Tau skirtas vaikinas pagal Zodiako suderinamumą

(1)

Štai jis - labiausiai tave traukiantis vaikinas pagal Zodiako ženklą. Pati pagalvok, ar ieškoti žmogaus pagal Zodiako ženklą, ar kliautis lemtimi. Vis dėlto sužinoti tikrai nepamaišys:

AVINAS


Avino ženklo atstoves labiausiai traukia:


Dvyniai. Abu ženklai yra optimistai, kurie retai kada liūdi. Tuo avino ženklo atstoves ir traukia dvyniai - savo gera nuotaika, energija, idėjomis.


JAUTIS


Jaučio ženklo atstoves labiausiai traukia:


Šaulys. Nors Šauliai - svajokliai, romantikai, o jaučiai - racionalūs žmonės, jie traukia vienas kitą, nes yra labai skirtingi.


DVYNIAI


Dvynių žeklo atstoves labiausiai traukia:


Skorpionas. Ūmaus charakterio skorpionai traukia taikiuosius dvynius. Jiems patinka jų kiek arogantiškas būdas, dvynius tai veda iš proto.


VĖŽYS


Vėžys. Vėžių ženklo atstoves labiausiai traukia:


Žuvys. Du Vandens ženklai tiesiog skirti vienas kitam. Dažnai tokie žmonės randa kalbą iš karto ir neretai įsimyli vienas kitą iš pirmo žvilgsnio.


LIŪTAS


Liūto ženklo atstoves labiausiai traukia:


Skorpionas. Traukte traukia vienas kitą, tačiau jų sąjunga gali būti labai nelaiminga. Jie - per daug panašūs ir per daug ambicingi.


MERGELĖ


Mergelių atstoves labiausiai traukia:


Ožiaragis. Ryšys tarp šių ženklų nors ir gali pasirodyti sausokas, visgi ši sąjunga tinkama. Mažai barnių, nedaug nesusipratimų. Ramybė.


SVARSTYKLĖS


Svarstyklių atstoves labiausiai traukia:


Žuvys. Abu šiuos ženklus jungia meilė kultūrai, menui. Būtent todėl jie dažnai susipažįsta teatruose, koncertuose.


SKORPIONAS


Skorpiono ženklo atstoves labiausiai traukia:


Šaulys. Abu aistringi ženklai gali labai greitai vienas kitu susižavėti, tačiau ganėtinai greitai santykius nutraukti, išblėsus aistrai.


ŠAULYS


Šaulio ženklo atstoves labiausiai traukia:


Vandenis. Tai giminingi ženklai, kuriuos sieja nuotykiai. Vandenis pasiduoda šaulio spontaniškumui, todėl dažnai jie kartu patiria įdomybių.


OŽIARAGIS


Ožiaragio ženklo atstoves labiausiai traukia:


Jautis. Jų santykiai gal ir nebus itin smagūs, tačiau labai tvirti, grįsti pasitikėjimu, atvirumu. Jie bus vienas kitam labai nuoširdūs.


VANDENIS


Vandenis. Vandenio ženklo atstoves labiausiai traukia:


Mergelė. Juos jungia meilė kultūrai, jie abu pasaulį įsivaizduoja idealizuotai. Tai gali būti beprotiška meilė, kuri prasideda labai aistringai.


ŽUVYS


Žuvys. Žuvų ženklo atstoves labiausiai traukia:


Jautis. Abu yra romantikai, kurie dievina buvimą dviese. Santykiai pasižymi ilgomis draugystėmis, ne po vienerius metus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis