ne itin sėkminga Vėžėms bus meilės sritis, prognozuojama, jog jų gali laukti skaudžios skyrybos metų viduryje. Norint išvengti skaudžių likimo kirčių, būtina stebėti aplinką. Vėžėms ateinančiais metais patariama vis dažniau apsižvalgyti aplinkui.


Žuvys. Žuvims šiuo metu ne pats ramiausias metas. Ir viskas dėl to, jog joms prognozuojami kivirčai su artimais žmonėmis. Artimi žmonės nebus linkę nusileisti, todėl galimi rimti barniai su šeima, mylimuoju ar artimais draugais. Gali būti, jog neigiamai Žuvis veiks šaltėjantys orai - prastės sveikata, kibs peršalimo ligos, labai sausės oda. Vertėtų pasisaugoti ir stresinių situacijų, kurias patirdamos jos toli gražu neatsipirks keliomis nemigos naktimis. Įtampa Žuvis gali taip išbalansuoti, jog jos jausis visiškai išsekusios. Taigi vidiniai konfliktai bei sveikatos bėdos eis koja kojon su Žuvimis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis